מילוי והארכת שיער באמצעות תוספות במראה הכי טבעי שיש

תוספות שיער הן לא פחות מפריצת דרך בשינוי מראה השיער, ולהן שימושים רבים בעולם עיצוב השיער. הן משמשות להארכת שיער, מילוי ועיבוי שיער בקלות ובמהירות ומסייעות בשיקום השיער, במיוחד לבעלות שיער דליל או דק במיוחד.


בידיו של מעצב שיער מיומן תוספות לשיער מאפשרות הענקת תוצאה סופית פשוט מדהימה - שינוי טוטלי של מראה השיער והדגשת היופי הנשי.תוספות שיער

הארכות שיער כיום הינן בהישג ידה של כל אישה, ומאפשרות שינוי תדמית ומראה בזמן קצר, תוך הגשמת כל החלומות הנוגעים לשיערן בכל צורה, צבע ומראה.

תוספות שיער טבעי

פתרון מהפכני למראה שיער מושלם!

מילוי שיער דליל או הארכת שיער באמצעות תוספות שיער טבעי הינה פתרון מהפכני המאפשר את שדרוג המראה החיצוני בכלל, ושינוי מהיר במראה השיער בפרט. תוספות שיער מקנות לאישה את נוחות הבחירה במראה חדש, ללא התערבויות מיותרות, מסובכות או מסוכנות. נשים רבות מעידות כי לאחר מילוי שיערן עלה הביטחון העצמי שלהן והרקיע שחקים. אין כאן עניין של קסמים, מי שנראית טוב, מקבלת מחמאות, מי שמקבלת מחמאות מרגישה טוב, והרי כדור שלג שיכול להביא לתוצאות חיוביות במגוון תחומים: מציאת בן זוג, הצלחה בעבודה, חיי חברה שוקקים ועוד.

הארכת שיער, הדרך הקצרה והמהירה להגשמת החלום שלך

הארכות שיער העשויות משיער טבעי מאפשרות לנשים רבות לשנות את מראה השיער ולהתאים, באופן אישי, שיער מלא ארוך ובריא בכל סגנון. מדובר כאן ממש בהגשמת חלום בזמן מינימלי ובשיטה בטוחה ומהירה.

מלבד הארכת שיער ושינוי עיצוב השיער והתדמית, תוספות שיער קבועות מהוות פתרון למגוון רחב של בעיות אצל נשים במיוחד אלו הסובלות מדלילות שיער מסיבות שונות. עיבוי שיער בעזרת תוספות שיער קבועות מאפשר לאותן נשים לקבל שיער מלא ובריא באמצעות תוספות שיער טבעיות המשתלבות בשיער באופן נהדר.

יש היום שיער בשלל סוגים, המשמש כתוספת לשיער הקיים, ומעצבי השיער מציגים מחירים שונים של תוספות שיער. לרוב ההבדלים במחירים השונים נובע מאיכות השיער, שילוב של שיער סינתטי ביחידות השיער, זמני העבודה השונים בין שיטות חיבורי השיער בין אם חיבורי פולימר לשיער, הדבקת שיער, שזירת שיער וכו'. מעצבי שיער אחרים משתמשים בשיטות חיבור שיער כגון ריתוך שיער, חיבור בשעווה, שימוש בדבקים שונים, קשירה או שזירת שיער ותוספות שיער בחיבור חרוזים. שיטות כמו אלו גורמות למתיחתו של השיער ולבסוף גם לנזק של ממש לשיער.

כך מנסים מעצבי שיער רבים בעיקר לחסוך זמני עבודה ולהוזיל את המחירים של תוספות השיער. לאחר טיפולים שכאלו, השיער נראה יפה ברגע שאת יוצאת מהמספרה, אך כבר לאחר כמה חפיפות השיער מאבד את הברק וסידורו והטיפול בו הופך לסיוט אמיתי.

הסוד למראה שיער מושלם עם תוספת שיער בהתאמה אישית

אופק אהרוני משתמש לביצוע הארכת שיער או עיבוי שיער אך ורק ביחידות שיער באיכות הגבוהה ביותר, המורכבות על שיערך בהלחמה קרה, בעזרת יחידת פולימר דקיקה בעלת מבנה מולקולארי דומה מאוד לזה של השערה האנושית. והתוצאה - מראה טבעי ומושלם, והחשוב מכל - השיער שלך לא נפגם ונותר בריא, חיוני ומבריק.

