אופק אהרוני<br>מומחה תוספות שיער ופתרונות שיער מתקדמים

אופק אהרוני
מומחה תוספות שיער ופתרונות שיער מתקדמים

תוספות שיער - הכרטיס לשינוי שרבות חולמות עליו

תוספות שיער, הארכת שיער, פתרונות שיער מתקדמים למילוי שיער דליל.

הארכה, מילוי ועיבוי שיער טבעי

הארכה, מילוי ועיבוי שיער טבעי

.שינוי מראה השיער בכל אורך רצוי

.שינוי מראה השיער בכל אורך רצוי

.תוספות שיער משמשות למילוי שיער דליל, הארכת שיער ושינוי סגנון תסרוקת ועיצוב השיער.

מילוי שיער דליל<br>תוספת שיער בהתאמה אישית בשיטת מיקרוליינס

מילוי שיער דליל
תוספת שיער בהתאמה אישית בשיטת מיקרוליינס

.פתרון גאוני למילוי שיער דליל או הארכת שיער מהירה ושדרוג מראה השיער

.פתרון גאוני למילוי שיער דליל או הארכת שיער מהירה ושדרוג מראה השיער

תוך ביקור אחד במספרה. הארכת שיער במהירות מקנה לאישה את נוחות הבחירה ללא יותר מדי התערבויות מסובכות

הגיע הזמן לעשות שינוי! יעוץ ללא עלות וללא התחייבות, התקשרי :03-6990717.

תוספות שיער
פרטים נוספים +

תוספות שיער

תוספות שיער טבעי באיכות הגבוהה ביותר. השיער מורכב על שיערך בשיטת הלחמה קרה ובהתאמה מושלמת של סוג וגוון לשיערך שלך. התהליך מתבצע בעזרת יחידת פולימר דקיקה ביותר בעלת מבנה מולקולרי דומה, כמעט לחלוטין, למבנה של שערה אנושית. והתוצאה - מראה טבעי ומושלם, והחשוב מכל השיער שלך לא נפגם!

הארכת שיער
פרטים נוספים +

הארכת שיער

הארכת שיער באמצעות תוספות שיער זהו פתרון גאוני פשוט ומהיר לשינוי ולשדרוג המראה החיצוני. תוספות משולבות בעיצוב השיער מקנות לאישה את נוחות הבחירה במראה חדש ללא יותר מדי התערבויות מסובכות או מסוכנות.

מילוי שיער דליל
פרטים נוספים +

מילוי שיער דליל

מוצרים רבים מבטיחים לעצור את תופעת הידללות השיער ושיפור נפח השיער, עד כה עדיין לא נמצאה תרופה יעילה המחזקת באופן יעיל שיער דק או מצמיחה שיער שאבד. שיטת מילוי ועיבוי שיער דליל של אופק אהרוני, מציעה פתרון יעיל ועמיד לאורך זמן לכל תופעות השיער הדק ודלילות שיער.

גם את יכולה להנות משיער ארוך ושופע ברגע. בואי וגלי כיצד.

תוך זמן קצר תוכלי גם את להנות משיער ארוך ושופע. לא, כבר אין צורך להמתין חודשים או אפילו שנים עד לצמיחתו הטבעית של השיער. תוספות שיער על בסיס פולימר טבעי הן הפתרון המושלם עבור כל אחת אשר מעוניינת להנות ממראה שיער מלא וזוהר, קל במיוחד לעיצוב ובעל תחושה טבעית. מאות נשים מרוצות, כבר עברו תחת ידיו המיומנות. לכל אחת מלקוחות המספרה מותאם פתרון ייחודי, בהתאמה אישית, המבוסס על ניסיון רב שנים והטכניקות המתקדמות ביותר בתחום פתרונות השיער המקצועיים.

