תוספות שיער בשילוב גוונים

שיער הינו משמעותי ביותר במראה החיצוני, בעיקר עבור נשים, והוא גם מבטא אמירה. כידוע, שיער אינו אחיד: יש שיער ארוך או קצר, תספורת קלאסית או מתוחכמת ומיוחדת, שיער מתולתל או חלק, ושלא נתחיל לדבר על הצבעים והגוונים הבלתי נגמרים שאנו רואים על ראשי נשים ואנשים ברחבי העולם כולו. ואולי בעצם כן נדבר על גוונים, כי כיום קיימת אפשרות של תוספות שיער בשילוב גוונים, המעניקות לשיער מראה פשוט מהפנט.

הארכות או תוספות שיער

HDDebora Style02 02כאמור, השיער הוא אלמנט מאד משמעותי במראה של האישה, ויש ביכולתו לשנות לגמרי את צורת הפנים שלה, את מה שהיא מקרינה ואת איך שהיא נראית לאחרים. לכן, תוספות שיער יכולות להיות משמעותיות עבור בנות המעוניינות בשיער ארוך או בתסרוקת מדורגת המתאפשרת רק בעזרת תוספות שיער. ניתן כיום לבצע הליך של תוספות שיער בצורה בטוחה ובריאה, אבל לא כל מעצב שיער אכן עושה תהליך נכון. רבים ממעצבי השיער מחפשים לחסוך בעלויות ובזמן ומשתמשים בשיטות של הלחמה, ריתוך או קשירת התוספות לשיער הטבעי, ובכך יוצרים נזק לשיער. בנוסף, התוספות עצמן אינן איכותיות מספיק והן מתבלות מהר. אופק אהרוני, מעצב שיער מומחה, מנוסה וידוע, מבצע תוספות והארכות שיער בצורה בטוחה ובריאה, תוך שימוש בהלחמה קרה שאינה שורפת את השיער או פוגמת בו. כמו כן, מקפיד אופק להשתמש בתוספות שיער איכותיות ביותר, כך שהשיער נראה טבעי והרמוני, והתוספות גם מחזיקות מעמד לאורך זמן וגם במגע ובחשיפה לנזקים שונים (כמו בריכה, ים, שמש, וכיוצא באלה).

הצבע כן קובע

צבע שיער הוא אינו דבר טריוויאלי. נכון, הצבע הטבעי שלנו הוא זה שבטוח מתאים לנו, אבל כפי שבעזרת איפור נכון ומתאים ניתן לשדרג את תווי הפנים, כך גם צבע בשיער יכול להוסיף המון למראה החיצוני, להעניק אור לפנים וליצור מקוריות וייחודיות, בייחוד כשיודעים כיצד לעשות זאת נכון. תוספות שיער בשילוב גוונים מקנה מראה טרנדי, חדיש וזוהר ללקוחה, מראה מיוחד וייחודי, ובעיקר שונה ומקורי, הנותן תחושה נפלאה וקוצר תמיד מחמאות ומבטים.

תוספות שיער בשילוב גוונים מקנות שיער שנראה טבעי אך מקבל מראה לא שגרתי. בדרך כלל מדובר בגוונים בקצוות השיער השונים מהשיער עצמו, למשל שיער חום שהקצוות שלו שטניות או בלונדיניות, או שיער שחור שהקצוות שלו אדמדמות. אפשר גם לקחת את זה אמיץ ומקורי במיוחד כמו קצוות וורודות לשיער בלונדיני.

למי כדאי לעשות תוספות שיער בשילוב גוונים?

תוספות שיער מתאימות לכל אחת, בכל גיל, עם כל סוג של שיער, צריך רק לדעת כיצד לעשות זאת כראוי. ניתן לבצע תוספות שיער בשילוב גוונים לשיער חלק או מתולתל (או מתולתל שעבר החלקה), ארוך או קצר, צבוע או טבעי. זה נכון שתוספות שיער בשילוב גוונים דורש אולי טיפה יותר אומץ, כי בכל זאת מדובר במראה לא שגרתי, אבל מי שממש הולכת על זה, תהיה מופתעת מהתגובות החיוביות שתקבל בכל מקום.

נהוג לחשוב שתוספות שיער עם גוונים מתאימות לנשים צעירות יותר, אבל למעשה, המראה המיוחד הזה מתאים לכל אישה בכל גיל, ויכול להיראות קלאסי וסולידי עם שובבות מרעננת.

טיפול בשיער לאחר תוספות שיער או הארכות שיער

חשוב לציין כי השיער לאחר תוספות שיער בכלל, וגם לאחר תוספות שיער בשילוב גוונים, מתנהג כמו שיער טבעי לכל דבר. ניתן לחפוף אותו כרגיל, לסרק אותו כרגיל, להשתמש בבייביליס, במחלקים שונים, וכדומה. לא מומלץ לצבוע את השיער כיוון שזה יהרוס את הצבע של הגוונים, אבל ניתן לצבוע את השיער לפני התוספות ואז להוסיף גוון של תוספות שמתאים לצבע החדש של השיער.

כמו כן, תוספות שיער בהן משתמש אופק אהרוני, הינן תוספות איכותיות המחזיקות מעמד לאורך זמן ואינן דורשות טיפול מיוחד. מומלץ מדי כמה חודשים לחדש את התוספות, כדי לרענן ולחדש את מראה השיער.

אם גם את מחפשת דרך לגרום לשיער שלך להיראות נפלא, ייחודי וטרנדי, כדאי לך לחשוב על תוספות שיער בשילוב גוונים. אופק אהרוני יוכל לייעץ לך הן מבחינת הצבעים והגוונים, הן מבחינת התוספות והן מבחינת עיצוב השיער וטיפוחו. פני אלינו בהקדם כדי לקבוע פגישת ייעוץ עם אופק ולהתאים לשיער שלך את המראה החדש והמשודרג!


הדפסה   דואל