תוספות השיער עשויות שיער אדם טבעי לחלוטין. שיער זה מעולם לא עבר צביעה או טיפול כימי אשר פוגם בגמישות הטבעית שלו ובברק. גווני השיער השונים מושתלים בשיער בתהליך ייחודי ובלעדי ללא שימוש באמוניה וללא צביעה של השיער. הוספת שיער לבעלות שיער דליל מאפשרות עיצוב תסרוקת מחמיאה בשלל סגנונות כגון קרה בשיער או שיער ארוך מעט גלי או חלק וכו'. השיער עובר עיבוד בתהליך מיוחד של יצרניות תוספות השיער המובילות כך שבסוף התהליך השיער רך ונעים למגע, חזק ובעל ברק טבעי, כך שתמיד תראי במיטבך.  .

תחום תוספי השיער צמח בארץ בצורה משמעותית, והדרישה היא רבה. מטבע הדברים, כשיש ביקוש יש גם היצע רב  וסוגי שיער במגוון אורכים וצבעים. אך, לצערנו, לא תמיד באיכות הרצויה המאפשרת קבלת מראה טבעי ובריא של השיער.

המקצועיות היא שלנו – המחמאות הן רק שלך!

ניתן למצוא לא מעט סוגים של שיער באיכויות שונות ובשיטות חיבור שונות. אנו במספרת "אופק אהרוני" מייחסים חשיבות עליונה לתדמית והמראה של הלקוחה. לכן אנו לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר ומשתמשים רק בתוספות שיער האיכותיות והטובות ביותר, והסיבה לכך ברורה. בסוף הטיפול השיער נראה פשוט מדהים - מבריק ומלא חיים. למעשה, כלל לא ניתן להבחין בכך שבוצע שינוי בעזרת תוספות שיער.

תוספות שיער - האם זה בריא?

סוג החומר בו אנו משתמשים לחיבור תוספות בשיער, הינו פולימר טבעי בעל יכולת התנהגות טבעית לגמרי, בדיוק כמו השיער שעל ראשך: כאשר השיער רטוב הוא מתנהג בגמישות כמו השערה, וגם כאשר השיער עובר פן, החומר נשאר צמוד לשערה ואינו מתבלה.

חיבור תוספות השיער בשילוב פולימר טבעי נעשה אך ורק באמצעות הלחמה קרה שאינה פוגעת בשיער הקרקפת ונחשבת לעמידה והבטוחה ביותר לשימוש על שיער הקרקפת.

מראה עיצוב השיער הוא כמובן חשוב, אך מה לגבי התחושה הטבעית של תוספות שיער מחוברות לשער הטבעי שלך?... אל דאגה! חיבור שיער בהלחמה קרה באמצעות הפולימר, כמעט בלתי מורגש. החיבורים הם דקים מאוד כך שהחיבורים אינם נראים וזהו יתרון משמעותי בשיטת חיבור זו לעומת שיטות חיבור תוספות שיער אחרות. מכיוון שהפולימר הינו אורגני וטבעי לחלוטין הוא אינו פוגע בשיער כמו שיטות הדבקה אחרות וניתן להסירו בקלות בעזרת חומר מנטרל ללא פגיעה בשיער הטבעי.

אופק אהרוני נחשב לחלוץ בתחום תוספות שיער בארץ ומומחה בכל הקשור למתן פתרונות באמצעות תוספות שיער לכל אישה - בין אם את מעוניינת בשינוי עיצוב שערך באמצעות אורך או נפח נוסף לשיער ובין אם הינך סובלת מדלילות שיער מסיבות שונות.

לנשים הסובלות מדלילות שיער מורגשת ונראית לעין, הפיתרון האולטימטיבי היא הוספת שיער בשיטת אופק אהרוני.