תוספות שיער - מאמרים ומידע

לצפייה בכל המאמרים
 • תוספות שיער לאחר ירידה במשקל
  29 ינואר 2019 by אופק אהרוני, in מאמרים מקצועים
  תוספות שיער לאחר ירידה במשקל
  בשנים האחרונות עלתה המודעות לספורט ותזונה נכונה ובעקבות כך נשים שומרות ויורדות במשקל בצורה משמעותית. לפעמים, במקרים מסוימים, עם הירידה במשקל מגיעה גם נשירה בשיער הרבה פעמים בגלל שחסר לגוף ויטמינים.
  למאמר המלא
 • אלופציה אריאטה - תוספת שיער כפתרון
  07 אוגוסט 2018 by אופק אהרוני, in מאמרים מקצועים
  אלופציה אריאטה - תוספת שיער כפתרון
  מהי אלופציה ארטה? אלופציה אראטה היא מחלה שכיחה המתבטאת באובדן שיער בקרקפת כשהבעיה מתחילה בדרך כלל בעיגול שמתפשט לאזורים בקרקפת. הבעיה מתחילה באזור קטן עגול אחד בדר"כ באזור הקרקפת שהוא המקום הרגיש...
  למאמר המלא
 • תוספות לשיער לאחר התמודדות עם מחלה קשה
  07 אוגוסט 2018 by אופק אהרוני, in מאמרים מקצועים
  תוספות לשיער לאחר התמודדות עם מחלה קשה
  מילוי ועיבוי שיער בטכניקה ייחודית המקנה תחושת שייכות של השיער לגוף. שיער קצר ודליל אצל נשים שמתמודדות עם מחלה קשה הוא מצב מתסכל ומדכא שיכול להקשות על ההתמודדות עם המחלה עצמה. השיער הוא אחד הדברים...
  למאמר המלא

מילוי שיער לנשים באמצעות תוספות שיער טבעי

מילוי שיער דלילאחד הפיתוחים האחרונים בתחום השיער הן תוספות השיער הטבעי. בעוד שבעבר הוצעו תוספות שיער מחומרים סינטטיים, שלא בהכרח השיגו את המראה הנדרש, הרי שכיום נהנות נשים רבות מתוספות העשויות משיער טבעי לחלוטין, שמותאמות באופן מלא אל האישה עצמה ומשתלבות באופן מושלם לצד השיער הקיים. מילוי שיער לנשים באמצעות תוספות שיער טבעי הוא פתרון פופולארי מאד לאחרונה, ולו בזכות יתרונותיו הרבים. הוא מוצע על ידי מומחים בתחום ואפשר ליצור בעזרתו סוגים שונים של מראה. מהם יתרונותיו של מילוי מסוג זה? על כך ועוד, במאמר הבא.

מהן תוספות שיער טבעי

תוספות שיער טבעי, וכפי שניתן להסיק משמן, הן תוספות העשויות משיער טבעי לחלוטין. תוספות אלו מהוות פתרון מצוין לנשים הסובלות משיער דליל מסיבות שונות וכן לאלו המעוניינות להאריך את שיערן. תוספות השיער יוצרות מראה טבעי ונכון יותר, והן מותאמות באופן מלא לצרכיה של האישה, למצב שיערה וגם למידת הדלילות שממנה היא סובלת. תוספות שיער טבעי אלו לא עברו צביעה או שינויים כלשהם והם מגיעים ממדינות שונות בעולם. ישנן תוספות המגיעות ישירות מהמזרח הרחוק, בעוד שאחרות מגיעות מאירופה. לאחרונה הצטרפו אל השוק תוספות שיער טבעי ממדינות דרום אמריקה, ובעיקר מארגנטינה ומברזיל. לכל תוספת שיער כזו ישנו מראה מסוג אחר ומאפיינים שונים. ישנן תוספות שיער חלקות, ישנן מתולתלות, ישנן בהירות וישנן גם כהות.

