נשים רבות מתלוננות, בתקופות שונות במהלך חייהן, על נשירת שיער מאסיבית ועל דילול משמעותי בשערן. נשירת השיער יכולה לנבוע מסיבות שונות, בין אם בשל תזונה לקויה, לחץ ובעיקר מתח נפשי מתמשך וכן גם בשל גנטיקה.

שיער דליל על רקע גנטי הינו תופעה נפוצה מאד, ולמרבית הנשים הסובלות מכך, ישנן בנות משפחה קרובות הסובלות מתופעה זו גם כן. קיימות שיטות שונות של מילוי שיער, שיטות המוצעות על ידי המומחים בתחום, ונעשות בפועל על ידי אנשי מקצוע שזהו עיקר עיסוקם וכן גם על ידי מעצבי שיער בעלי ההכשרה המתאימה.

מילוי שיער דליל

מילוי שיער דליל בשיטת מיקרוליינסבמקרים של שיער דליל, ולא משנה מהי הסיבה לכך, ניתן להיעזר בפתרונות מיוחדים, ההופכים את מראה השיער לשופע ומלא יותר. מילוי שיער דליל לנשים אפשרי באמצעות תוספות שיער שונות, המותאמות באופן אישי לכל אחת ואחת, הסובלת משיער דליל ולעיתים גם מקרחות באזורים שונים בראשה. תוספות אלו, הנראות טבעיות לחלוטין, יוצרות לשיער מראה בריא יותר וכל זאת בתוך זמן קצר.

ישנן מספר שיטות טיפול במקרים של שיער דליל, המאפשרות את הצמדתן של תוספות אלו ישירות אל הקרקפת. חלקן נחשבות לפחות מומלצות שכן עשויות לגרום לנזק משמעותי בשיער. אלו יכולות להיות שיטות חיבור באמצעות הדבקה, באמצעות קשירה וגם באמצעות שימוש בשעווה מיוחדת. הפתרון, המוצע כיום ואף מומלץ על ידי מעצבי השיער, המתמחים בתופסות שיער לנשים במקרים של שיער דליל, משלב במסגרתו הלחמה מיוחדת, הלחמה קרה בלבד, הכוללת תוספות של שיער הדומות במרכיבן לשיער הטבעי ולכן משתלבות באופן מושלם לצד השערות האחרות.

באילו מקרים ניתן לפנות לפתרונות מילוי שיער

מילוי שיער במקרים של שיער דליל יכול להתאים לנשים בעלות שיער קצר, שיער ארוך, שיער צבוע וגם שיער טבעי ללא כל צבע. הוא יכול להתאים לנשים צעירות וגם לנשים מבוגרות, ולהוות פתרון נהדר לכל אישה הסובלת משיער דליל מסיבה כלשהי. התאמתה של תוספת השיער המוצעת במסגרת הטיפול נעשית באופן מלא על פי צרכיה של האישה עצמה וכמות התוספת הנדרשת לה. המראה המתקבל הודות לטיפול הנו מראה טבעי לחלוטין ולכן כולל תוספת של שיער הזהה בצבעה ומרקמה לשיער שעל הראש. את תוספות השיער ניתן להסיר בקלות, במידה ומעוניינים בכך, ולכן גם הן מתאימות לנשים המתלבטות האם אכן מדובר בפתרון מתאים להן ומעוניינות לבחון אותו לתקופה.

טיפים נוספים שכדאי לדעת

  • מחיר - הטיפול הכולל מילוי שיער באמצעות תוספות שיער במקרים של שיער דליל מוצע כיום בטווח רחב של מחירים. המחיר עבור הטיפול נקבע בהתאם לאיכות התוספת, שיטת שילובה בשיער הקיים וגם בעל המקצוע המבצע זאת.
  • מקצועיות - חשוב לפנות אל מעצב שיער בעל ניסיון בתחום ולבחון מולו את העלויות הנדרשות. אסור להתפתות ולפנות אל בעלי מקצוע המבטיחים את הטיפול בעלות זולה במיוחד, וללא שצברו ניסיון הנדרש בביצוע הליך זה. במקביל מומלץ מאד, ובמידה והדלילות בשיער נובעת מסיבות שאינן על רקע גנטי, לפנות אל רופא מטפל כדי לבדוק מהם הגורמים לדלילות שבשיער וכיצד ניתן לטפל בכך
  • המלצות - חשוב ללמוד מעט על נושא מילוי שיער באמצעות הלחמת תוספות שיער וחשוב עוד יותר גם לפנות לנשים שעברו זאת ולשמוע מהן האם היו מרוצות מהטיפול ומהמראה שהתקבל.
  • ייעוץ אישי - חשוב לבדוק מראש גם באיזו שיטה מתבצע ההליך ואילו חומרים הוא כולל. כדאי לפנות אל בעל המקצוע לקבלת ייעוץ והכוונה על מנת לבחון את השיטות השונות ולבדוק האם אכן מילוי שיער באמצעות תוספות יכול להיות הפתרון המתאים ביותר לבעיה.

הדפסה   דואל