סובלת משיער דליל? הנה הפתרון

אם בעבר הסתכלנו על תוספות שיער כברירת מחדל לא מוצלחת לשיער דליל במיוחד. היום עם טכנולוגיות חדישות וידע רב בתחום, ניתן לעשות כמעט כל דבר עם תוספות שיער. אפילו אומברה!

עיצובי שיער באמצעות תוספות

אנחנו לא רוצים לגמרי לערער את עולמכם, תוספות שיער נועדו בראש ובראשונה למילוי ועיבוי של שיער דליל. על זה אנחנו מדברים כשאנחנו חושבים על מחירים של תוספות שיער. העלויות משתנות בהתאם לדרישה ולצורך הספציפי, אבל כמה תוספות שיער עולות, לעומת התרומה הנרחבת שהן מספקות?

הרבה מעבר לעיבוי שיער בלבד

תוספות שיער משמשות לעיבוי שיער ומילוי שיער דליל, אך ניתן לבצע בהן שימוש גם בתחומי העיצוב והאופנה.

השיער הוא כלי אופנתי ללא ספק, ניתן לעצב אותו, לצבוע אותו בדרכים שונות וליצור סטייל שונה בכל פעם מחדש. צביעות כמו צביעה מסוג אומברה, שמתמקדת בגוונים המתבהרים לקראת הקצוות, משדרגות את המראה ומדגישות את תווי הפנים.

צביעת אומברה היא מיוחדת, אך לרוב לא מתאימה לכל סוגי השיער. למשל בשיער כהה, לא ניתן להגיע לצבעים בהירים בקצוות משום שיש לו נטייה להתבהר לגוון אדמדם ולא בלונד. באמצעות תוספות שיער ניתן לעקוף את הבעיה הזאת בצורה נוחה, ואפילו על הדרך להוסיף ווליום ונפח לשיער.

עוד אפשרות שמתקבלת בשימוש בתוספות שיער ככלי עיצובי, היא היכולת להחליף ולשנות (למשל את גוון האומברה) ללא פגיעה בשיער. מכיוון שלא מדובר בצביעה אלא בתוספות, השיער שומר על הברק והבריאות שלו גם כשמחליטים להתחדש בצבע אחר.

תוספות השיער מותקנות בצורה מקצועית ועדינה כך שלא ניתן להבחין או לחוש בחיבורים, הנעשים בהלחמה ברמת המילימטר ישירות לזקיקי השיער המקורי. כשהעבודה מבוצעת על ידי מומחה, התוצאות מדהימות. אך חשוב לשים לב כי מחירים של תוספות שיער מעידים לרוב על האיכות ובמקרה הזה, גם יראו תוצאות בהתאם. כשמדובר בעבודה מקצועית ובתוספות שיער באיכות גבוהה, אין סיבה שלא לצאת מרוצים.

הכי פשוט והכי טבעי

התוספות מתוחזקות אחת לחודש כדי לשמור על אורך מתאים ואיכות החיבורים בהתאם לצמיחת השיער. פרט לכך, ניתן להתנהג כרגיל! השיער מקבל מגע של משי, אין חשש מפגיעה בבריאותו ויותר מכך, הוא נראה אפילו בריא יותר.

השיער לא רק נראה בריא וטבעי, הוא גם מתנהג טבעי. הגמישות ותנועת השיער חלקות, יש זרימה נעימה ומגע נעים עוד יותר. החיבורים של התוספות לא מורגשים, ניתן לאסוף את השיער, לסרק אותו, להרטיב אותו ובעיקר ליהנות מהחופש.

לייעוץ חינם והצעת מחיר ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-6990717


הדפסה   דואל