יתרונותיהן של תוספות שיער אלו

תוספות שיער טבעי הפכו, כאמור, למבוקשות מאד ולו בזכות יתרונותיהן הרבים. שילובן של תוספות אלו נעשה בשיטות שונות ונקבע בהתאם למצב שיערה הקיים של האישה ולתוצאות שאותן היא מעוניינת להשיג. מילוי שיער באמצעות תוספות אלו מותאם לכל מטופלת ומבטיח תוצאות ברמה ובאיכות גבוהה. חיבור התוספת יכול להיעשות באמצעות דבק חזק מיוחד, באמצעות הלחמה וגם באמצעות קשירה. שיטת החיבור המומלצת ביותר כיום היא ההלחמה, במסגרתה מלחימים את תוספת השיער ומשיגים מראה מלא יותר, ובמקביל גם טבעי. כל אישה, הסובלת משיער דליל, יכולה ליהנות מפתרון בהתאמה מלאה ומשימוש בשיער טבעי היוצר את המראה הנכון. תהליך חיבורן של תוספות שיער אלו איננו פוגע בקרקפת ונחשב לבטוח מאד. הוא מוצע על ידי המומחים בתחום, הבוחנים בשלב הראשון את מידת הדלילות, מיקומה ואת האמצעים הנדרשים כדי להתמודד איתה.

חשוב לדעת

כדי ליהנות מיתרונותיהן של תוספות השיער הטבעי, המוצעות כטיפול לנשים הסובלות משיער דליל או לאלה המעוניינות בהארכה, חשוב לפנות אך ורק אל המומחים בתחום. שילוב של תוספות טבעיות, במקום תוספות העשויות משיער סינטטי, עושה את כל ההבדל! השיער הטבעי מתמזג נכון וטוב יותר ולא ניתן להבחין בקיומן של תוספות אלו. אפשר לצבוע אותן אחר כך אם מעוניינים וליצור תסרוקות שונות. אפשר לחפוף את השיער, לטפח אותו וליהנות מהמראה החדש והעשיר יותר.

אופק אהרוני - מומחה תוספות שיער ופתרונות שיער מתקדמים

אופק הוד אהרוני מעצב שיער כבר 30 שנה בחו"ל ובישראל ועבודותיו התפרסמו במיטב המגזינים המקצועיים בחו"ל. בוגר המדרשה של וידאל ששון בלונדון, ואף עבד שם מספר שנים בסןף שנות ה- 80. בין לקוחותיו סלבריטאים רבים, והמספרה שלו במרכז המסחרי של אזורי חן מעוצבת באווירה חמימה ושמחה הנותנת ללקוחותיו, תחושה של בית. מלבד עיצוב שיער ברמה גבוהה ועכשוית, אופק אהרוני הינו מומחה בביצוע תוספות שיער, הארכת שיער, מילוי שיער דליל ועיבוי שיער ומשתמש בשיטה יחודית והבטוחה ביותר בביצוע חיבור השיער ללא שימוש בדבק, חום, או חומרים כימיים המבטיחה תוצאות מרשימות ומראה טבעי ובריא של השיער.

מדובר בפיתוח שנחשב למתקדם ביותר בעולם בתחום זו , ומזוהה עם עולם הוליווד הזוהר, מאחר והשיטה מיושמת כבר מספר שנים על שיערן של שחקניות הוליווד בהצלחה גדולה. בניגוד לשיטות אחרות המשתמשות בדבקים או בחומרים הגורמים נזק לשיער בטווח הארוךאופק אהרוני עובד בשיטה ייחודית לחיבור תוספות שיער המבוססת על מרכיב החיבור לשיער פולימרום, אותו מרכיב טבעי ממנו בנויה השערה עצמה.

