מילוי קרחות ושיער דליל לגברים

שיער דליל הוא בעיה אצל גברים רבים עוד משחר ההיסטוריה. בניגוד לנשים, גברים נוטים יותר לפתח התקרחות, ולפעמים אפילו בגיל צעיר. יש כאלה הגאים בקרחת שלהם, אבל לפעמים קרחת מקנה מראה בוגר מדי ולא מחמיא. עכשיו יש פתרון לשיער דליל ולהתקרחות הגברית בעזרת תוספות שיער לגברים.

 

קרחת והתקרחות

בעבר, גברים שסבלו מהתקרחות, פשוט היו צריכים לקבל את הגזרה. היו כאלה שבחרו להוריד בקביעות את כל השיער ולהתהדר בקרחת מבהיקה, ויש כאלה שניסו לחבוש פיאה או לסדר את השיער כך שינסה לכסות על הכל. כשהחלו השתלות השיער, היו גברים שבחרו להתמודד עם התקרחות בעזרת השתלת שיער. גם אלו ששלמים עם הקרחת שלהם ואוהבים אותה היו מעדיפים כנראה להישאר עם השיער לו ניתנה להם הברירה. כיום ישנה דרך ליהנות מאפשרות של מילוי שיער לגברים ללא ניתוחים והשתלות, באופן שייראה טבעי ומשתלב באופן הרמוני עם השיער הקיים.

התקרחות גברית - הפדחת

התקרחות גברית מאופיינת בעיקר בהתקרחות המתחילה באזור הפדחת וגורמת לתופעות כמו מפרצים או קרחות בקודקוד. מפרצים וקרחות משנות את מראה הפנים והפנים מקבלות מראה בוגר ועייף יותר. חשוב לזכור כי גברים סובלים הרבה יותר מהתקרחות מאשר נשים, ולעיתים כבר בגיל צעיר יחסית. לכן לא מעט גברים מחפשים פתרון לשיער דליל או להיווצרות של קרחות על הקרקפת.

מה עושים כשמתחילה התקרחות? אלו פתרונות קיימים?

כפי שנכתב לעיל, הפתרון להתקרחות הגברית היה בעבר מורכב מאפשרות של חבישת פיאה או, מאוחר יותר, מהשתלות שיער. השיטה הראשונה אומנם הייתה בטוחה יותר אבל מאד בולטת לעין, ואף מושא לגיחוכים ולעג. לא קשה לזהות אדם החובש פיאה. השיטה הראשונה אומנם מאפשרת שיער אמיתי על הראש אבל כרוכה בהתערבות כירורגית אשר תמיד אינה חפה מסיכונים. אז מה בכל זאת ניתן לעשות כדי לטפל במצב של קרחת או שיער דליל?

תוספות שיער לגברים - מילוי שיער דליל

כאמור, כיום קיים פתרון לשיער דליל, הן עבור נשים והן עבור גברים. כשהחל להתפתח תחום תוספות השיער, רוב הלקוחות היו נשים שחיפשו דרך להעניק נפח לשיער הדליל שלהן, או אורך משמעותי, ולהעניק לו חיות וחיוניות. אבל בשנים האחרונות החל תחום תוספות השיער לגברים להתפתח גם כן, טכנולוגיית הדמיית השיער אפשרה ליצור תוספות שיער לגברים באיכות גבוהה המדמה שיער טבעי כולל שבילי שיער והכי חשוב בהתאמה מעולה לשיער הטבעי הנותר. הדבקת שיער לגברים בשיטה זו הינה פתרון נהדר עבור גברים שמחפשים דרך להסתיר קרחות על הראש או מפרצים שהתפתחו בצידי המצח והפדחת.

תוספות שיער מיוחדות לגברים

כיצד מבצעים מילוי שיער לגברים? התקרחות גברית, כאמור, באה לידי ביטוי בעיקר באזור הפדחת, המצח והקודקוד. תוספות שיער רגילות לא תמיד מאפשרות טיפול באזורים הללו כיוון שהן נצמדות לשיער הקיים וממלאות אותו. כאשר קיימות קרחות בראש ללא שיער, לא ניתן להצמיד את קבוצות התוספות לראש. לכן פותח פתרון מהפכני שמאפשר טיפול גם בהתקרחות הגברית המאופיינת בנשירת שיער מחלקו הגבוה של הראש. תוספות שיער מיוחדות הנצמדות לשיער באמצעות קרטין. הקרטין הינו חומר טבעי בעזרתו מצמידים את התוספת מסביב לקרחת ובכך מכסים אותה לחלוטין. זהו חומר בטוח לחלוטין ויעיל עד מאד.

מילוי שיער לגברים – הדרך הטבעית והבטוחה

מילוי שיער לגברים באמצעות תוספת שיער מיוחדת בהתאמה אישית, היא הדרך הטבעית והבטוחה ביותר לטיפול בקרחת ובשיער דליל בקרב גברים. התהליך נעשה בדרך יעילה ובטוחה, החפה מסיכונים ואינה פוגעת לא בשיער הקיים ולא בקרקפת. כמו כן, תוספת השיער מתמזגת באופן טבעי בשיער הקיים ומעניקה לשיער ולפנים מראה טבעי, צעיר ורענן. מילוי שיער בעזרת תוספות שיער מיקרוליין, מאפשרות התנהלות יומיומית שגרתית ורגילה, כולל רחצה בים או בבריכה, חפיפה, הזעה וכדומה. כל אלה אינם פוגעים בשיער או בתוספת השיער המוצמדת אליו, והלקוח אינו חש כלל חוסר נוחות. למעשה, התחושה היא של שיער טבעי רגיל!

מפרצים? קרחות? שיער דליל? אתם יכולים לומר להם שלום

אופק אהרוני, מעצב שיער מוביל, מסביר בסרטון כיצד מטפלים בקרחות, התקרחות גברית ושיער דליל בקרב גברים, באמצעות תהליך פשוט, יעיל ובטוח. אופק מספר כיצד לא מעט גברים כבר מאמצים את הרעיון ונהנים משיער מלא ויפה. צפו בסרטון כדי לראות איך קומץ שיערות על הראש הופך לבלורית עבה ומלאה, וכיצד ניתן לבצע מילוי שיער לגברים כדי להחזיר ללקוח את הביטחון, המראה הצעיר ובעיקר – את החיוך!


הדפסה   דואל