שיקום השיער באמצעות תוספות שיער

אנחנו מכירים את תחום תוספות השיער כתחום הקשור ביופי ואסתטיקה בלבד. תוספות שיער נתפסות לעיתים קרובות ככלי שמטרתו היחידה היא להאריך שיער קצר או ליצור מראה צעיר וזוהר, תוך התמודדות עם מצבים של שיער דליל והתקרחות. כל אלו נכונים לחלוטין, אבל יש תחום שלם נוסף בעולם תוספות השיער והשימושים שלהן, שאולי עדיין לא נחשפתם אליו. נא להכיר, הערך השיקומי של תוספות השיער.

תוספות שיער לעיבוי שיער דליל

ייעודן המרכזי של תוספות השיער הוא בראש ובראשונה לספק תיקון איכותי לשיער דליל או התקרחות. ניתן להשתמש בתוספות שיער להארכת שיער גם ככלי אסתטי שמאפשר הארכה של שיער קצר או עיבוי שלו. אך לתוספות השיער יש גם אפקט שיקומי נלווה כי הן מאפשרות לשיער "לנוח".

תוספות שיער ככלי שיקומי משמשות כפיתרון זמני למראה השיער היבש. ראשית הן משמשות כתוספות לעיבוי שיער דליל או יבש, מקנות מראה מלא ברק לשיער הנוכחי שהוא ביסודו פגום. בהמשך, לאחר תקופה שבה השיער זכה במנוחה שלו, ניתן להסיר את התוספות ולגלות תחתן שיער יבש פחות ובריא הרבה יותר.

תוספות שיער לשיקום שיער שברירי ויבש

תוספות השיער מחוברות בצורה עדינה מושלמת לשיער המקורי, לא ניתן להבחין בחיבורים ואורח החיים אינו משתנה, ניתן להסתרק ולחפוף כרגיל. בתקופה שבמהלכה מותקנות תוספות השיער, השיער המקורי נפגע פחות מנזקים כמו מחליקים ופנים משום שהתוספות הן אלו שסופגות את החום. כך בעצם נפתחת האפשרות לשיער המקורי לעבור את התהליך השיקומי שהוא זקוק לו.

תוספות שיער בסגנון גוונים גם בשיער יבש במיוחד

מכיוון ששיער פגום נוטה להישבר בקלות, הוא לא בסיס טוב להבהרה וכך גם לא לצביעה של גוונים. במקרה הזה תוספות שיער ליצירת גוונים מהוות תחליף אידאלי. התוספות מאפשרות יצירת מראה חדש וייחודי, עם גוונים בהירים או כהים על פי העדפה והתאמה לצבע השיער המקורי ולעור הפנים.

יצירת גוונים באמצעות תוספות שיער הן לא רק שינוי ושיפור במראה, אלא גם טריק טיפולי בדרך לשיקומו. אפילו בשיער טבעי שהוא דק ועדין ניתן להתקין תוספות שיער, בשיטת הפולימר שהיא עדינה במיוחד ומאפשרת חיבור של התוספת ממש בסמוך לקרקפת. התקנת התוספות מקנה לשיער מראה מלא ברק ומוסיפה למראה הכללי זוהר וחיים מחודשים. האפקט השיקומי, בדומה לתוספות שיער למילוי שיער דליל, הוא בכך השיער המקורי לא צריך לעבור טיפולים כימיים כמו צביעות למיניהן. התוספות ממלאות את התפקיד ומאפשרות לתהליך השיקומי להתבצע בשיער המקורי באופן טבעי במהלך הזמן, עד חזרה למראה הזוהר הטבעי שלו.

החלקה משקמת

אחרי שימוש תדיר בפן ומחליקים, יש לשיער נטייה להתייבש מאוד. הוא הופך לדק וחלש יותר ככל שהזמן עובר, נוטה להישבר בקלות ובאופן כללי מקבל מראה פגום ופחות מבריק. במקרים כאלה הרבה פעמים ניתן לבצע החלקת שיער קבועה משקמת. ההחלקה מזינה את השיער ומחזירה לו את הברק הטבעי ובנוסף לכך, פותרת את הצורך בשימוש תדיר במחליקים ובכך מקטינה את הנזק שנעשה לשיער בעקבות החימום.
אבל לצערנו ההחלקה המשקמת לא תמיד עוזרת. לעיתים קרובות השיער פגום מדי ולא ניתן לבצע בו החלקה, או לחלופין השיקום לא מספק את הסחורה והשיער נשאר יבש ושבור למרות הניסיון הטיפולי. במקרים כאלה האפשרות היחידה לשיקום השיער היא לתת לו לנוח. וכאן נכנסות לתמונה תוספות השיער. במטרה לתת לשיער הטבעי לנוח ולהשתקם בעצמו עם אפקט הזמן, השימוש בתוספות שיער הוא כלי מדהים.


הדפסה   דואל