תוספות שיער כטרנד אופנתי

תוספות שיער הפכו בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד משיערן של נשים רבות בארצנו ובעולם בכלל. התפתחות תחום תוספות שיער יצרה שוק חדש של יבוא ושיווק של תוספות שיער מסוגים ואיכויות שונים המשווקים על ידן מגוון רחב של חברות והבטחות שונות לגבי איכויות השיער ממנו עשויות תוספות השיער.

 

לרוב ההבדלים אינם נראים לעין והלקוחות אינן מודעות לאיכויות ולפעמים מתפתות אך ורק למחירים זולים ולא לאיכות המוצר הסופי והמראה של תוספות השיער על ראשם, תוספות שיער איכותיות הינם עמידות לאורך זמן רב ושומרות על מראה רענן ובריא של השיער ובידיו של מעצב שיער מיומן תוספות שיער כטרנד אופנתימאפשרות שינוי תדמית ומראה לחלוטין לטובה מבלי שניתן להבדיל שאותה אישה משתמשת ב-תוספות שיער על מנת לעבות ולהאריך את שערה. אופק אהרוני הינו מומחה בעל שם עולמי בתחום תוספות שיער לנשים והינו מעצב שיער מיומן היודע להתאים בצורה מושלמת את סוג תוספות שיער המתאימים ביותר ללקוחה ואינו מתפשר על איכות ומראה ומשתמש רק במוצר האיכותי והטוב ביותר ומסיבה ברורה, השיער בסוף הטיפול נראה פשוט מדהים, מבריק ומלא חיים.  אחד היתרונות הבולטים בשיטת העבודה של אופק אהרוני הוא סוג החומר המשמש לחיבור השיער שהינו ייחודי ואפשר חיבור דקיק, גמיש וחזק במיוחד המאפשר  שתוספות השיער ישארו מחו

ברות לשיער הקרקפת לאורך זמן והתנהגות השיער הינה ממש כמו השיער הטבעי שלך.

החיבור המשמש לשילוב תוספות שיער בשיער הלקוחה נקרא פולימיר והינו עשוי מחומר הדומה מאוד לחומר ממנו עשוייה השערה ויש לו יכולת התנהגות טבעית לגמרי התאם למצב השיער למשל: כאשר השיער רטוב הוא מתנהג בגמישות כמו השערה , כאשר השיער עובר פן חומר זה נשאר צמוד לשערה ואינו מתבלה ומתאדה. יתרון נוסף של הפולימיר הוא זה שהוא כמעט בלתי מורגש והינו דק מאוד כך שהחיבורים אינם נראים והכי חשוב , כיוון שהפולימיר הינו אורגני וטבעי לחלוטין הוא אינו פוגע בשיער כמו שיטות הדבקה אחרות וניתן להסירו בקלות בעזרת חומר מנטרל ללא פגיעה בשיער הטטבעי של הקרקפת.

תוספות שיער  המשמשות את אופק אהרוני עבור לקוחותיו  עוברות תהליך מיוחד ועדין של הסרת הצבע הטבעי המקורי שלהן והשתלת פיגמנט צבע ללא פגיעה בשערה, זהו תהליך מורכב הלוקח בערב שבועיים בהם יחידות תוספות השיער מושרות באמבטיות מיוחדות עד לקבלת הגוון הסופי הרצוי, תהליך זה אינו צביעהה של השיער אלא ממש שינוי פיגמנט הצבע של השערה כאילו זה הגוון הטבעי המקורי של השיער, בשל שימוש בתהליך עדין זה תוספות השיער מקבלות את הרוך הטבעי ללא שימוש בכימיקלים הצובעים את השיער כמו ברוב החברות וגורמים לשיער להיות יבש יותר וחסר ברק טבעי , את תוספות שיער אלו ניתן לעצב בדיוק כמו את השיער שלך.

תוספות שיער בהן אופק אהרוני משתמש ניתנות להסרה בקלות, וניתנות באותה קלות לחיבור מחדש כדי להתאימן לשיער שגדל. אפשר לשחות איתן, לחפוף אותן, להתפרע, ולבצע כל פעילות ממש בצורה רגילה ללא כל חשש.