אופק: "השיטה הגאונית הזו בטוחה לכל סוגי השיער ומביאה לכמה תוצאות:

 • לא ניתן להבחין כי מדובר בשיער הכולל תוספות.. גם באמצעות מגע, אם מעבירים יד לתוך השיער לא ניתן להרגיש בחיבורים.
 • ניתן להסיר את תוספות השיער בקלות.
 • מאחר והשיער הטבעי שהחברה מספקת, הוא השיער הטבעי באיכות הגבוהה ביותר, הרי שבגלל איכותו הגבוהה, ניתן לעשות שימוש חוזר בתוספות לאורך שנים. "

"השיטה הזו מאפשרת לי להגיע לתוצאות מדהימות בעיצוב השיער. תוספות השיער משתלבות בצורה מושלמת גם עם שיער קיים, מפוסלות לתוך עיצוב חדש של תספורת. השיטה הזו מבטאת דרגה גבוהה יותר של האומנות שלנו, ומרחיבה את האפשרויות לתת מענה יפהפה וקל לצרכים וחלומות של לקוחות.
למשל:

 • מי שלא מצליח/ה להאריך את השיער כמו שהיא חולמ/ת
 • למי שהשיער פשוט דליל
 • כשרוצים תספורת אופנתית הדורשת מילוי או הארכת שיער
 • כשרוצים לעשות גוונים בשיער – אבל מבלי להשתמש בצבע, ועוד.

את סוד הצלחת עבודתו הוא מסביר בכך שהוא עובד עם הלב. "לעולם לא אשתמש בשיטות או בחומרים שבטווח הארוך יפגעו בשיער. אני מסתכל על הלקוחות שלי כל פעם מחדש כאילו זו הפעם הראשונה, ושואל את עצמי מה אני יכול לעשות היום עבורם כדי לשמח אותם.

אופק אהרוני נחשב למומחה אמיתי וייחודי בתחום תוספות שיער ומתן פתרון ייחודי לנשים בעלות שיער דליל מסיבות שונות ומוזמן דרך קבע לראיונות בתוכניות טלוויזיה שונות, שם הוא מדגים את יכולותיו והפתרונות הייחודיים שהוא נותן לנשים בעלות שיער דליל וחסר צורה ושינוי המראה והתדמית של אותה אישה מקצה אל קצה.

ברגע שטובת הלקוח/ה הוא הדבר הראשון במעלה אצל מעצב השיער, כל הסיכונים יורדים לאפס, וההצלחות נשארות.

אשמח לעמוד לרשותך בכל עניין ושאלה ולייעץ לך ממיטב ניסיוני העשיר בתחום תוספות שיער ופתרונות שיער מתקדמים.

בברכה... אופק אהרוני - מומחה תוספות שיער, הארכת שיער.
כתובתנו: אורי צבי גרינברג 28 שכונת אזורי חן תל אביב טל: 03-6990717 סלולרי:050-4817171

GREAT LENGTHS תוספות שיער הטובות בעולם

greatlength13גרייטלנגטס הינה שם דבר  בתחום תוספי השיער, זוהי חברה המייצרת תוספות שיער הנחשבות  לאיכותית ביותר בעולם. השיער הינו שיער טבעי בתולי לחלוטין המגיע מהודו, שיער זה לא עבר מעולם טיפול כימי ואינו מכיל סיליקונים למינהן ולכן אין לו ברק מלאכותי היורד בחפיפה.

החיבורים בהם משתמשים ביחידות שיער אלו הם בצבע השיער והחומר הייחודי ממנו עשויים חיבורים אלו הינו פולימר חלבוני טבעי הרשום כפטנט וייחודי לתוספי השיער של גרייטלנגס. יתרון שיטת השימוש בחיבורים אלו טמון בכך שהם דקים ביותר גמישים ועמידים במיוחד, כך שבעת מגע או ליטוף השיער לא ניתן להרגיש אותם והמגע מרגיש טבעי לגמרי, וזאת שלעומת חברות תוספי שיער אחרות חיבורי השיער נעשים באמצעות דבק או חרוזים קשיחים העלולים לפגוע בשיער הקרקפת ואינם מרגישים טבעיים באותה מידה.

