תוספות שיער - לחיות את החלום

הטרנד החדש בעולם עיצוב השיער הוא ללא ספק תוספות שיער שנכנסו לשוק ועכשיו הן בהישג ידן של כל אישה הרוצה לשנות את התדמית והמראה בזמן קצר ולהגשים כל חלום הנוגע לשיערן בכל צורה צבע ומראה.

כמו בכל מוצר גם בסוגי השיער השונים קיימים הבדלי איכות הנובעים ממוצא השיער ואופן הטיפול בו עד לקבלת המוצר הסופי ולחיבור השיער לראש הלקוחה.

תוספות שיער - הגשמת חלוםחיבור תוספות לשיער הראש נעשה בכמה אופנים כגון: ריתוך, שעווה, הדבקת שיער, הלחמת שיער, קשירה או שזירת שיער, שיטת חיבור זאת אינה מומלצת לטעמי מכיוון שברוב הפעמים אי אפשר להימנע ממתיחת שיער הראש ולעתים קרובות אף גורמים נזק לשיער הטבעי והרי זאת לא הייתה הכוונה מלכתחילה, הרעיון הוא לתת מראה חדש בריא ורענן ללא סיבוכים מיותרים. השיטה המומלצת ביותר לביצוע הארכה או עיבוי שיער היא קודם כל שימוש ביחידות שיער באיכות גבוהה , המורכב על שיערך שלך בהלחמה קרה בעזרת יחידת פולימר דקיקה ביותר אשר לה מבנה מולקולארי דומה מאוד לזה של שערה אנושית.
התוצאה היא מראה טבעי ומושלם והחשוב מכל השיער שלך לא נפגם.
שיטת חיבור שיער זה הינה פטנט רשום ייחודית ליחידות השיער הטובות בעולם של חברת גרייטלנגס שבהן אני משתמש המעניקות לך מראה צעיר עם שיער בריא ורענן.קשה לדמיין את ניקול קידמן, ג'ניפר לופז, ויקטוריה בקהאם ורבות אחרות ללא תוספות שהפכו חלק משיערן והופעתן הזוהרת.ולא רק כוכבות. תוספות שיער מוסיפות יופי וזוהר לכל אישה, ומגשימות תוך דקות חלום שלא תמיד קל לממשו. שיער ארוך למשל, אם את בעלת שיער קצר וקשה לך לגדל שיער בבת אחת את נהנית משיער ארוך וגולש כמו שפנטזת. או אם יש לך שיער דליל ואת רוצה להעניק לו מראה מלא ועשיר, ואם את רוצה פסים בלי לחמצן כל פעם קווצות שיער. את יכולה להוסיף פסים מוכנים לשיער. בגיל מאוחר יותר נשים נוטות לפתח מעין קרחות קטנות שחושפות את עור הקרקפת. מראה מאד לא מצודד. עכשיו אין בעיה ! תוספת שיער של גרייטלנגס פותרת את הבעיה אחת ולתמיד.
לחיות את החלום - שיער גולש מבריק ובריא עכשיו בהישג ידך הביטחון לדעת שאת נראית סנסציונית, את ההצהרה הסופית של זוהר ותחכום את המראה הצעיר והרענן, עכשיו ניתן להגשים את החלום ולהצטרף לאלפי נשים בעולם המאריכות ומעבות את שיערן עם תוספי שיער. המעולים של חברת גרייטלנגס שהינם היחידים שמשתמשים בשיער אתני בתולי שמעולם לא עבר שום שינוי כימי או צביעה והינו 100% טבעי לחלוטין וזאת על מנת להוסיף למראה שלך זוהר ויופי ממש כמו לכוכבות הגדולות בהוליווד.
שימוש בתוספי השיער של מעניק פתרונות רבים כגון:

 • שינוי שיער קצר לשיער ארוך
 • נפח נוסף בשיער עדין ושברירי למראה זוהר ובריא
 • הוספת צבע מעודן או מנוגד דרמתי בעיצוב השיער
 • יצירת אפקטים אופנתיים מדהימים

יתרונות תוספי השיער של גרייטלנגס :

