תוספות שיער, הארכת שיער, מילוי שיער בירושלים

לא... אין לנו סניף בירושלים אך שווה מאוד להגיע לתל אביב למומחה אמיתי בעיצוב שיער וביצוע תוספות שיער גם מירושלים.

אופק אהרוני הינו מומחה בביצוע תוספות שיער, הארכת שיער, מילוי שיער דליל ועיבוי שיער ומשתמש בשיטה יחודית והבטוחה ביותר בביצוע חיבור השיער ללא שימוש בדבק, חום, או חומרים כימיים המבטיחה תוצאות מרשימות ומראה טבעי ובריא של השיער.

כשמדובר בשערך אל תתפשרי... תוספות שיער עושים רק אצל מומחה תוספות שיער, הארכת שיער.

שיטת העבודה של אופק אהרוני הינה ייחודית, אחרים משתמשים בשיטות חיבור שיער כגון ריתוך, שעווה, הדבקת שיער, הלחמת שיער, קשירה או שזירת שיער, אשר מותחים את השיער ולעתים קרובות גורמים נזק לשיער, אופק אהרוני הינו מעצב שיער מומחה תוספות שיער אשר משתמש לביצוע הארכת שיער או עיבוי שיער ביחידות תוספות שיער באיכות גבוהה, המורכבות על שיערך שלך עם חיבורי הלחמה קרה בעזרת יחידת פולימר דקיקה מאוד אשר בעלת מבנה מולקולרי דומה מאוד לזה של שערה אנושית, מעין שיער מומס. התוצאה המתקבל לאחר עיצוב נכון של מראה השיער היא מראה טבעי ומושלם והחשוב מכל השיער שלך לא נפגם.

אופק אהרוני הינו מעצב שיער מוערך הנחשב למומחה אמיתי בתחום תוספות שיער ומתן פתרון ייחודי לנשים בעלות שיער דליל מסיבות שונות ומוזמן דרך קבע לתוכניות טלוויזיה שונות שם הוא מדגים את יכולותיו והפתרונות הייחודיים שהוא נותן לנשים בעלות שיער דליל וחסר צורה ושינוי המראה והתדמית של אותה אישה מקצה אל קצה. מאות נשים מרוצות  עברו תחת ידיו המיומנות ובצעו שינוי משמעותי בשערן בשילוב של עיצוב שיער נכון עם תוספות שיער המשפרות את מראה השיער משמעותית ולכל אחת פתרון ייחודי בהתאמה אישית מבוסס על ניסיון רב שנים וטכניקות המתקדמות ביותר בשוק פתרונות השיער.

1365070260 1901


הדפסה   דואל