תהליך עיבוד השיער של גרייטלנגס הינו שונה לחלוטין מהתהליך בו משתמשות חברות תוספי שיער אחרות. גווני השיער אינם נצבעים על השיער אלה ממש מושתלים בתהליך שינוי פגמנט הגוון בתוך השיער עצמו כך שגוון השיער אינו דוהה ונשאר לאורך זמן. מכיוון שהשיער הינו טבעי ניתן לעצבו בכל סגנון רצוי כך שתקבלי מלבד נפח ואורך בשיער גם עיצוב מחמיא של שיער ממש כמו שתמיד חלמת. מכיוון שתוספות השיער מוצמדות לשיער הטבעי הצומח מהקרקפת , עם הזמן יש לפרקן ולהצמידן שוב קרוב לשורשי השיער, אל דאגה, יחידות תוספות שיער אלו ניתנות להסרה בקלות ללא חשש בפגיעה בשיער הקרקפת ולחברן שוב ולרענן את המראה המשודרג שלך. הטיפול בשיער שעבר את תהליך הוספת השיער הינו רגיל לחלוטין, את מתייחסת לשיער כאילו הוא שערך שלך ואין מניעה שתעסקי בכל תחום ברמה היומיומית וזאת ללא חשש כל וכלל.

תוספות שיער הפכו לטרנד אופנתי מבוקש ונשים רבות מצאו בשיטה זו פתרון להגשמת חלום של שיער ארוך ללא המתנה מייגעת לתהליך הטבעי של צמיחת השיער
הארכת שיער בשיטה זו מאפשרת לנשים רבות ליצור מראה חדש של שיער ארוך, מלא ומעוצב בזמן קצר ביותר בביקור אחד במספרה.
שימוש בתוספות לשיער מהווה פתרון גם לנשים אשר שיערן דליל וקשה לעיצוב, מעצב השיער מעבה את שערן ויוצר תסרוקת מחמיאה כך שאותה אשה מתחילה לגרוף מחמאות הגורמות להעאת הבטחון העצבי ומצב הרוח בכלל.

אשמח לעמוד לרשותך בכל עניין ושאלה ולייעץ לך ממיטב ניסיוני העשיר בתחום תוספות שיער ופתרונות שיער מתקדמים.

בברכה... אופק אהרוני - מומחה תוספות שיער, הארכת שיער.
כתובתנו: אורי צבי גרינברג 28 שכונת אזורי חן תל אביב טל: 03-6990717 סלולרי:050-4817171

מילוי שיער דליל

נשים רבות בגיל המעבר וכן נשים הסובלות ממחלות ומטיפולים הגורמים להתקרחות מעוניינות במראה שיער בריא וטבעי. בעיית השיער הדליל גורמת לדימוי עצמי נמוך ולסבל רב עבור נשים, יש נשים הסובלות משיער דליל כתוצאה מגנטיקה בעוד אחרות סובלות מהתופעה בגלל אורח חייהן, תרופות 

מילוי שיער דליל

וטיפולים כימותרפיים, תזונה לקויה וסיבות נוספות. אחת השיטות היעילות למילוי שיער דליל לנשים היא שימוש בתוספות משיער אדם טבעי ואיכותי שנעים למגע ומעניק מראה חי ויפה.

מילוי שיער דליל - פתרון זמני או קבוע

יש בשוק מספר שיטות וטכניקות למילוי שיער לנשים, ביניהם פתרונות זמניים או קבועים. אם בעבר נשים נהגו לרכוש פאה לכיסוי ראשן הרי כיום יש שיטות חדשניות וטבעיות יותר ויש גם תכשירים שונים שנועדו למריחה על השיער ולהסתרת קרחות. את התכשירים מפזרים על השיער ומורחים על הקרקפת באזורים דלילים השיער אך ממבט מקרוב ניתן לרוב להבחין בכך לכן נשים רבות מעדיפות פתרונות כמו מילוי השיער באמצעות תוספות שיער זמניות או קבועות. פתרון זמני נועד לנשים המעוניינות להגיע לאירוע ולכסות קרחות ואזורים דלילים בשיער וכן לנשים העוברות טיפולים שונים הגורמים לנשירת שיער. פתרון קבוע מטשטש את דלילות השיער וגם אינו גורם לנזק מאחר ומלחימים את התוספות עם דבק אורגני ייחודי.