 • ידידותיים לשיער ולקרקפת ומשתלבים בצורה מושלמת
 • מראה ומגע מושלם וטבעי לגמרי
 • ניתן לעשות הכול ללא שום מגבלה ממש כאישו זה השיער הטבעי שלך
 • מכיוון שהשיער לא עבר מעולם שום טיפול כימי הוא עמיד לאורך זמן
 • ניצן לעצבו בהתאמה אישית מלאה בכל סגנון ובכל צבע
 • אינו פוגע בשום צורה בשיערך הטבעי וניתן להסירו בקלות
 • מעשיר את היופי הטבעי שלך ושומר על מראה זוהר ורענן

במסגרת עבודתי אני כמובן נתקל בשאלות וחששות של לקוחות שבדרך כלל הן החששות של כל אישה שרוצה ועומדת לעשות את השינוי הזה שנראה מאוד נוצץ ונחשק, לשם כך ריכזתי כמה מהשאלות שאני נתקל בהן והתשובות שיעזרו לך לקבל יותר אינפורמציה עניינית לגבי המראה והטיפול בתוספות השיער.

שאלה: האם החיבורים בתוספות שיער מזיקות בטווח הארוך?

תשובה: התוספות לא נופלות.

שאלה: האם אפשר להיכנס לים ולבריכה כשיש תוספות שיער?

תשובה: בהחלט כן. תתנהגו עם השיער כשיער שלכם לכל דבר.

שאלה: מותר לעשות פנים כשיש תוספות שיער?

תשובה: בהחלט כן. תתנהגו עם השיער כשיער שלכם לכל דבר.

שאלה: האם מותר לצבוע תוספות שיער?

תשובה: מותר לצבוע תוספות שיער , מאחר ומדובר בתוספות שיער טבעי, הרי שזה בדיוק כמו שצובעים שיער טבעי.

שאלה: האם מותר לעשות גוונים בתוספות שיער?

תשובה: בוואדי שמותר לעשות גוונים בתוספות, אבל האמת שזה מיותר מפני שניתן לגוון בתוספות שיער בכל הצבעים והגוונים, מבלי להשתמש בחמרים כימיים.

שאלה: איך מחברים את תוספות השיער לשיער הטבעי?

תשובה: יש הרבה שיטות. השיטה הבטוחה ביתור היא להשתמש בתוספות השיער הטובות ביותר שיש כמו למשל "גרייטלנס", ולחבר אותן לשיער עם הפולימרים שעשויים מחומר טבעי שמופק מחלבוני שיער.

שאלה: האם שזירת שיער עשויה להזיק לשיער?

תשובה: להיפך. כשרוצים שהשיער ינוח מפעולות כימיות כמו צבע או גוונים, תוספות שיער הן הפיתרון האידיאלי לכך.

שאלה: האם אפשר לחפוף בשמפו רגיל כשיש תוספות שיער?

תשובה : כן. שמפו רגיל, זה בהחלט מספיק. ההתנהלות עם תוספות שיער היא כמו בשיער טבעי שלכן לכל דבר ועניין.

שאלה: האם רואים את החיבורים של תוספות השיער?

תשובה: לא רואים חיבורים. הם מתמזגים עם השיער ומוסתרים.

שאלה: למי אתה ממליץ לעשות תוספות שיער?

תשובה: לנשים אשר סובלות משיער יבש ופגום, נשים הסובלות מדלילות שיער, וגם נשים ללא בעיות מיוחדות, הרוצות לשדרג את עצמן, לעבות ולהאריך את השיער בין רגע. 

שאלה: מה אם יש קרחות? האם שזירת שיער מתאימה לקרחות?

תשובה: כן. השאלה מי עושה את העבודה. במקרה של קרחת מעצב השיער צריך להיות ממש אמן ומיומן מאד. אבל תוספות שיער יכולות בהחלט לתת מראה מדהים בכיסוי הקרחות.

אם יש לכם התלבטות או שאלה, אופק אהרוני ישמח לעמוד לרשותכם בכל עינין ושאלה.
נשמח לראותכם בין לקוחותינו. בברכה אופק אהרוני מומחה תוספות שיער, עיבוי והארכת שיער שימוש בהחלקה יפנית הטובה בעולם כתובתנו באינטרנט: www.ofekhair.co.il מרכז מסחרי , אורי צבי גרינברג 28 שכונת אזורי חן תל אביב טל: 03-6990717   050-4817171


הדפסה   דואל