תוספות שיער הקיימות בשוק

ישנם סוגים של שיער באיכויות שונות המשמשים כתוספות שיער ומעצבי שיער מציגים מחירים שונים של תוספות שיער, לרוב ההבדלים במחירים השונים נובע מאיכות השיער, שילוב של שיער סינטטי ביחידות השיער ומזמני העבודה השונים בין שיטות חיבורי השיער, מעצבי שיער אחרים משתמשים בשיטות חיבור שיער כגון ריתוך שיער, חיבור שיער בשעווה, הדבקת שיער בדבק, קשירה או שזירת שיער, תוספות שיער בחיבור חרוזים, אשר מותחים את השיער ולעתים קרובות גורמים נזק לשיער, שיטות אלו המשמשות מעצבי שיער רבים הן בעיקר לחסוך זמני עבודה ולרוב להוזיל את המחירים של תוספות שיער, השיער נראה יפה כשאת יוצאת מהמספרה, אך כבר לאחר כמה חפיפות השיער מאבד את הברק וסידורו והטיפול בשיער הופך לסיוט.

השוק העולמי מציע מגוון של תוספות שיער שלא תמיד הם באיכות טובה המאפשרת מראה טבעי וברק לאורך זמן.

ראשית ניתן סקירה על סוגי השיער השונים :

שיער ארופאי

תוספות שיער אירופאי

שיער ארופאי נחשב לשיער איכותי בבסיסו אך אינו נמצא בכמויות מסחריות בשוק השיער. מעט מאוד נשים ארופאיות מוכנות לתת משיערן לחברות מוצרי השיער, ואם כבר נותנות הן , שערן חייב יהיה להיות טבעי ללא עבר עם טיפול כימיקלי לסוגיו ... מצב נדיר שיער זה אינו מומלץ לשימוש עבור תוספת שיער כיוון שהבלאי של השיער הוא מהיר בשל היותו שיער שעבר בשלב כלשהו תהליך כימי ובכך איבד מגמישותו.

שיער סיני

תוספות שיער סיני

שיער סיני קיים בכמויות מסחריות, אך סוג זה של שיער אינו מתאים להארכת שיער בשיטתינו מכיוון שבסיסו עבה ואינו תואם שיער של אדם ממוצא אחר בשל קוטרו ועוביו, לרוב שיער זה מתאים בעיקר לפאות וזה עיקר שימושו.

שיער זה אינו מתאים ואינו מומלץ לשימוש כתוספות שיער וזאת בשל הבדלי הטקסטורה הניכרים לעין בעת השימוש.

שיער הודי

תוספות שיער הודישיער הודי הוא אידיאלי לשימוש תוספות שיער, אך יש להזהר בסוג השיער כיוון שקיימים שני סוגים עיקריים.

הסוג הנפוץ ביותר הינו שיער שבו מאות ואלפי נשים הודיות אוספות את השיער שנאסף במברשת השיער שלהן השיער הנאסף הינו באורכים שונים ובעובי שונה בשיטה זו השיער נאסף בקבוצות שאינם תואמות ומפוצל בכיוונים שונים.

שיער זה אינו מתאים עבור תוספת שיער.

השיער המומלץ לשימוש כתוספות שיער הינו שיער בתולי שנאסף כיחידה אחת. נערות הודיות לפני חתונתם מבקרות במקדשים בהודו שם הן עוברות טקס שבו מספרים את שערן. שיער זה נגזר כיחידה אחת ובכך שומר על כיוון כסכסי השיער ואחידות המראה הטבעי של השיער.

שיער זה מגיע אל המפעל שם הוא עובר תהליך עיבוד באמבטיות מיוחדות המשחררות את פיגמנט הצבע ובתהליך דומה מושתל פיגמט צבע אחר. בכל התהליך משתמשים בחומרים אורגנים ובכך שומרים על גמישות השיער והברק הטבעי שלו ללא תוספים של סיליקונים וציפויים למינהם.

שיער הודי זה מתאים לרוב בני האדם במצבו הבסיסי ואיכותו גבוהה במיוחד כיוון שמעולם לא נחשף לטיפול כימי מסוג שהוא והוא אידיאלי לביצוע הארכת שיער

שיער זה הינו האידיאלי לייצור תוספות שיער.

תוספות שיער בהלחמה קרה


הדפסה   דואל