מיקרוליינס - מילוי קרחות כפתרון מדהים לסובלות מדלילות שיער וקרחות

תוספת שיער  מיקרוליינס - פתרון לשיער דק ודליל

מילוי קרחות בפדחת - עיבוי שיער דליל באמצעות תוספות שיער היירדרימס

תוספת שיער בשיטת מיקרוליינס בהתאמה אישית היא התשובה למי שסובלים מפדחת דלילה. מדובר בשיטה חדשנית הנותנת פיתרון לנשים בעלות שיער דליל מאוד בעזרת תוספת שיער על רשת מוסתרת. תפקיד המעצב להתאים אותה לגודל השטח הדליל שבפדחת, ולסוג וצבע השיער. תוספות שיער מיקרולייןלא מדובר בפיאה אלא בתוספת שזורה על רשת דקיקה. תוספות שיער בשיטה זו מתאימות לנשים וגברים הסובלים מדלילות בקודקוד וסביבו. השיער של הפדחת הוא שיער טבעי באיכות גבוהה, והוא הוא מתמזג עם השיער הרגיל של הלקוחה מבלי להבחין בהבדל.
בשונה מהדבקות של תוספות פיאות, שמודבקות ישירות על הקרקפת , דבר שעלול לגרום לבעיות עור, כאן מתבצעת השזירה בין השיער הדליל ללא דבק וללא פגיעה בקרקפת. השזירה נעשית בהיקף התוספת, כאשר השיער הדליל שמתחתיו נשלף החוצה מבעד לרשת ומתמזג עם תוספת השיער כך שנוצר מראה טבעי מלא ויפה. התואי גורמת להזעה, הוא אוורירית בגלל חורי הרשת, וניתן לחפוף, לצבוע, בלי חשש, כאשר גם הקרפקת מתחת לתוספת מתנקה גם היא. התוספת אינה מכבידה, להיפף היא קלילה, ומחמיאה מאד. נשים או גברים שסובלים מדלילות חזקה בשיער לא רק שמוגבלים בעיצוב התספורת, אלא גם חשים חוסר ביטחון ותסכול מהמראה. תוספות שיער היירדרימס בשיטת מיקרוליינס עושות להם מהפכה במראה, ומגשימות חלומות של לא מעט אנשים להיראות טוב, להראות צעירים הרבה יותר, והכי חשוב נותן תחושה של בטחון עצומה ושמחה בלב. אין כמו לקום בבוקר ולהנות מהשיער הטבעי המלא והשופע המשתקף במראה.

קצת על נשירת שיער, הגורמים העיקריים והפיתרון המדהים של תוספות שיער בשיטה זו.

נשירת שיער היא תהליך טבעי הקיים אצל כל אחת, זקיקי שיער נושרים ומתחלפים בזקיקי שיער בריאים. בעיית נשירת שיער נוצרת בעצם כאשר שערות נושרות על בסיס יומי אך לא מוחלפות באופן מלא ולא באותו הקצב של נשירת השיער על ידי שערות חדשות בתהליך הצמיחה.
הגורם העיקרי להידללות שיער והתקרחות הוא לרוב גנטי והפתרונות הטבעיים הם לרוב מועטים אם בכלל. גורם משמעותי נוסף לנשירת השיער הוא הגיל, ככל שמתבגרים השיער הופך לפחות מלא, עייף ושברירי. לכך ניתן להוסיף השפעות סביבתיות כגון מתח נפשי, רעלנים הנספגים בגוף, מחלות שונות, תזונה לקויה ולא מאוזנת וטיפולים כימיים המתישים את בסיס השיערה.
ככל שכמות השיער הולכת ופוחתת לאורך זמן, עור הקרקפת הופך להיות בולט לעין, במיוחד בפדחת. השיער הופך להיות דק וחיוור מאד ללא צורה וברק ואפילו שימוש בתכשירי עיצוב אינם מסוגלים עוד להסתיר את הבעיה.


הפתרון המדהים שאנו מציעים: תוספות שיער בשיטת מיקרוליינס אשר בעזרתם מוסיפים וממלאים בעדינות את שיערך בשיער טבעי באיכות מעולה שעבר מיון ידני והותאם במיוחד עבורך. השיער מותאם לשיערך הטבעי מבחינת צבע, אורך וסוג השיער לקבלת מראה טבעי לחלוטין.

תהליך חיבור תוספת שיער זו לשיער הינו עדין ביותר ואינו גורם כל נזק לשיערך. התחושה המתקבלת לאחר טיפול זה הינה טבעית ביותר ותוספת השיער מרגישה ומתנהגת באותה טבעיות כשל שיערך הטבעי ואין כל מגבלות על פעילותייך השוטפות ועל אורח חייך. תוספות שיער בשיטה זו נראות טבעיות לחלוטין ולא ניתן להבדילו משיערך הטבעי.

אשמח לעמוד לרשותך בכל עניין ושאלה ולייעץ לך ממיטב ניסיוני העשיר בתחום תוספות שיער ופתרונות שיער מתקדמים.

בברכה... אופק אהרוני - מומחה תוספות שיער, הארכת שיער.
כתובתנו: אורי צבי גרינברג 28 שכונת אזורי חן תל אביב טל: 03-6990717 סלולרי:050-4817171


הדפסה   דואל