תוספות שיער - הארכת שיער טבעי

תוספות שיער, הארכת שיער ופתרונות שיער חדישים ומתקדמים הם תחום המומחיות העיקרי של מעצב השיער המוביל בישראל - אופק אהרוני. באמתחתו מגוון פתרונות הארכת שיער, מילוי שיער דליל ועיבוי שיער.

אופק הינו מעצב שיער וותיק ומיומן אשר משתמש בשיטה היחודית והבטוחה ביותר לביצוע הארכה ומילוי שיער בחיבורי שיער ללא כל שימוש בדבק, חום, או חומרים כימיים. ייחודה של השיטה הוא בכך שהיא מבטיחה תוצאות מרשימות ומראה טבעי ובריא במיוחד של השיער.

תוספות לשיער מוסיפות זוהר ויופי לכל אשה.

כשמדובר בשערך אל תתפשרי... מילוי והארכת שיער עושים רק אצל מומחה תוספות, הארכה ומילוי שיער.

תוספות שיער - אופק אהרוני

הארכות שיער הפכו לטרנד אופנתי בעולם בכלל ובישראל בפרט. כיום ישנו מגוון רחב של סוגי שיער להארכה ומילוי בגוונים רבים ומבחר שיטות חיבור מהפכניות.

מעצבי שיער רבים משתמשים בשיטות חיבור שיער כגון ריתוך שיער, חיבור שיער בשעווה, הדבקת שיער, הלחמת שיער, קשירה או שזירת שיער ותוספות שיער בחיבור חרוזים. שיטות אלו מותחות את השיער ולעתים קרובות גורמות לנזק אמיתי לשיער.

שיטות אלו משמשות מעצבי שיער רבים והן נוצרו בעיקר על מנת לחסוך זמן עבודה ולהוזיל את המחירים של תוספות שיער איכותיות באמת. האם זה מה שאת מחפשת? כנראה שלא!

אל תתפתי למחירים זולים מידי, על איכות ומראה השיער לא מתפשרים!

לצורך ביצוע הארכת שיער או עיבוי שיער, מעצב השיער אופק אהרוני משתמש אך ורק ביחידות תוספות לשיער באיכות הגבוהה ביותר. שיער טבעי זה מורכב על שיערך בהלחמה קרה תוך התאמה מושלמת של סוג וגוון השיער. התהליך מתבצע בעזרת יחידת פולימר דקיקה ביותר בעלת מבנה מולקולרי דומה, כמעט לחלוטין, למבנה של שערה אנושית. והתוצאה - מראה טבעי ומושלם, והחשוב מכל השיער שלך לא נפגם!

 

פתרון ייחודי לשינוי של 180 מעלות במראה השיער שלך

אופק אהרוני ידוע כמומחה בכל הקשור להתאמת תוספות שיער לנשים ומתן פתרון ייחודי לבעלות שיער דליל ואף שיער דליל מאוד מסיבות שונות. אופק מוזמן באופן קבוע לתוכניות טלוויזיה שונות, בהן הוא מדגים את יכולותיו והפתרונות הייחודיים שהוא נותן ללקוחות המספרה, הסובלות משיער דליל וחסר צורה.

שינוי המראה והתדמית של אותה אישה מקצה אל קצה, תוך זמן קצר, הוא גאוותו העיקרית ומה שהביא לכך ששמו הולך לפניו בישראל כולה.

תוספות שיער איכותיות – בהתאמה אישית עבורך

מאות נשים מרוצות, כבר עברו תחת ידיו המיומנות. לכל אחת מלקוחות המספרה מותאם פתרון ייחודי, בהתאמה אישית, המבוסס על ניסיון רב שנים והטכניקות המתקדמות ביותר בתחום פתרונות השיער המקצועיים.

תהליך הוספת השיער , במספרת "אופק אהרוני", הוא בטוח לחלוטין. לפני תחילת העבודה בפועל, כל לקוחה עוברת אבחון מקצועי שבו מותאם עבורה סוג השיער המתאים לה ביותר, כמות השיער הנדרשת והגוון המתאים לה למראה טבעי ובריא של השיער.

חשוב לציין כי תוספות השיער הן מהאיכות הגבוהה ביותר, אינן מתבלות במהרה וכמובן שגם ניתן להסיר אותן בקלות גם לצורך שימוש חוזר בעתיד.

 
 
  • תוספות שיער קבועות הינם ידידותיים לשיער ולקרקפת.
  • שילוב מושלם בשיערך ללא יכולת להבחין במילוי השיער ובתוספות.
  • אינך מוגבלת בשום פעילות ומתייחסת לתוספות כאילו הן שערך שלך.
  • השיער בהן אנו משתמשים מעולם לא עבר טיפול כימי והינו עמיד לאורך זמן.
  • עיצוב שיער בהתאמה אישית בכל סגנון וצבע רצוי.
  • התוספות אינן פוגעות בשיערך בשום צורה הודות לשיטת החיבור הייחודית.
  • הוספת נפח לשיער עדין ושברירי וקבלת מראה זוהר וטבעי.
  • פיתרון מושלם לסובלות משיער דליל וחסר צורה.

הדפסה   דואל