תוספת שיער בשיטה ייחודית לבעלות שיער דליל במיוחד וקרחות נראות לעין

מילוי והוספת שיער בשיטת אופק אהרוני הינה שיטה להוספת שיער המיועדת למילוי ועיבוי שיער וזאת בהתאמה אישית המאפשרת פיתרון לנשים הסובלות מדלילות משמעותית בשיער. מדובר בשיטה חדשנית הנותנת פיתרון לנשים בעלות שיער דליל מאוד בעזרת תוספות שיער המורכבות על רשת מוסתרת המותאמת אישית לגודל השטח שבו השיער דליל במיוחד, וכן לסוג השיער וצבע השיער. אל תטעו! זו ממש לא פיאה! לא במראה ולא בתחושה ולא בשיטת החיבור. מדובר כאן בתוספת שיער השזורה על גבי רשת ומשתלבת בצורה מלאה עם שיערך, מעבה אותו ומאפשרת מראה שיער בריא מטופח ומלא.

בשונה מהדבקות של תוספות פיאות שמודבקות ישירות על הקרקפת העלולות לגרום לבעיות עור, מילוי שיער דליל בשיטת זו מתבצע ע"י שזירה והוספה של שיער המשתלב עם השיער הטבעי שעל ראשך ללא דבק וללא פגיעה בקרקפת ובשיער הראש.

תוואי הרשת אינה גורמת להזעה וחסימת עור הקרקפת, בגלל חורי הרשת הקרקפת מאווררת ונושמת, וניתן לחפוף , לצבוע ולהתנהג עם השיער בצורה טבעית לחלוטין ללא חשש.
תוספת השיער אינה מכבידה. להיפך - היא קלילה, בלתי מורגשת ומחמיאה מאד. נשים רבות הסובלות מדלילות ניכרת בשיער לא רק מוגבלות בעיצוב התספורת, אלא גם חשות חוסר ביטחון ותסכול רב ממראה השיער.

מילוי שיער דליל בשיטה זו מביאות למהפכה אמיתית במראה שלהן, ומגשימות חלום של לא מעט נשים לשיער מלא, וחשוב מכך - הרגשת בטחון עצומה. הרי אין כמו לקום בבוקר וליהנות מהשיער הטבעי המלא והשופע המשתקף במראה.

100% טבעי, 100% איכותי, 100% מקצועי

בואי עכשיו להגשים את החלום והצטרפי לאלפי נשים בעולם המאריכות ומעבות את שיערן עם תוספות שיער איכותיות וטבעיות ב-100% המוסיפות למראה שלך זוהר כמו של הכוכבות הגדולות בהוליווד. מדובר כאן בחידוש מהפכני, הארכת שיער ומילוי שיער 100% טבעי!

שימוש בתוספות שיער מעניק פתרונות רבים כגון:

 • תוספות מאפשרות שינוי מיידי באורך השיער בצורה טבעית לגמרי
 • הארכת שיער והוספת נפח נוסף בשיער עדין ושברירי למראה זוהר ובריאה
 • שינויי גווני צבע השיער בהתאם לעיצוב השיער ללא חומרים כימיים
 • תוספות שיער מאפשרות טיפול בשיער בעל מראה דליל וחסר צורה
 • יצירת אפקטים אופנתיים מדהימים בשילוב תוספות ואפשרויות עיצוב רבות

יתרונות השימוש בתוספות שיער:

 • תוספות שיער הינם ידידותיים לשיער ולקרקפת ומשתלבים בצורה מושלמת
 • תוספות שיער מעניקות מראה ומגע מושלם וטבעי לגמרי
 • ניתן לעשות הכל ללא שום מגבלה ממש כמו בשיער הטבעי שלך
 • השיער לא עבר טיפול כימי מעולם , לכן הוא עמיד לאורך זמן
 • ניתן לעצב את תוספות השיער בכל סגנון ובכל צבע
 • תוספות שיער אינם פוגעות בשום צורה בשיערך הטבעי וניתן להסירן בקלות
 • מעשיר את היופי הטבעי שלך ושומר על מראה זוהר ורענן

מתלבטת? זקוקה לייעוץ?... אל דאגה!
אשמח לעמוד לרשותך בכל עניין ושאלה ולייעץ לך ממיטב ניסיוני העשיר במתן פתרונות שיער מתקדמים.
בברכה...אופק אהרוני - מומחה תוספות שיער, הארכת שיער.


הדפסה   דואל