תוספות שיער (5)

תוספות שיער מהוות פריצת דרך בשינוי מראה השיער ולהן שימושים רבים בעיצוב השיער, הן משמשות להארכת שיער בקלות ובמהירות, עוזרות בשיקום שיער מראה השיער במיוחד לבעלות שיער דליל ושיער דק, בידיו של מעצב שיער מיומן שימוש בתוספות לשיער מאפשר תוצאה סופית של עיצוב שיער פשוט מדהימה, שינוי טוטלי של מראה השיער והדגשת היופי הנשי. תוספות שיער כיום הינם בהישג ידן של כל אישה ומאפשרות שינוי תדמית ומראה בזמן קצר ולהגשים כל חלום הנוגע לשיערן בכל צורה צבע ומראה.

הארכת שיער בקלות ובמהירותמילוי שיער דליל או הארכת שיער באמצעות תוספות שיער הינה פתרון גאוני המאפשר שינוי מהיר במראה השיער ושדרוג המראה החיצוני. תוספות שיער מקנות לאישה את נוחות הבחירה במראה חדש ללא יותר מדי התערבויות מסובכות או מסוכנות.

נשים רבות מעידות כי לאחר מילוי שיערן באמצעות תוספות לשיער עלה הביטחון העצמי שלהן והרקיע שחקים. אין כאן עניין של קסמים, מי שנראית טוב, מקבלת מחמאות, מי שמקבלת מחמאות מרגישה טוב והרי גלגל שלג שיכול להביא לתוצאות חיוביות במגוון תחומים כגון: מציאת בן זוג, הצלחה בעבודה, חיי חברה שוקקים ועוד.

תוספות שיער משיער טבעי מאפשרות לנשים רבות לשנות את מראה השיער ולהתאים עיצוב שיער בעל מראה שיער מלא ארוך ובריא בכל סגנון.... ממש הגשמת חלום בזמן מינימלי בשיטה בטוחה ומהירה.

מלבד הארכת שיער ושינוי עיצוב השיער והתדמית, תוספות שיער מהוות פתרון למגוון רחב של בעיות אצל נשים במיוחד אלו הסובלות מדלילות שיער מסיבות שונות, עיבוי שיער בעזרת תוספות שיער קבועות מאפשרות לאותן נשים לקבל תוצאות של שיער מלא ובריא באמצעות תוספות שיער טבעיות המשתלבות בשיער בצורה מלאה.

ישנם שלל סוגים של שיער המשמש כתוספת לשיער הקיים ומעצבי שיער מציגים מחירים שונים של תוספות שיער, לרוב ההבדלים במחירים השונים נובע מאיכות השיער, שילוב של שיער סינטטי ביחידות השיער ומזמני העבודה השונים בין שיטות חיבורי השיער, מעצבי שיער אחרים משתמשים בשיטות חיבור שיער כגון ריתוך שיער, חיבור שיער בשעווה, הדבקת שיער בדבק, קשירה או שזירת שיער, תוספות שיער בחיבור חרוזים, אשר מותחים את השיער ולעתים קרובות גורמים נזק לשיער, שיטות אלו המשמשות מעצבי שיער רבים הן בעיקר לחסוך זמני עבודה ולרוב להוזיל את המחירים של תוספות שיער, השיער נראה יפה כשאת יוצאת מהמספרה, אך כבר לאחר כמה חפיפות השיער מאבד את הברק וסידורו והטיפול בשיער הופך לסיוט.

אופק אהרוני משתמש לביצוע הארכת שיער או עיבוי שיער אך ורק ביחידות תוספות שיער באיכות גבוהה, המורכבות על שיערך שלך בהלחמה קרה בעזרת יחידת פולימר דקיקה ביותר אשר לה מבנה מולקולרי דומה מאוד לזה של שערה אנושית. התוצאה היא מראה טבעי ומושלם והחשוב מכל השיער שלך לא נפגם.

השיער הינו שיער אדם טבעי לחלוטין, שיער זה מעולם לא עבר צביעה או טיפול כימי אשר פוגם בגמישות הטבעית שלו ובברק. גווני השיער השונים מושתלים בשיער בתהליך ייחודי ובלעדי ללא שימוש באמונייה וללא צביעה של השיער, תהליך זה הינו פטנט רשום ובלעדי לחברת גרייטלנגס יצרנית תוספות שיער המובילה בעולם.

