מילוי שיער וקרחות בקרקפת

תוספות שיער - הגשמת חלום

שערך דליל ועור הקרקפת שלך בולט ונראה לעין? מהיום תוכלי להגשים את החלום ולהצטרף למאות נשים שכבר נהנות משיטה חדשה של אופק אהרוני למראה שיער מלא ושופע, ללא דבק ובהתאמה אישית. תוצאות מדהימות בפחות משעה. 

נשים רבות סובלות משיער דליל ומהתקרחות, וכתוצאה עור הקרקפת שלהן בולט ונראה לעין. הדבר גורם כמובן להרגשת אי נוחות, חוסר ביטחון ותסכול ממראה השיער.


החלום הגדול ביותר של כל אישה שסובלת מדלילות שיער והתקרחות הוא שיער מלא ובריא. אז לא משנה אם שיערך דליל בגלל תורשה, תזונה לקויה או מתח נפשי, את מוזמנת להכיר את השיטה המהפכנית בה משתמש אופק אהרוני.
בשיטה זו המכונה "טופ ליין", תוספות שיער המגיעות כיחידה אחת כשהן שזורות על גבי רשת. זוהי למעשה פדחת שמגיעה ברשת מיוחדת שעשויה מסיבים עדינים, וכוללת תוספות של שיער טבעי.
איכות הפדחת חשובה ביותר. הפדחות בהן משתמש אופק אהרוני מיוצרות משיער טבעי באיכות מעולה בעבודת יד ולא באמצעות מכונות, ולכן האיכות שלהן מאוד גבוהה. פדחת המיוצרת משיער טבעי אינה גורמת לגירודים ולגירויים בעור הקרקפת, והיא מתלבשת על קרקפת הראש באופן טבעי ונראית ממש כמו שיערך הרגיל. הפדחת מאוד נוחה וקלילה על הראש, בשונה מפאה שהיא אטומה ולא נושמת, ולכן נשים רבות בוחרות להשתמש בטכניקה טבעית ומתקדמת זו, כפתרון לדלילות וההתקרחות שממנה הן סובלות.

מספרות רבות נוהגות להשתמש בדבק כדי לחבר את הפדחת לשיער הטבעי של הלקוחה. דבק הוא סוג של חומצה, ולכן אינו בריא לשיער ואף יכול להזיק לו.
במספרת אופק אהרוני משתמשים אך ורק בחלבון קרטין , שנחשב לשיטת ההלחמה היעילה והמתקדמת ביותר בתחום תוספות השיער. קרטין הוא חלבון ממנו מורכבת השערה הטבעית והוא מזין אותה, ולכן בהלחמת שיער באמצעות חלבון קרטין, תוספת השיער תראה כמו שיער טבעי ואף אחד לא ירגיש בהבדלים. הלחמת קרטין היא הלחמה מאוד קטנה, שבקושי נראית לעין. ההלחמה נעשית מסביב לקרקפת והיא בעצם לא מורגשת ולא כואבת על הראש.

תוספת שיער לפדחת בשיטת טופ ליין בהתאמה אישית

כשלקוחה מגיעה אלינו, אנו בודקים את השיער שלה ומכינים את הפדחת בהתאמה אישית לפי סוג השיער, צבעו ואורכו. בדרך זו תוספת השיער משתלבת עם השיער הרגיל של הלקוחה באופן טבעי ומושלם, מבלי שיבחינו בהבדל. השיער הדליל שנמצא מתחת לתוספת השיער, יוצא מבעד לחורי הרשת ומתמזג באופן טבעי עם הפדחת ותוספות השיער שלה, ולכן נוצר מראה של שיער טבעי, מלא ויפה.

לאחר הטיפול תוכלי ליהנות משלל תסרוקות ועיצובים: להרים את השיער למעלה, לעשות תסרוקות שובבות או כל תסרוקת אחרת שאי פעם חלמת עליה. מיד לאחר הטיפול תוכלי ללכת לבריכה ולים, לצבוע את השיער ואף לעשות גוונים. למעשה, תוכלי להתנהל עם השיער כרגיל, כמו שנהגת בשערך הטבעי.
כאשר מקבעים את תוספת השיער על השיער, אנו מתאימים את התספורת בהתאם למבנה הפנים וסוג השיער של הלקוחה, תוך התחשבות בצרכים וברצונות שלה: יש לקוחות שרגילות לתספורת שלהן ולא רוצות שינוי גדול, אלא משהו שיראה טבעי ושאף אחד לא ירגיש בשינוי.. ויש לקוחות שזורמות עם השינוי ומעדיפות לאמץ גם תספורת חדשה...החשוב הוא שהכל נעשה בשיתוף פעולה ועם ראש פתוח.

טופ ליין היא שיטה למילוי ועיבוי שיער דליל והתקרחות שהיא בבחינת מהפיכה, לכל אותן נשים שלא יכלו ליהנות עד כה מתוספות שיער ארוכות. הפדחת היא שמאפשרת למעשה להפוך כל שיער, גם הדליל או הקצוץ ביותר, לשיער ארוך ומלא.
את מוזמנת להצטרף למאות לקוחות שכבר הגשימו את החלום ונהנות כיום ממראה שיער צעיר ומלא. כל שעלייך לעשות הוא להתקשר אלינו, לקבוע פגישת ייעוץ ללא כל התחייבות מצדך, ולקבל חוות דעת ממומחה תוספות שיער אופק אהרוני.


הדפסה   דואל