fbpx
תוספות שיער איכותיות מחירים

חושבת להאריך את השיער או למלא שיער קצת דליל?... תוספות שיער זה הפיתרון האידיאלי עבורך. המחשבה על הארכת שיער עם  הינה חשובה והגיונית למען שינוי מראה השיער והענקת נפח נוסף לשיער, אך זהו נושא מעט מורכב והתוצאות ניכרות בשיער לטוב ולרע

, תוצאה איכותית ומראה שיער נפלא תלויים במידה רבה בכשרונו של מעצב השיער, מידע רב שנצבר במהלך השנים והניסיון הרב של מעצב השיער המתמחה בתחום זה.

חשוב לדעת שכמו שביצוע הארכה ומילוי שיער עם תוספות שיער איכותיות יכולה לצאת מדהימה, כך גם ההיפך... הארכות שיער עלולות לפגוע בשיער ולגרום לנזק בלתי הפיך במראהו, כתוצאה מפרמטרים רבים כגון: אבחנה לקויה, שיער באיכות ירודה וזול,חיבור לא תקין של השיער, חומרי חיבור זולים, חוסר ניסיון של בעל המקצוע,  ועוד מיני דברים הקשורים בעיקר בחוסר הניסיון והרצון להרוויח כמה שיותר במינימום הוצאות מצד מעצב השיער.

תוספות שיער מחיריםמעבר לכל הנ''ל למחיר והעלויות הנילוות יש משקל די גבוה, לעיתים עלות הטיפול היא גבוהה בהתאם לאבחנה וההתאמה האישית של מעצב השיער. לקוחה שאינה בודקת ושואלת את השאלות הנכונות עלולה לשלם ביוקר תרתי משמע כי בסופו של דבר המחיר הופך לכל כך שולי כשהשיער נהרס ע''י בעל מקצוע שלא מוכשר או לא בעל נסיון רב בתחום. לכן תחום תוספות שיער הינו חשוב מאוד ללא כל קשר למחיר כלל מאחר שישנן נשים שמוכנות לשלם סכומים גבוהים מאוד בשביל עבודת תוספות שיער איכותית העיקר שטיפול הארכת שיער או מילוי שיער שיעברו יהיה לשביעות רצונן.  תמיד יהיו נשים המחפשות את עניין המחיר הזול והמפתה  באמצעות כל הקופונים למיניהם  ואינן עומדות על טיבו של בעל המקצוע וניסיונו ואפילו אינן יודעות באיזה סוג שיער אותו בעל המקצוע משתמש וגם לא סוג החיבור והמכשור הייעודי ולכן מה שהן יודעות זה שהן הולכות לעשות תוספות שיער, או שכבר עברו את טיפול הארכת השיער ו...זהו !!! אין להם שמץ של מושג מעבר לכך בשום דבר מעבר לשם '' תוספות שיער '' .

תוספות שיער מחיר

ברצוני להסב את תשומת ליבכם: ישנם סוגים רבים של תוספות שיער זולות כשרובם עשויים מחומר גלם פשוט וזול.... ולא... איכויות השיער הן אינן דומות כלל בין החברות ומעטות מאוד החברות המשווקות שיער איכותי ובתולי המאפשר עבודה נוחה ומראה ייחודי של שיער בריא לאורך זמן רב.

ישנם סוגי תוספות שיער רבים המסתובבים בשוק באיכות קטסטרופלית, חלקן אפילו מעורבות בשיער סינטטי על מנת להעשיר את נפח יחידות השיער ולייקר את מחירן. כמו כן סוגי החיבורים המשמשים לחיבור תוספות שיער הם לרוב בעייתים, חלק ממעצבי השיער המשתמשים בחומרים זולים מחברים את השיער בשיטות שונות הפוגעות בשיער הטבעי ופוצעות אותו, שיטות כגון חיבור תוספות שיער בחרוזים, חיבור תוספות שיער בדבקים שונים ומשונים, הלחמת שיער שלא באמצעות פולימיר טבעי וכו'..

חשוב שתדעו על מה אתן משלמות , ניצול חוסר הידע של הלקוחות, אחריות , חוזים למיניהם ואי נתינת מידע במכוון במטרה לגביית מחירים גבוהים כתוצאה מחוסר יושרה והגרוע מכל...תוספות שיער פשוטות שאינן בעלות מראה אחיד וחסרות את הברק הטבעי ומורגשות בהחלט !!!

תוספות שיער - ממה אתן צריכות  להיזהר???

מעצב שיער מקצועי חייב להפגין תמיד אמינות, יושרה , כבוד, סובלנות ואחריות מקצועית, לעיתים עלולות לקרות תקלות קטנות או הרגשה קצת לא נוחה מצד הלקוחה וזה בסדר, טיפול מהיר בפניית הלקוחה ומתן מענה הולם לשביעות רצונה הם חלק מהשרות, האנושיות ואיכפתיות של מעצב שיער איכותי,שקיפות מקצועית נדרשת לעיתים ע''י לקוחות החוששות מעט מפני הלא נודע, מעצב שיער אמין ידע לתת את כל החום הנפשי הדרוש  ולהענקת השקט הנפשי ללקוחה הזקוקה לתחושת הביטחון וטיפול בשיערה.

אשמח לייעץ ולענות על שאלות
בברכה
אופק אהרוני
מומחה תוספות והארכת שיער
אורי צבי גרינברג 25, תל - אביב
טלפון: 03-6990717 נייד: 050-4817171