שידרוג מראה השיער בקלות ובמהירות

נשים רבות נחשפו לקסם המשדרג את מראה השיער במהירות, ידוענים רבים כבר גילו את יתרונות תוספות השיער מזמן ועושים בהן שימוש תדיר ומפתיעים עם מראה שיער חדש ומשודרג באופן קבוע עם תסרוקות חדשות המאופיינות בשינוי גוון השיער, סגנון ואפילו אורך שיער המעורר קינאה.

אישה עם תוספות שיער פשוט מרגישה אחרת

תוספות שיער בידיו של מעצב שיער מוכשר מאפשרות את עיצוב מראה השיער שתמיד רצית, הסיבה שתוספות שיער הן מוצר כל כך פופולרי אצל נשים בכל העולם היא פשוט שנשים רבות הבינו שזה אפשרי לקחת את המראה הנוכחי של שיערן ולשנותו בכל סגנון שהן רוצות ... ובכן, לפחות לכמה חודשים, בכל מקרה.שדרוג מראה השיער בקלות

הארכת שיער

תמיד רצית שיער סופר ארוך וסקסי, כיום כל אחת יכולה להגשים את החלום. תוספות שיער אינן מיועדות רק בכדי להוסיף אורך לשיער, תוספות שיער משמשות גם להוספת נפח בשיער כך שאת יכולה לתפוש שתי ציפורים במכה, גם מראה שיער עשיר ומלא וגם שיער ארוך, הכל בהתאם לסגנון העיצוב המותאם לך אישית על ידי מעצב השיער, פיתרון מדהים ומושלם לבעלות שיער דליל. תהליך הוספת השיער אינו ארוך אינו כואב ובטוח לחלוטין.

תוספות שיער מחירים

אוקי, נושא המחיר הוא הוא קריטי וחשוב לרוב הנשים, תוספות שיער איכותיות העשויות משיער אדם טבעי ובתולי הן לא זולות. המחיר תלוי בעיקר בכמות יחידות תוספות שיער הנדרשות עבורך ובאיכות יחידות השיער. תוספות שיער איכותיות ניתנות לשימוש חוזר למשך תקופה ארוכה כך שבתחשיב סופי של שימוש בתוספות שיער עדיף להשקיע במוצר איכותי שנראה טוב ולא במוצר ברמה יירודה שמתבלה מהר ובסופו של דבר עולה הרבה יותר כיוון שאין אפשרות להשתמש בו לאורך זמן ויש להחליפו.

שימי לב! יש כמה שאלות חשובות שיש לשאול בעת בחירת תוספות שיער:

 • האם תוספות שיער הן טבעיות משיער אדם או סינטטיות, חלק ממעצבי השיער משתמשים בתוספות שיער חצי סינטטיות, מומלץ לא להשתמש בתוספות אלו, השיער מקבל מראה לא אחיד לאחר זמן קצר מאוד.
  (שיער אדם הוא יקר יותר מאשר עמיתיהם סינטטיים.)
 • כיצד מחברים את יחידות תוספות השיער לשיעך שלך וכיצד מסירים את תוספות השיער בעת חידוש הטיפול?
  הלחמה קרה הינה השיטה המומלצת והטובה ביותר לביצוע חיבורי שיער, חיבור שיער בשיטה זו נעשה באמצעות פולימיר שהרכבו דומה לשערה אנושית ובשעת הצורך בהסרה הוא מומס על ידי נוזל מיוחד ללא פגיעה בשיער. שיטות ישנות יותר, במיוחד דבק, הינם מזיקות לשיער.

המטרה הנשגבת לאחר טיפול הארכת שיער היא להראות הכי טבעי עם תסרוקת זורמת ומחמיאה. כמו כן שהטיפול בשיער ביום יום יהיה פשוט וקל בין אם זה סירוק, שימוש במייבש שיער, חפיפת השיער, הליכה לים או לבריכה וכו', פשוט להרגיש עם השיער כאילו זה שיערך שלך. את התוצאה הזאת ניתן להשיג אך ורק בשימוש עם תוספות שיער העשויות משיער אדם טבעי , שיער אדם הוא מעולה בשימוש יום יומי וקל יותר לתחזק אותו ולעצבו כרצונך.

האם טיפול בתוספות שיער הינו כאב ראש?

האם תוספות שיער דורשות מידה רבה של אחזקה וזמן?  ממש לא...תוספות שיער איכותיות אינן דורשות תחזוקה מיוחדת ושונה במיוחד. ישנם כמה כללים שיש לאמץ על מנת לשמור על מראה השיער והברק הטבעי של תוספות השיער. 

הנה כמה טיפים שיעזרו לך לשמור על תוספות השיער: 

 • ניתן לטפל בתוספות שיער אדם כמו שיער אמיתי, אבל יותר בעדינות.
 • השתמשי במברשת יעודית המומלצת על ידי מעצב השיער שלך.
 • מומלץ להשתמש בשמפו מעודן ללא מלחים.
 • מומלץ לא לחפוף עם מים חמים מידי, כך תמנעי מקשרים וסבכים בשיער.
 • שימוש במרכך שיער עוזר לשמור על גמישותו של השיער ומונע קשרים וסבכים בשיער.
 • מומלץ לישון עם השיער שלך אסוף בקוקו או צמה, כדי למנוע קשרים בשיער.

 

אם יש לכם התלבטות או שאלה, אופק אהרוני ישמח לעמוד לרשותכם בכל עינין ושאלה. 
נשמח לראותכם בין לקוחותינו.
בברכה אופק אהרוני מומחה תוספות שיער, עיבוי והארכת שיער שימוש בהחלקה יפנית הטובה בעולם
כתובתנו: אורי צבי גרינברג 28 שכונת אזורי חן תל אביב טל: 03-6990717   סלולרי:050-4817171

הדפסה   דואל