תוספות שיער למראה מלא וזוהר - רוצה להיראות כמו כוכבת?

מעצב השיער ומומחה לתוספות שיער, אופק אהרוני, מתארח בתוכנית מילון היופי ומסביר על האפשרות להארכת שיער ועיבוי שיער באמצעות תוספות שיער.

כיום ניתן לבצע הארכת שיער בקלות ובמהירות בביקור יחיד במספרה לכל סוגי השיער ובתוצאות משגעות. אופק אהרוני מציג את התוספות שקיבלה נטלי, ששינו לגמרי את החזות החיצונית שלה והגשימו לה את החלום לשיער מלא, ארוך ומעוצב בהתאם לאופי שלה. כל אחת יכולה!

איך זה עובד

לתוספות שיער יש מגוון שימושים, החל בהארכת שיער או עיבוי שיער דק, ועד למקרים שבהם יש צורך במילוי שיער דליל למראה צעיר ובעל נוכחות. בכל אחד מהמקרים העבודה חייבת להיות מקצועית, עדינה ומוקפדת. תוספות שיער שנעשו על ידי מקצוען יביאו לתוצאות טובות של שיער במראה טבעי, כזה שניתן לגעת בו ולהניף אותו בחופשיות בתזוזה חלקה וללא חשש מתאונות כגון התנתקות של קבוצת שיער. אפילו ניתן להעביר את היד בשיער או לסרק אותו, ולא לפגוע בחיבורים או להרגיש אותם. התוספות הופכות ממש לחלק טבעי מהשיער.

הכי חשוב, מקצועיות

אומנם תוספות שיער נתפסות כנושא שנוי במחלוקת, אך לרוב זה קורה משום שהן נעשות בצורה לא נכונה ובמקצועיות נמוכה. כשהטיפול בהארכת שיער באמצעות תוספות נעשה בצורה מקצועית, עדינה ומוקפדת, אנחנו רואים מציאות אחרת לגמרי.

מעצב שיער מומחה ובעל ניסיון בתחום, מסוגל לעשות פלאים בשיער עד הרמה הגבוהה ביותר שתביא למראה הוליוודי זוהר. בשילוב עם התוספות, השיער מקבל נפח ונוכחות שבאותה הנשימה מקנים לשיער מראה בריא.

כמו שאופק אהרוני מסביר, לשיער יש הרבה משמעות וכוח, הוא הדבר הראשון ששמים לב אליו כשמסתכלים על אדם, לכן חשוב לטפח אותו. במידה והוא לא מלא כפי שהיינו רוצים, ניתן בביקור אחד במספרה לקבל תוספות ולתת לשיער מראה שמשדר יוקרה, עדינות וזוהר.

התאמת תוספות שיער לשיער המקורי

חשוב לדעת להתאים את תוספות השיער לאופי השיער של הלקוחה ולסוג השיער שלה. התאמה מושלמת בגווני השיער היא עניין קריטי ומשמעותי כשלעצמו, משום שהמטרה בעיבוי או הארכת שיער, היא לשמור על מראה טבעי. ברגע שהמראה לא טבעי, זה נראה רע. חשוב להקפיד על כך ולוודא שמעצב השיער הוא בעל ידע בתחום תוספות השיער שהוא תחום נישה שדורש הרבה מומחיות וניסיון.

מתאים לכל אירוע

אופק מזכיר לנו שהשיער הוא גם אקססורי, שהכי כיף לשחק איתו, לשנות אותו ולהתאים אותו לאירועים שונים בחיים. תוספות השיער מאפשרות שינוי לוק ייחודי, מכיוון שניתן להסיר ולשנות אותן בקלות בביקור נוסף במספרה, בהתאם לסוג האירוע וגם סתם לפי החשק.

אם גם את רוצה להתחדש במראה זוהר כזה שלא היה מבייש אף שחקנית הוליוודית, את מוזמנת לבקר אצלנו.

לייעוץ חינם והצעת מחיר ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-6990717


הדפסה   דואל