תוספות שיער איכותיות מחירים

חושבת להאריך את השיער או למלא שיער קצת דליל?... תוספות שיער זה הפיתרון האידיאלי עבורך. המחשבה על הארכת שיער עם  הינה חשובה והגיונית למען שינוי מראה השיער והענקת נפח נוסף לשיער, אך זהו נושא מעט מורכב והתוצאות ניכרות בשיער לטוב ולרע

, תוצאה איכותית ומראה שיער נפלא תלויים במידה רבה בכשרונו של מעצב השיער, מידע רב שנצבר במהלך השנים והניסיון הרב של מעצב השיער המתמחה בתחום זה.

חשוב לדעת שכמו שביצוע הארכה ומילוי שיער עם תוספות שיער איכותיות יכולה לצאת מדהימה, כך גם ההיפך... הארכות שיער עלולות לפגוע בשיער ולגרום לנזק בלתי הפיך במראהו, כתוצאה מפרמטרים רבים כגון: אבחנה לקויה, שיער באיכות ירודה וזול,חיבור לא תקין של השיער, חומרי חיבור זולים, חוסר ניסיון של בעל המקצוע,  ועוד מיני דברים הקשורים בעיקר בחוסר הניסיון והרצון להרוויח כמה שיותר במינימום הוצאות מצד מעצב השיער.

תוספות שיער מחיריםמעבר לכל הנ''ל למחיר והעלויות הנילוות יש משקל די גבוה, לעיתים עלות הטיפול היא גבוהה בהתאם לאבחנה וההתאמה האישית של מעצב השיער. לקוחה שאינה בודקת ושואלת את השאלות הנכונות עלולה לשלם ביוקר תרתי משמע כי בסופו של דבר המחיר הופך לכל כך שולי כשהשיער נהרס ע''י בעל מקצוע שלא מוכשר או לא בעל נסיון רב בתחום. לכן תחום תוספות שיער הינו חשוב מאוד ללא כל קשר למחיר כלל מאחר שישנן נשים שמוכנות לשלם סכומים גבוהים מאוד בשביל עבודת תוספות שיער איכותית העיקר שטיפול הארכת שיער או מילוי שיער שיעברו יהיה לשביעות רצונן.  תמיד יהיו נשים המחפשות את עניין המחיר הזול והמפתה  באמצעות כל הקופונים למיניהם  ואינן עומדות על טיבו של בעל המקצוע וניסיונו ואפילו אינן יודעות באיזה סוג שיער אותו בעל המקצוע משתמש וגם לא סוג החיבור והמכשור הייעודי ולכן מה שהן יודעות זה שהן הולכות לעשות תוספות שיער, או שכבר עברו את טיפול הארכת השיער ו...זהו !!! אין להם שמץ של מושג מעבר לכך בשום דבר מעבר לשם '' תוספות שיער '' .

תוספות שיער מחיר

ברצוני להסב את תשומת ליבכם: ישנם סוגים רבים של תוספות שיער זולות כשרובם עשויים מחומר גלם פשוט וזול.... ולא... איכויות השיער הן אינן דומות כלל בין החברות ומעטות מאוד החברות המשווקות שיער איכותי ובתולי המאפשר עבודה נוחה ומראה ייחודי של שיער בריא לאורך זמן רב.

ישנם סוגי תוספות שיער רבים המסתובבים בשוק באיכות קטסטרופלית, חלקן אפילו מעורבות בשיער סינטטי על מנת להעשיר את נפח יחידות השיער ולייקר את מחירן. כמו כן סוגי החיבורים המשמשים לחיבור תוספות שיער הם לרוב בעייתים, חלק ממעצבי השיער המשתמשים בחומרים זולים מחברים את השיער בשיטות שונות הפוגעות בשיער הטבעי ופוצעות אותו, שיטות כגון חיבור תוספות שיער בחרוזים, חיבור תוספות שיער בדבקים שונים ומשונים, הלחמת שיער שלא באמצעות פולימיר טבעי וכו'..

חשוב שתדעו על מה אתן משלמות , ניצול חוסר הידע של הלקוחות, אחריות , חוזים למיניהם ואי נתינת מידע במכוון במטרה לגביית מחירים גבוהים כתוצאה מחוסר יושרה והגרוע מכל...תוספות שיער פשוטות שאינן בעלות מראה אחיד וחסרות את הברק הטבעי ומורגשות בהחלט !!!

תוספות שיער - ממה אתן צריכות  להיזהר???