שוק תוספות לשיער צמח בארץ בצורה משמעותית והדרישה היא רבה, לכן מטבע הדברים כשיש ביקוש יש גם היצע רב וסוגי תוספות שיער במגוון אורכים וצבעים אך לא תמיד באיכות הרצוייה המאפשרת קבלת מראה טבעי ובריא של השיער. וישנם סוגי תוספות שיער רבים המוצעים בשוק באיכויות שונות ובשיטות חיבור לשיער שונות. אצלנו רגישים מאוד לחשיבות התדמית והמראה של הלקוחה, לכן אנו לא מתפשרים ומשתמשים רק בתוספות שיער האיכותיים  והטובים ביותר ומסיבה ברורה, השיער בסוף הטיפול נראה פשוט מדהים, מבריק ומלא חיים וכלל לא מורגש שבוצע שינוי בעזרת תוספות שיער. התוצאה הסופית של מראה עיצוב השיער הינה חשובה מאוד,

תוספות שיער - האם זה בריא?

אך חשוב יותר הוא לשמור על שיער הקרקפת הקיים ולא לפגוע בו בעת חיבור תוספות השיער, סוג החומר המשמש לחיבור השיער בו אנו משתמשים לחיבור תוספות שיער הינו פולימיר טבעי אשר הרכבו הכימי דומה מאוד לחומר ממנו עשוייה השערה הטבעית ויש לו יכולת התנהגות טבעית לגמרי התאם למצב השיער למשל: כאשר השיער רטוב הוא מתנהג בגמישות כמו השערה , כאשר השיער עובר פן חומר זה נשאר צמוד לשערה ואינו מתבלה. החיבור של תוספות שיער בשילוב פולימיר טבעי נעשה אך ורק באמצעות הלחמה קרה שאינה פוגעת בשיער הקרקפת ונחשבת לעמידה והבטוחה ביותר לשימוש על שיער הקרקפת.  תוספות שיער איכותיות בשילוב חיבור פולימיר בהלחמה קרה מאפשרות תוצאה סופית מדהימה בעלת מראה טבעי וזורם ממש כמו שיערך שלך.מילוי שיער דליל

מראה עיצוב השיער הוא חשוב כמובן, אך מה לגבי התחושה הטבעית של תוספות שיער מחוברות לשערך שלך?...  אל דאגה!!!  חיבור תוספות שיער בהלחמה קרה באמצעות הפולימיר כמעט בלתי מורגשים והינם דקים מאוד כך שהחיבורים אלו אינם נראים וזהו יתרון משמעותי בשיטת חיבור זו לעומת שיטות חיבור תוספות שיער אחרות כיוון שהפולימיר הינו אורגני וטבעי לחלוטין הוא אינו פוגע בשיער כמו שיטות הדבקה אחרות וניתן להסירו בקלות בעזרת חומר מנטרל ללא פגיעה בשיער הטבעי של הקרקפת.

אופק אהרוני נחשב לחלוץ בתחום תוספות שיער בארץ ומומחה גדול במתן פתרונות באמצעות תוספות שיער לכל אישה, בין אם את מעוניינת שינוי תדמית עיצובית של שערך באמצעות אורך או נפח נוסף לשיער ובין אם הינך סובלת מדלילות שיער מסיבות שונות.

לנשים הסובלות מדלילות שיער המורגשת ונאית לעין, הפיתרון האולטימטיבי היא שיטת תוספות שיער הנקראת מיקרוליינס.

תוספות שיער לבעלות שיער דליל במיוחד וקרחות ניראות לעין

מיקרוליינס הינה שיטת תוספות שיער למילוי ועיבוי שיער בהתאמה אישית המאפשרת פיתרון  לנשים הסובלות מפדחת דלילה. מדובר בשיטה חדשנית הנותנת פיתרון לנשים בעלות שיער דליל מאוד בעזרת תוספות שיער המורכבות על רשת מוסתרת המותאמת אישית לגודל השטח הדליל שבפדחת, ולסוג השיער וצבע השיער. 
זו לחלוטין אינה פיאה לא במראה ולא בתחושה ושיטת החיבור אלא בתוספת שיער השזורה על רשת ומשתלבת בצורה מלאה עם שיערך שלך, מעבה אותה ומאפשרת מראה שיער בריא מטופח ורענן. תוספות שיער בשיטה זו מתאימות לנשים  הסובלים ממצב של דלילות שיער בקודקוד הראש וסביבו. תוספות שיער בשיטת מיקרוליין מאפשרות מיזוג מלא של שיער הפדחת הטבעי עם שיער הרגיל של הלקוחה מבלי להבחין בהבדל.