אבחון מקצועי

חשוב לעבור אבחון מקצועי על מנת לבחור את הפתרון הנכון לאישה. מאחר ויש מגוון פתרונות בתחום מילוי שיער דליל לנשים יש להתאים את הפתרון בהתאמה מלאה לאישה ויש גם שיקולי תקציב. חשוב לבדוק לעומק את איכות זקיקי השיער, עור הקרקפת ולשאול את האישה לגבי מצבה הבריאותי וזאת על מנת לייעץ לה ולהציע עבורה פתרון איכותי וטבעי למילוי השיער.

הענקת נפח לשיער

פתרונות מילוי שיער דליל לנשים נועדו להעניק נפח לשיער והסתרת קרחות שנוצרו עם הגיל, כתוצאה מתורשה, מתרופות ומסיבות נוספות. יש לציין כי תוספות שיער נחשבות לפתרון מתקדם וחדשני ואם בעבר הנשים נאלצו להסתפק בתוספות שיער סינטטיות הרי כיום יש בשוק תוספות שיער טבעיות משיער אדם איכותי וטבעי, את התוספות מתאימים בהתאמה לסוג השיער ולגוון של שיער האישה. חשוב לדעת כי יש בשוק תוספות שיער המיובאות ממדינות שונות לכן חשוב להקפיד על תוספות שיער איכותיות ולא להסתפק בחלופות זולות.

תוספות שיער משתלבות היטב בשיער הקיים ויש מספר טכניקות כיצד לחברן. כך לדוגמה ניתן לשזור את תוספות השיער בעבודת יד לשיער הקיים ללא צורך בדבק או בגילוח השיער כדי להדביק את התוספת. שיטה זו נחשבת לטבעית ולאחר התאמת סוג וגוון תוספות השיער מתקבלת תוצאה טבעית ומרשימה של שיער בנפח מלא. כאשר בוחרים תוספות שיער איכותיות ניתן להתקלח עמן ללא חשש, לשחות בבריכה או בים, ליהנות מפעילות גופנית ללא חשש, לייבש את השיער עם פן וגם לבצע תסרוקות ועיצובי שיער ללא בעיה.

תוספות שיער - הכרטיס לשינוי שרבות חולמות עליו

אופק אהרוני - מומחה תוספות שיער

תוספות שיער, הארכת שיער ופתרונות מילוי והשלמת שיער חדישים ומתקדמים הם תחום המומחיות העיקרי של מעצב השיער המוביל בישראל - אופק אהרוני. באמתחתו מגוון פתרונות הארכת שיער, מילוי שיער דליל ועיבוי שיער.

אופק הינו מעצב שיער וותיק ומיומן אשר משתמש בשיטה היחודית והבטוחה ביותר לביצוע הארכה ומילוי שיער בחיבורי שיער ללא כל שימוש בדבק או חומרים כימיים. ייחודה של השיטה הוא בכך שהיא מבטיחה תוצאות מרשימות ומראה טבעי ובריא במיוחד של השיער.

מתלבטת? זקוקה לייעוץ?... אל דאגה! אשמח לעמוד לרשותך בכל עניין ושאלה ולייעץ לך ממיטב ניסיוני העשיר בעיצוב השיער, שיקום השיער ופתרונות שיער מתקדמים. בברכה... אופק אהרוני - מומחה תוספות שיער, שיקום שיער ופתרונות לשיער דליל.

