מילוי שיער דליל עם תוספות שיער

כשמזכירים את המונח תוספות שיער, הדימויים הראשונים שעולים במוחנו הם תוספות המאריכות את השיער או תוספות שיער בקרחות, אולם אלו אינם המקרים היחידים בהם משתמשים בתוספות שיער. על פי אופק אהרוני, תוספות שיער הן פתרון מצוין למילוי אזורים בקרקפת בהם השיער דליל במיוחד.

קרקפת שומנית

אצל אנשים בעלי קרקפת שומנית נפוצה התופעה של שיער דליל, כאשר הסובלות העיקריות מן התופעה הן נשים, ששיערן הדליל חושף את הקרקפת. קרקפת שומנית גורמת לנשירה מוגברת של השיער, והתוצאה היא אזורים דלילים במיוחד בקרקפת, הגורמים אי נוחות ומראה שיער לא בריא. ניסיונות לפתור את בעיית הקרקפת השומנית לא תמיד מצליחים לעזור, וכך את נותרת עם אזורים דלילים מאוד, עד כדי חשיפת עור הקרקפת, מה שמעיב על תחושות הביטחון שלך ביופייך ובנשיותך.

פתרונות אפשריים

קיימים פתרונות שונים לבעיית השיער הדליל. רובם, מלבד מילוי שיער, עוסקים בהסתרת התופעה, גורמים אי נוחות ואינם פותרים את הבעיה. להלן פירוט של פתרונות אפשריים:

  • חומרים שונים, לרבות שמפו מיוחד, המיועדים לייבוש הקרקפת – הבעיה היא שחומרים אלו לא תמיד עובדים, ובעיית דלילות השיער נשארת כשהייתה.
  • פאות – חבישת פאה גורמת לתחושות אי נוחות שונות כמו הזעה, תחושה שהפאה אינה חלק טבעי ממך ואי נוחות בקרקפת, שאינה יכולה "לנשום" כראוי.
  • משחות להסתרת עור הקרקפת – יוצרות מגוון בעיות בתנאי חום והזעה.
  • מילוי שיער – פתרון אידיאלי המעניק לשיער מראה בריא, מאפשר לקרקפת לנשום כראוי ומחובר לקרקפת, כחלק משערך הטבעי.

מילוי שיער – יתרונות

מילוי השיער באזורים דלילים בקרקפת יוצר מראה טבעי ובריא של השיער, מחזיר לך את הביטחון ואת היופי לשיערך, ואינו כרוך בשימוש בדבקים מזיקים. בנוסף לכך, מילוי שיער מאפשר לקרקפת לנשום כראוי, התחושה אינה מלאכותית והשיער נראה כחלק ממך, ממש כמו שיערך הטבעי.

פתרון אידיאלי

מילוי שיער הוא פתרון אידיאלי לבעלי שיער דליל: הוא אינו מעורר אי נוחות, מרגיש ונראה טבעי, בריא ורענן, אינו כרוך בשימוש בחומרים מזיקים ופותר את בעיית הדלילות בצורה מושלמת. את צבע המילוי מתאימים במיוחד לעור הפנים ולשיער הטבעי, כך שלא ניתן להבדיל בין השיער הטבעי לבין המילוי.


הדפסה   דואל