מילוי שיער דליל באמצעות תוספות

מילוי שיער דליל

מהיום יש דרך לטפל בשיער דליל. מיקרוליינס – מוצר חדשני ומתקדם המעוצב במיוחד לבעיות של שיער דליל והתקרחות. תוספת שיער מבית Hair dreams מוצמדות בשיטה ייחודית המעניקה לשיער מראה בריא ומלא בנפח, התוספת הינה בהתאמה אישית ומיועדת לנשים בעלות שיער דליל מאד, מילוי שיער דליל בשיטה זו מכסה בצורה מושלמת בעיה של התקרחויות מקומיות על הקרקפת.

שיער דליל – בעיה של יותר מדי נשים

ראשית חשוב להזכיר כי נשים, סטטיסטית, סובלות פחות מאיבוד שיער או דלילות יתר מאשר גברים (מבחינת אחוזים באוכלוסייה). ועדיין, קיימות לא מעט נשים המתמודדות עם התופעה. בעוד אצל גברים, התקרחות והידלדלות השיער יכולים להשתלב היטב במראה הסקסי של הגבר, אצל אישה 

מילוי שיער דליל

הסיטואציה כמובן שונה מן הקצה אל הקצה. אישה שנאלצת להתמודד עם תופעה של הידלדלות משמעותית בשיער ראשה, או התקרחויות בקרקפת, מושפעת באופן שלילי ביותר מהתופעה. ביטחונה העצמי יורד, דעתה בנוגע לעצמה הופכת שלילית, והיא פעמים רבות מוצאת את עצמה מתרחקת מחיי חברה.

מה גורם להידלדלות השיער?

הידלדלות השיער נובעת מתופעה ביולוגית של נשירת שיער. הגורמים לנשירת השיער יכולים להיות קשורים באלמנטים שונים. גנטיקה משפיעה על התקרחות והידלדלות השיער, אבל גם מצבים נפשיים כמו מתח, לחץ, חרדה, דיכאון. הרגלי תזונה לא נכונים עשויים להשפיע על צמיחת ונשירת השיער. גם רעלנים שונים אליהם נחשף השיער – כאלו שאנחנו מכניסים לגופינו (למשל מאכלים מסוימים) וגם כאלה שאנחנו נחשפים אליהם כמו זיהום אוויר או שינויי אקלים קיצוניים. לעיתים גם חפיפת שיער מוגזמת או שימוש בכימיקליים על השיער (צביעה, חמצון וכדומה) משפיעים על איכות השיער והידלדלותו.

מה אפשר לעשות?

במקרים שבהם השיער דליל קצת ורוצים להעניק לו מעט יותר נפח או אורך, ניתן להשתמש בתוספות שיער רגילות, אלא שבמקרים של הידלדלות מוגברת והתקרחות, תוספות כאלה אינן אפשריות. מדוע? כיוון שחיבור תוספת שיער לראש מבוססת על חיבור לשיער הטבעי. כאשר השיער הטבעי דליל מאד, לא תמיד ניתן להשתמש בתוספות שיער רגילות, וגם אם כן, שימוש כזה יהיה לא אפקטיבי ואפילו הרסני עבור השיער הטבעי שכבר קיים. גם תכשירים ומוצרים שונים המבטיחים חיזוק שורשי השיער ודאגה לבריאות השיער לרוב אינם אפקטיביים. טוב להשתמש בתכשירים איכותיים כאלה לתחזוקת השיער, אבל כדרך לטיפול וריפוי אין בהם באמת יכולות.

אז מה באמת אפשר לעשות? בואי להכיר דרך ייחודית ומוכחת לעיבוי שיער דליל או דק במיוחד

כמו בכל דבר, גם בתחום עיצוב וטיפוח השיער, הטכנולוגיה ממשיכה להתפתח ולהתקדם, והיא זו שהביאה לעולם את שיטת מיקרוליינס כטיפול יעיל ואמין בשיער דליל ובהתקרחות. מוצר זה מעוצב במיוחד כדי לפתור את בעיית השיער הדליל ולהעניק לשיער מראה מלא, בריא ומטופח. שיטת מיקרולינס משלבת שיער טבעי איכותי בשיער הטבעי של הלקוחה בצורה שנראית טבעית וזורמת, מילוי שיער דליל בשיטה זו נעשה כך שלא ניתן לשים לב לכך שמדובר בסיוע לשיער. את המוצר ניתן להתאים באופן מושלם לצבע ולמרקם של שיער הלקוחה על ידי רשת סמויה מהעין, שמעניקה נפח לשיער.

מילוי שיער דליל בשיטת מיקרוליינס, איך זה עובד.

מדובר בסוג של רשת צפופה המתלבשת על הקרקפת עצמה. מעצב השיער 'מלביש,' או 'מצמיד' את הרשת על הראש, כאשר מבעד לחריצי הרשת הזעירים, הוא מוציא את השיער הטבעי שצומח על הראש, המשתלב עם השיער שקיים על הרשת. בצורה כזו מתקבל שילוב המותאם באופן מושלם בין השיער שצומח על הקרקפת לבין תוספת השיער של הרשת והמראה הסופי הוא ללא ספק מרשים, מהפנט ובייחוד נראה טבעי לגמרי. התהליך כולו אורך כשעה במספרה או במכון לעיצוב שיער, ויש לשוב לאחר כחודש וחצי אל המספרה לחיזוק סופי של המוצר על הראש. המוצר עצמו מחזיק מעמד לאורך זמן של כשנה, ואז יש צורך בהחלפתו או תחזוקתו במספרה. בשונה מפאה נוכרית, המיקרולינס מחובר אל הקרקפת באופן קבוע ומאפשר לבצע כל פעילות יומיומית שהיא: מקלחת, שחייה בים ובבריכה, התעמלות וכדומה. תוספות שיער מבית היירדרמיס הן הפתרון לאורך חיים רגיל.

חשוב לזכור!

נפלאות המוצר אכן מאפשרות חזרה למראה שיער טבעי ומלא שניתן להתגאות בו, אולם חשוב לערוך את התהליך רק אצל מעצב שיער מקצועי המומחה בתוספות מסוג זה ויודע כיצד לבצע את התהליך באופן מקצועי, יעיל ובטוח. רק כך תוכלי לשוב וליהנות משיער שגם נראה מלא, יפה וזוהר, וגם באמת כזה.


הדפסה   דואל