יתרונות השימוש בתוספות שיער קבועות

תוספות שיער טבעי מעניקות נפח לשיער והסתרת קרחות שנוצרו עם הגיל, כתוצאה מתורשה, מתרופות ומסיבות נוספות.
השלמת שיער טבעי מאפשרת ליהנות ממראה שיער טבעי וחי, לעצב את השיער כרצונך וליהנות מתוספות שנראות, מתנהגות ומרגישות בדיוק כמו השיער הטבעי שעל הראש.
כיוון שהשיער הענו שיער טבעי וחיבורי התוספות הינם דקים וגמישים, הטיפול וההתנהגות עם השיער הינה חופשית ורגילה לגמרי, תוכלי לעסוק בספורט, ים או בריכה , לייבש את השיער במייבש שיער או אפילו ללהשתמש במחליקי שיער.
מילוי שיער טבעי מאפשרות נפח ומראה בריא לשיער ולמעצב השיער להשיג תוצאות טובות הרבה יותר בעיצוב התסרוקת הרצוייה, ולאישה עצמה ליהנות מהמראה שבו היא מעוניינת. התוספת הופכת להיות חלק בלתי נפרד מהשיער הקיים והיא משתלבת באופן מושלם.
תוספות שיער הן מוצר כל כך פופולרי אצל נשים בכל העולם היא פשוט שנשים רבות הבינו שזה אפשרי לקחת את המראה הנוכחי של שיערן ולשנותו בכל סגנון שהן רוצות.
הפולימיר המשמש לחיבור השיער הינו טבעי וניתן להסירו בקלות ללא כל חשש האמצעות ממיס המיועד לכך, השיער אינו נפגע מהתהליך אלה להיפך, שימוש בתוספות מאפשר לשיער הלקוחה לנוח ולהשתקם מכל התהליכים שעבר טרם  הטיפול בתוספות.
נעמי ארנוביץ אני ממליצה
עשיתי תוספות שיער אצל אופק, ואין מה להגיד: שודרגתי בכמה רמות. אני נראית עכשיו פצצה. תודה לאופק המקסים על העבודה הנהדרת, על העוגיות והקפה, ועל כל הפינוקים מסביב.
מיטל אשמח להמליץ, מכל ה ❤️❤️
תודה ענקית על השירות האדיב והטיפול המסור והכי חשוב שהסבת לאמא שלי אושר רב. הגעתי עם אמי אליך כדי שתעשה לה תוספות שיער, בזכות העבודה המקצועית והמראה הטבעי גרמת לה להיראות צעירה ב 20 שנה והגשמת לה חלום.

הגשמת חלום של שיער מלא ב 3 צעדים פשוטים

מאות נשים מרוצות, כבר עברו תחת ידיו המיומנות. לכל אחת מלקוחות המספרה מותאם פתרון תוספות שיער ייחודי, בהתאמה אישית, המבוסס על ניסיון רב שנים והטכניקות המתקדמות ביותר בתחום פתרונות השיער המקצועיים.

תוספות שיער איכותיות – בהתאמה אישית עבורך

ייעוץ ואבחון השיער

ייעוץ ואבחון השיער

בשלב הראשון הינך מוזמנת לשיחת ייעוץ ללא כל התחייבות מצידך, אופק אהרוני מאבחן את השיער, ומתאים עבורך את פתרון תוספות השיער המתאים ביותר בהתאמה אישית לקבלת התסרוקת הרצויה.

תוספת שיער בהתאמה אישית

תוספת שיער בהתאמה אישית

לאחר הייעוץ, בהתאם לסוג הטיפול המומלץ, מתחילים בתהליך. שיערך מקבל פינוק והחייאה בגוון ובטקסטורה ומכינים אותו לשילוב עם תוספות שיער או מילוי שיער דליל בשיטת מיקרוליינס.

התאמת תסרוקת למבנה הפנים

התאמת תסרוקת למבנה הפנים

תוספות שיער הן הגשמת חלום והשיער נראה מלא ובריא, ממש נפלא. כעת אופק אהרוני מעצב את שיערך בתסרוקת מחמיאה ומודרנית, המחמאות ימלאו אותך בכל מקום, וההרגשה הטבעית היא נפלאה.

כשמדובר בשערך אל תתפשרי... תוספות, מילוי והארכת שיער עושים רק אצל מומחה תוספות, הארכה ומילוי שיער.