בשונה מהדבקות של תוספות פיאות שמודבקות ישירות על הקרקפת , דבר שעלול לגרום לבעיות עור, עם תוספות שיער בשיטת מיקרוליינס מתבצעת שזירה של תוספות שיער בין השיער הדליל ללא דבק וללא פגיעה בקרקפת ובשיער הראש. השזירה נעשית בהיקף התוספת, כאשר השיער הדליל שמתחתיו נשלף החוצה מבעד לרשת ומתמזג עם תוספת השיער כך שנוצר מראה טבעי מלא ויפה. תוואי הרשת אינה גורמת להזעה וחסימת עור הקרקפת  בגלל חורי הרשת, וניתן לחפוף , לצבוע ולהתנהג עם השיער בצורה טבעית לחלוטין ללא חשש. התוספת אינה מכבידה, להיפף היא קלילה, ומחמיאה מאד. נשים רבות הסובלות מדלילות חזקה בשיער לא רק שהן מוגבלות בעיצוב התספורת, אלא גם חשות חוסר ביטחון ותסכול רב ממראה השיער. תוספות שיער בשיטה זו עושות להם מהפכה אמיתית במראה, ומגשימות חלומות של לא מעט נשים להיראות טוב, להראות צעירים הרבה יותר, והכי חשוב הרגשה של בטחון עצומה ושמחה בלב. אין כמו לקום בבוקר ולהנות מהשיער הטבעי המלא והשופע המשתקף במראה.תוספות שיער

תוספות שיער מוסיפות יופי וזוהר ובטחון עצמי לכל אשה ואפשרות להגשים תוך דקות חלום של עיצוב ומראה שיער שלא תמיד קל לממשו. תוספות שיער העניקו לאותן נשים את המראה הטבעי של שיער ארוך ומטופח ונשים רבות, ביניהן זמרות , שחקניות, דוגמניות, ומגישות טלוויזיה החליטו לשנות מראה ולהאריך את השיער מבלי להמתין זמן רב עד לצמיחה הטבעית, פשוט חלום שמתגשם בצורה מהירה ובהשקעה כספית סבירה בהחלט. בואי עכשיו ניתן והגשימי את החלום והצטרפי לאלפי נשים בעולם המאריכות ומעבות את שיערן עם תוספות שיער 100% טבעי איכותיות המוסיפות למראה שלך זוהר ויופי ממש כמו לכוכבות הגדולות בהוליווד, מדובר בחידוש מהפכני בהארכת ומילוי שיער 100% טבעי! תוספות השיער מיוצרות משיער אמיתי הנגזר, נשמר ונאסף משורש השיער ועד לקצה השיער בכיוון אחיד.

יתרונות עיצוב השיער בשילוב תוספות שיער

שימוש בתוספות שיער מעניק פתרונות רבים כגון:

 • תוספות שיער מאפשרות שינוי מיידי באורך השיער בצורה טבעית לגמרי
 • הוספת נפח נוסף בשיער עדין ושברירי למראה זוהר ובריא
 • שינויי גווני צבע השיער בהתאם לעיצוב השיער ללא חומרים כימיים
 • תוספות שיער הינם פיתרון מעולה לבעלות שיער דליל וחסר צורה.
 • יצירת אפקטים אופנתיים מדהימים בשילוב תוספות שיער ואפשרויות עיצוב רבות

יתרונות השימוש בתוספות שיער :

 • תוספות שיער הינם ידידותיים לשיער ולקרקפת ומשתלבים בצורה מושלמת
 • תוספות שיער מעניקות מראה ומגע מושלם וטבעי לגמרי
 • ניתן לעשות הכל ללא שום מגבלה ממש כאישו זה השיער הטבעי שלך
 • מכיוון שהשיער לא עבר מעולם שום טיפול כימי הוא עמיד לאורך זמן
 • ניצן לעצב את תוספות השיער בכל סגנון ובכל צבע
 • תוספות שיער אינם פוגעות בשום צורה בשיערך הטבעי וניתן להסירו בקלות
 • מעשיר את היופי הטבעי שלך ושומר על מראה זוהר ורענן

מתלבטת? זקוקה לייעוץ? ... אל דאגה!
אשמח לעמוד לרשותך בכל עניין ושאלה ולייעץ לך ממיטב ניסיוני העשיר בתחןם תוספות שיער ופתרונות שיער מתקדמים.
בברכה...  אופק אהרוני - מומחה תוספות שיער, הארכת שיער