טריכוטילומניה ותוספות שיער כפיתרון

שיער דליל וקרחות בקרקפת, יכולים להיווצר כתוצאה מגורמים שונים. אחד הגורמים הפחות נעימים היא התקרחות בעקבות טריכוטילומניה. תוספות שיער מהוות חלק מהתמודדות עם נזקיה של בעיה זו.

מהי טריכוטילומניה ולמה היא גורמת

טריכוטילומניה היא למעשה תלישת שיער. זו הפרעת התנהגות אשר הסובלים ממנה נשלטים בידי דחף עז לתלוש את השיער בגופם: שיער הראש, הגבות, הריסים ושיער במקומות שונים בגוף. חולי טריכוטילומניה מתמלאים בהתרגשות בלתי מוסברת לפני בואם לתלוש את שיער גופם, ובסיפוק רב לאחר התלישה. פסיכולוגים ופסיכיאטרים שונים מעריכים כי מקור הבעיה הוא בעיות פסיכולוגיות ונפשיות, אך אינם יכולים בדיוק להצביע על הגורמים למחלה ואצל מי היא עלולה לפרוץ.טריכוטילומניה ותוספות שיער כפיתרון

על מנת לטפל בצד הפסיכולוגי של טריכוטילומניה יש להיעזר בטיפולים רגשיים ונפשיים של אנשי מקצוע, ולעיתים יש צורך בטיפול תרופתי. כדי לטפל בצד האסטטי של תוצאות המחלה, תוספות שיער הן הפתרון היעיל ביותר לבעיית ההתקרחות בקרקפת.

תוספות שיער כפתרון לטריכוטילומניה

כאמור, המחלה, מקורה בהפרעה נפשית, אבל ההפרעה הנפשית גורמת לבעיית התקרחות רצינית המוסיפה על סבלם של החולים. הבעיה החיצונית המרכזית הנובעת מהמחלה מתבטאת בעיקר בהתקרחות והידלדלות של שיער הראש, וכן קרחות ופגמים בגבות ובריסים. הטיפול הקוסמטי בהתקרחות שיער הפנים כמו הגבות כולל אפשרות של איפור קבוע כדי לתקן את הפגמים. במקרים של התקרחות רצינית בשיער הראש אפשר לפתור את הבעיה בעזרת חבישת פאות או על ידי תוספות שיער המושתלות, מולחמות או מודבקות באזור ההתקרחות. באמצעות פתרונות אלה, יכולים החולים להסתובב ברחוב מבלי להרגיש חריגים ומבלי להעניק הסברים לסובבים אותם אודות שיער ראשם המדלדל.

טיפול קוסמטי בהתקרחות בעקבות טריכוטילומניה – לא בכל מקום

מאחר ומדובר במחלה נפשית והתנהגותית רגישה, חשוב לדעת למי לפנות כדי לטפל בבעיית השיער הנוצרת בעקבות הטריכוטילומניה. מעצב שיער רגיל לא תמיד יהיה רגיש ומודע לבעיה ועשוי לגרום לנזק נפשי רב. לכן חשוב לפנות למעצב שיער המכיר את המחלה ויודע כיצד להתמודד עם הלקוח ולהעניק לו שירות דיסקרטי המתאים לצרכיו. מעצבי שיער כאלה ניתן למצוא במרכזים טיפוליים המתמקדים בטיפול בחולי טריכוטילומניה ורגישים לצרכיהם הנפשיים והפיזיים. מרכזים אלה מעניקים טיפול נכון בבעיית תלישת השיער ומראה השיער, ונוקטים בגישה מתאימה במסגרתה המשך תלישת השיער הופך קשה יותר עבור החולה ותוספות השיער הופכות להיות משמעותיות יותר מהטיפול בפן האסטטי בלבד. הן מהוות טיפול כוללני המתמקד בשורש הבעיה, ומאפשר לחולים להתמודד איתה בצורה הטובה והיעילה ביותר.

אצלנו קיים ניסיון והבנה רבה של תופעה זו והרגישות הנילוות אליה ועשרות נשים הסובלות מטריכוטילומניה מצאו פיתרון קוסמטי לשיער במספרת אופק אהרוני וחוו שינוי משמעותי ושיפור באיכות חייהן. 

מפתיע!!! - תוספות שיער כפיתרון מדהים לנשים החולות במחלת תלישת שיער, ההוצאה הכספית והמחמאות הרבות שהן מקבלות גורמות להן להפסיק את ההרגל המטריד של תלישת שיער הראש

אשמח לעמוד לרשותך בכל עניין ושאלה ולייעץ לך ממיטב ניסיוני העשיר בתחום תוספות שיער ופתרונות שיער מתקדמים.
בברכה...  אופק אהרוני - מומחה תוספות שיער, הארכת שיער