  • בדיקה מקיפה - לחקור את הנושא באינטרנט,ולהכיר את בעל המקצוע דרך חברים,לקוחות,ואפילו לקבוע ייעוץ לפני ההחלטה ולשאול את כל השאלות הנכונות ולהרגיש באינטואציה אם יש חיבור אפילו בטלפון. 
  • קופונים - קופונים זה נחמד וחסכוני כשמדובר במסעדות, בביגוד, גדג'טים למינהם וכו', אם לא מרוצים לא קרה כלום, ממשיכים הלאה לקופון הבא. אך שיער זה לא בגד שאפשר להחליף או מסעדה לא טובה שאפשר לשנות. מראה השיער אצל נשים הוא חשוב מאין כמוהו לאותה אישה, את השיער הטבעי לא ניתן להחליף ושיער שנהרס קשה לעיתים לתקן, שיקום מראה שיער עלול להסתכם בעלויות גבוהות מאוד ונשים לא יהססו לשלם כל סכום רק שמראה שיערן יהיה סביראפילו ללא תוספות שיער כך כשבסופו של הדבר הזול הוא היקר ולעיתים יקר מאוד. לכן אם אתן לא מכירות את בעל המקצוע ולא שמעתן עליו ולא הלכתן לייעוץ אך העיקר שהולכים לעשות תוספות שיער אצל מעצב שיער כי הוא זול ותו לא, אתן בסיכון גבוה של כישלון, ונזק בלתי הפיך של השיער.
  • ייעוץ - ישנן נשים מעט חסרות ביטחון וללא ידע בתחום תוספות שיער ומחפשות ומבקשות לבצע הארכת שיער או מילוי שיער רק על סמך פרסומים כאלה ואחרים באינטרנט, בפורומים, עיתונות וכו'... עד כאן זה בסדר אך חשוב מאוד באם קיים חשש או רצון לדעת יותר על הנושא המבוקש מומלץ מאוד להגיע לייעוץ מקדים על מנת להכיר את בעל המקצוע ולהבין את הלך הרוח במספרה ולנסות לרכוש את הביטחון שהוא בעל המקצוע המתאים ביותר עבורך. אם אין לו את זה ואין לכם את החיבור בינכם כיוון שמעצב שיער הוא גם חבר ומעין אוזן קשבת לעיתים, אז חבל ותמשיכי הלאה שעד שתמצאי את האחד...
  • חומרי עבודה - חשוב לדעת שחומרי הגלם לביצוע תוספות שיער הינם חומרי גלם מקצועיים איכותיים ולא זולים ובעלי שם ופירמה ידועים, לא להתבייש אפילו לבקש לראות.
  • חוזים - בשום אופן לא לחתום על שום חוזה כתנאי לאחריות של בעל המקצוע... אחריותו של בעל המקצוע היא ברורה ואמורה לתת את הביטחון לאיכות העבודה ואיכות תוספות השיער והסברים מדוייקים להמשך טיפוח בסיסי של השיער בבית, האחריות של בעל המקצוע הינו המדד לדעת שהלקוחה בידיים טובות ושאמונות לשמור על שיערה ולתמוך בעת הצורך.
  • מחירים - כל בעל מקצוע רשאי לבקש על עבודתו את המחיר המבוקש אינדיבידואלית וזה עניין לגיטימי לחלוטין כשהלקוחה יודעת מראש לפני הטיפול מה העלות הטיפול הנדרש, את המחיר חשוב לדעת מראש על מנת למנוע הפתעות למינהן בסוף הטיפול.

מעצב שיער מקצועי חייב להפגין תמיד אמינות, יושרה , כבוד, סובלנות ואחריות מקצועית, לעיתים עלולות לקרות תקלות קטנות או הרגשה קצת לא נוחה מצד הלקוחה וזה בסדר, טיפול מהיר בפניית הלקוחה ומתן מענה הולם לשביעות רצונה הם חלק מהשרות, האנושיות ואיכפתיות של מעצב שיער איכותי,שקיפות מקצועית נדרשת לעיתים ע''י לקוחות החוששות מעט מפני הלא נודע, מעצב שיער אמין ידע לתת את כל החום הנפשי הדרוש  ולהענקת השקט הנפשי ללקוחה הזקוקה לתחושת הביטחון וטיפול בשיערה.

אשמח לייעץ ולענות על שאלות
בברכה
אופק אהרוני
מומחה תוספות והארכת שיער
אורי צבי גרינברג 25, תל - אביב
טלפון: 03-6990717 נייד: 050-4817171

 


הדפסה   דואל