תוספות שיער המחוברות בשיטה ייחודית זו לחיבור  השיער הביאו למהפכה בתחום הלחמות השיער, חיבור הפולימיר לשיער נעשה באמצעות מכונה העובדת בשיטת הלחמה קרה שאינה פוגעת בשיער הראש וחיבורי השיער דקים ואינם מורגשים למראה או מגע יד.
 
נשים רבות חולמות על שיער ארוך אך תהליך הגדילה הטבעי אורך זמן רב של קצב הצמיחה האיטי של השיער, 
תוספות שיער 
הביאו בשורה ופתרון ממשי לבעיה זו ומאפשרות לאלפי נשים להגשים את חלום שיער ארוך בריא ומלא בזמן קצר ביותר ובעלויות סבירות בהחלט.
הארכות שיער קבועות באמצעות תוספות שיער מאפשרות לאותן נשים לקבל את התוצאות המבוקשות בזמן קצר באמצעות תוספות שיער טבעיות המשתלבות בשיער בצורה מלאה.
לא מעט נשים סובלות מדלילות השיער, לנשים אלה תוספות שיער הביאו בשורה חדשנית ובמקרים מסויימים אפילו איכות חיים שונה ואיכותית עם בטחון עצמי ומראה צעיר ורענן.

תוספות שיער מוסיפות יופי וזוהר לכל אשה, ומגשימות תוך דקות חלום שלא תמיד קל לממשו, תוספות השיער העניקו לאותן נשים את המראה הטבעי של שיער ארוך ומטופח ונשים רבות, ביניהן זמרות , שחקניות, דוגמניות, ומגישות טלוויזיה החליטו לשנות מראה ולהאריך את השיער מבלי להמתין זמן רב עד לצמיחה הטבעית, פשוט חלום שמתגשם בצורה מהירה ובהשקעה כספית סבירה בהחלט.

עכשיו ניתן להגשים את החלום ולהצטרף לאלפי נשים בעולם המאריכות ומעבות את שיערן עם תוספות שיער 100% טבעי המוסיפות למראה שלך זוהר ויופי ממש כמו לכוכבות הגדולות בהוליווד, מדובר בחידוש מהפכני בהארכת ומילוי שיער 100% טבעי! תוספות השיער מיוצרות משיער אמיתי הנגז


ר, נשמר ונאסף משורש השיער ועד לקצה השיער בכיוון אחיד.  

שימוש בתוספות שיער מעניק פתרונות רבים כגון:

 • שינויים מיידיים באורך השיער
 • נפח נוסף בשיער עדין ושברירי למראה זוהר ובריא
 • הוספת צבע מעודן או מנוגד דרמתי בעיצוב השיער
 • ניתן לשנות את גוון השיער ללא פעולה כימית לפי הרצון ואופי התספורת
 • פיתרון מיידי לבעלות שיער דליל וחסר צורה
 • יצירת אפקטים אופנתיים מדהימים

יתרונותתוספות שיער :

 • ידידותיים לשיער ולקרקפת ומשתלבים בצורה מושלמת
 • מראה ומגע מושלם וטבעי לגמרי
 • ניתן לעשות הכל ללא שום מגבלה ממש כאישו זה השיער הטבעי שלך
 • מכיוון שהשיער לא עבר מעולם שום טיפול כימי הוא עמיד לאורך זמן
 • ניצן לעצבו בהתאמה אישית מלאה בכל סגנון ובכל צבע
 • אינו פוגע בשום צורה בשיערך הטבעי וניתן להסירו בקלות
 • מעשיר את היופי הטבעי שלך ושומר על מראה זוהר ורענן

 

לסיכום: בשורה חדשה ומומלצת בחום המהווה פתרון כולל ומיידי למגוון בעיות שיער ומאפשר שינוי תדמיתי ומראה צעיר ורענן.

אשמח לעמוד לרשותכן ולייעץ בכל נושא ועניין

אופק אהרוני, מעצב שיער מומחה  תוספות שיער ופתרונות שיער מתקדמים

 

מומחה החלקה יפנית, החלקת קראטין משקמת, תוספות שיער, מילוי ועיבוי שיער, פתרונות לדלילות שיער, שיקום שיער
רח' אורי צבי גרינברג 25 שכונת אזורי חן תל אביב טל: 03-6990717 סלולרי: 050-4817171

הדפסה   דואל