נשים רבות בגיל המעבר וכן נשים הסובלות ממחלות ומטיפולים הגורמים להתקרחות מעוניינות במראה שיער בריא וטבעי. בעיית השיער הדליל גורמת לדימוי עצמי נמוך ולסבל רב עבור נשים, יש נשים הסובלות משיער דליל כתוצאה מגנטיקה בעוד אחרות סובלות מהתופעה בגלל אורח חייהן, תרופות 

 

וטיפולים כימותרפיים, תזונה לקויה וסיבות נוספות. אחת השיטות היעילות למילוי שיער דליל לנשים היא שימוש בתוספות משיער אדם טבעי ואיכותי שנעים למגע ומעניק מראה חי ויפה.

מילוי שיער דליל לנשים - פתרון זמני או קבוע


יש בשוק מספר שיטות וטכניקות למילוי שיער לנשים, ביניהם פתרונות זמניים או קבועים. אם בעבר נשים נהגו לרכוש פאה לכיסוי ראשן הרי כיום יש שיטות חדשניות וטבעיות יותר ויש גם תכשירים שונים שנועדו למריחה על השיער ומבטיחים מילוי קרחות לנשים ע"י האצת תהליך צמיחת השיער או הסתרת קרחות עם סיבי שיער סינטתי בגוון השיער. את התכשירים מפזרים על השיער ומורחים על הקרקפת באזורים דלילים השיער אך ממבט מקרוב ניתן לרוב להבחין בכך לכן נשים רבות מעדיפות פתרונות כמו מילוי השיער באמצעות תוספות שיער זמניות או קבועות. פתרון זמני נועד לנשים המעוניינות להגיע לאירוע ולכסות קרחות ואזורים דלילים בשיער וכן לנשים העוברות טיפולים שונים הגורמים לנשירת שיער. פתרון קבוע מטשטש את דלילות השיער וגם אינו גורם לנזק מאחר שמלחימים את התוספות עם דבק אורגני ייחודי.

אבחון מקצועי

חשוב לעבור אבחון מקצועי על מנת לבחור את הפתרון הנכון לאישה. מאחר ויש מגוון פתרונות בתחום מילוי שיער דליל לנשים יש להתאים את הפתרון בהתאמה מלאה לאישה ויש גם שיקולי תקציב. חשוב לבדוק לעומק את איכות זקיקי השיער, עור הקרקפת ולשאול את האישה לגבי מצבה הבריאותי וזאת על מנת לייעץ לה ולהציע עבורה פתרון איכותי וטבעי למילוי השיער.

הארכת שיער לנשים והענקת נפח לשיער

פתרונות מילוי שיער דליל לנשים ועיבוי והערכת השיער נועדו להעניק נפח לשיער והסתרת קרחות שנוצרו עם הגיל, כתוצאה מתורשה, מתרופות ומסיבות נוספות. יש לציין כי תוספות שיער נחשבות לפתרון מתקדם וחדשני ואם בעבר הנשים נאלצו להסתפק בתוספות שיער סינטטיות הרי כיום יש בשוק תוספות שיער טבעיות משיער אדם איכותי וטבעי, את התוספות מתאימים בהתאמה לסוג השיער ולגוון של שיער האישה. חשוב לדעת כי יש בשוק תוספות שיער המיובאות ממדינות שונות לכן חשוב להקפיד על תוספות שיער איכותיות ולא להסתפק בחלופות זולות.

תוספות שיער משתלבות היטב בשיער הקיים ויש מספר טכניקות כיצד לחברן. כך לדוגמה ניתן לשזור את תוספות השיער בעבודת יד לשיער הקיים ללא צורך בדבק או בגילוח השיער כדי להדביק את התוספת. שיטה זו נחשבת לטבעית ולאחר התאמת סוג וגוון תוספות השיער מתקבלת תוצאה טבעית ומרשימה של שיער בנפח מלא. כאשר בוחרים תוספות שיער איכותיות ניתן להתקלח עמן ללא חשש, לשחות בבריכה או בים, ליהנות מפעילות גופנית ללא חשש, לייבש את השיער עם פן וגם לבצע תסרוקות ועיצובי שיער ללא בעיה.

 

הדפסה   דואל