פיתרון לשיער דליל בהתאמה אישית

את סיפורי אתחיל דווקא מהסוף – להיות בעלת שיער מלא ושופע ובסגנון שאת אוהבת, זה כבר לא רק בגדר חלום. שמי טלי, ותודות לשיטת הוספת השיער של אופק אהרוני, הביטחון העצמי, השמחה והחיוך חזרו לחיי ואני נהנית להסתכל על עצמי במראה ולהתפעם כל פעם מחדש.

מקרוליינס - תוספת שיער למילוי שיער דליל

עד לפני חודשיים הייתי פשוט מיואשת. שיערי הטבעי דק, דליל ועם התקרחות, וראו לי אף את הקרקפת. הביטחון העצמי שלי ירד, התביישתי לצאת מהבית ולהיפגש עם חברים. הרגשתי שכל מי שאני פוגשת ממקד את מבטו לעבר ראשי ומרחם עליי.
להיות בעלת שיער דליל ועוד עם נשירה מוגברת זה לא דבר פשוט. לפני כל יציאה מהבית מצאתי עצמי מסתרקת ומסדרת את שערי שוב ושוב כך שלא יראו את ההתקרחויות ואת קרקפת ראשי.
כיוון ששערי מתולתל, אך אני אוהבת מראה שיער חלק, נהגתי גם לעשות פן באופן קבוע, עובדה שלא תרמה לבריאות שערי. אצל מי לא הייתי – מומחי עור, מומחי שיער ועוד כל מיני מומחים בתחום התזונה והשיער. כמובן שכולם הגיעו לאותה מסקנה: תורשה.

אז נכון, את השיער הדליל וההתקרחויות קיבלתי "בירושה" מאמי, שקיבלה אותו בירושה מסבתי.. אבל החלטתי שאני לא מוכנה יותר לסבול מהירושה המשפחתית ואני חייבת למצוא פיתרון למצבי, בבחינת "מה שלא עושה הטבע עושה הצבע", ובמקרה שלי "מה שלא עושה הטבע, עושה שיטת הוספת השיער של אופק אהרוני".

את אופק הכרתי לראשונה על מרקע הטלוויזיה, כשצפיתי באחת מתוכניות הבוקר בהן הוא התארח. באותה תוכנית בוקר אופק הציג שיטה, המאפשרת לנשים בעלות מראה שיער דליל ועם התקרחויות ליהנות ממראה שיער מלא ושופע. כולי התרגשתי... הייתכן שנמצא פיתרון לבעייתי? האם סוף סוף אוכל גם אני ליהנות ממראה שיער בריא ומלא? כמובן שאם התוצאות יהיו כמו שראיתי בטלוויזיה, שיטה זו היא בבחינת מהפיכה של ממש בעיניי.

החלטתי שהפעם לא אתרץ תירוצים וקבעתי פגישת ייעוץ עם אופק אהרוני. כשהגעתי לפגישה אופק בחן את שיערי ואת קרקפת ראשי, וטען כי ללא ספק שיטת הטופ ליין היא הפיתרון האידיאלי לבעיית השיער שלי. אופק הציג בפניי תוספת שיער לפדחת שמורכבת מרשת ותוספות שיער שהיו מאוד נעימות למגע, והסביר שהרשת עשויה סיבים עדינים והתוספות עשויות משיער טבעי. כששאלתי מדוע חשוב שהתוספות והרשת יהיו משיער טבעי, הוא הדגיש כי פדחת ותוספות שיער שמיוצרות משיער טבעי אינן גורמות לגירויים ולגירודים בעור הקרקפת, והן מתלבשות על הראש באופן טבעי ממש כמו שיערי הטבעי. כיוון שהפדחת עשויה סיבים עדינים במיוחד שכמעט ואינם מורגשים, היא נוחה וקלילה על הראש וזאת בשונה מפאה שהיא אטומה ולא נושמת, ולכן חם איתה.

התאמה אישית של תוספת השיער

ביקשתי מאופק שיסביר לי על התהליך כדי שאדע למה לצפות: "כאשר לקוחה מגיעה אלינו למספרה אנו מתאימים לה באופן אישי את פדחת השיער: תחילה אנו בודקים את סוג השיער, צבעו ואורכו ומכינים את הפדחת בהתאמה אישית. המטרה היא שתוספות השיער ישתלבו עם השיער הרגיל של הלקוחה באופן טבעי ומושלם, מבלי שיבחינו בהבדל, ולכן חשוב שתוספות השיער יהיו בהתאמה מלאה לשיער. המיוחד בשיטת הוספת שיער זו המתבססת על רשת סיבים דקיקה בלתי נראית, הוא שהשיער הטבעי של הלקוחה יוצא מבעד לחורי הרשת ומתמזג עם תוספות השיער, ולכן נוצר מראה של שיער מלא ושופע".

כיוון ששערי הטבעי מתולתל, אך אני אוהבת אותו יותר במראה חלק, החלטנו לבצע תחילה החלקה יפנית, שתאפשר לשערי הטבעי, שהוא בין כה דליל, לנוח מהפן, ובדרך זו יוכלו להתאים לי תוספות שיער בסגנון חלק שאני כל כך אוהבת.
בחרנו אם כן שתוספת השיער שלי תכלול תוספות שיער בסגנון חלק, בצבע שערי הטבעי ובאורך שיהיה עד אמצע הגב (תמיד חלמתי על שיער ארוך, אך עד כה נבצר ממני להאריך את שערי).

להתראות שיער דליל, שלום שיער מלא

בפגישתנו השנייה ניגשנו ישר לעבודה: תחילה שיערי הוחלק בשיטת החלקה יפנית, ולאחר מכן איזו התרגשות!!! אופק הניח על ראשי את תוספת השיער שהוכנה בעבודת יד במיוחד בעבורי, וכללה שיער טבעי נעים למגע, והחל לשזור את שיערי הטבעי ברשת הסיבים. כדי שהפדחת לא תזוז ואוכל לנהוג בתוספות השיער כבשערי הטבעי, בשיטת טופ ליין הלחמת השיער הטבעי לתוספות השיער נעשית באמצעות חלבון פרוטאין, שהוא חומר עדין ולכן ההלחמה בקושי מורגשת.

בסיום הטיפול הלא יאומן קרה – יש לי שיער חלק, ארוך, מלא ושופע שנראה כל-כך טבעי ויפה.
אני מרגישה הכי מאושרת בעולם ושבטחוני העצמי סוף סוף שב אליי. כל כך כיף להביט במראה ולראות את עצמי עם השיער שתמיד חלמתי שיהיה לי... ארוך, חלק ושופע!
ולך אופק אהרוני אני מודה על המקצועיות, הסבלנות, המיומנות וההתאמה המושלמת של תוספות השיער בשיטת טופ ליין לאורח חיי ולצרכיי.

בנות יקרות, יש לי המלצה מכל הלב: פנקו את עצמכן בשיער שתמיד רציתן, כי היום זה אפשרי!


הדפסה   דואל