פתרונות שיער מתקדמים

אופק אהרוני - מומחה תוספות שיער ופתרונות שיער מתקדמים

אופק הוד אהרוני מעצב שיער כבר 30 שנה בחו"ל ובישראל ועבודותיו התפרסמו במיטב המגזינים המקצועיים בחו"ל. בוגר המדרשה של וידאל ששון בלונדון, ואף עבד שם מספר שנים בסןף שנות ה- 80. בין לקוחותיו סלבריטאים רבים, והמספרה שלו במרכז המסחרי של אזורי חן מעוצבת באווירה חמימה ושמחה הנותנת ללקוחותיו, תחושה של בית. מלבד עיצוב שיער ברמה גבוהה ועכשוית, אופק אהרוני הינו מומחה בביצוע תוספות שיער, הארכת שיער, מילוי שיער דליל ועיבוי שיער ומשתמש בשיטה יחודית והבטוחה ביותר בביצוע חיבור השיער ללא שימוש בדבק, חום, או חומרים כימיים המבטיחה תוצאות מרשימות ומראה טבעי ובריא של השיער.

מדובר בפיתוח שנחשב למתקדם ביותר בעולם בתחום זו , ומזוהה עם עולם הוליווד הזוהר, מאחר והשיטה מיושמת כבר מספר שנים על שיערן של שחקניות הוליווד בהצלחה גדולה. בניגוד לשיטות אחרות המשתמשות בדבקים או בחומרים הגורמים נזק לשיער בטווח הארוךאופק אהרוני עובד בשיטה ייחודית לחיבור תוספות שיער המבוססת על מרכיב החיבור לשיער פולימרום, אותו מרכיב טבעי ממנו בנויה השערה עצמה.

אופק: "השיטה הגאונית הזו בטוחה לכל סוגי השיער ומביאה לכמה תוצאות:

 • לא ניתן להבחין כי מדובר בשיער הכולל תוספות.. גם באמצעות מגע, אם מעבירים יד לתוך השיער לא ניתן להרגיש בחיבורים.
 • ניתן להסיר את תוספות השיער בקלות.
 • מאחר והשיער הטבעי שהחברה מספקת, הוא השיער הטבעי באיכות הגבוהה ביותר, הרי שבגלל איכותו הגבוהה, ניתן לעשות שימוש חוזר בתוספות לאורך שנים. "

"השיטה הזו מאפשרת לי להגיע לתוצאות מדהימות בעיצוב השיער. תוספות השיער משתלבות בצורה מושלמת גם עם שיער קיים, מפוסלות לתוך עיצוב חדש של תספורת. השיטה הזו מבטאת דרגה גבוהה יותר של האומנות שלנו, ומרחיבה את האפשרויות לתת מענה יפהפה וקל לצרכים וחלומות של לקוחות.
למשל:

 • מי שלא מצליח/ה להאריך את השיער כמו שהיא חולמ/ת
 • למי שהשיער פשוט דליל
 • כשרוצים תספורת אופנתית הדורשת מילוי או הארכת שיער
 • כשרוצים לעשות גוונים בשיער – אבל מבלי להשתמש בצבע, ועוד.

את סוד הצלחת עבודתו הוא מסביר בכך שהוא עובד עם הלב. "לעולם לא אשתמש בשיטות או בחומרים שבטווח הארוך יפגעו בשיער. אני מסתכל על הלקוחות שלי כל פעם מחדש כאילו זו הפעם הראשונה, ושואל את עצמי מה אני יכול לעשות היום עבורם כדי לשמח אותם.

אופק אהרוני נחשב למומחה אמיתי וייחודי בתחום תוספות שיער ומתן פתרון ייחודי לנשים בעלות שיער דליל מסיבות שונות ומוזמן דרך קבע לראיונות בתוכניות טלוויזיה שונות, שם הוא מדגים את יכולותיו והפתרונות הייחודיים שהוא נותן לנשים בעלות שיער דליל וחסר צורה ושינוי המראה והתדמית של אותה אישה מקצה אל קצה.

ברגע שטובת הלקוח/ה הוא הדבר הראשון במעלה אצל מעצב השיער, כל הסיכונים יורדים לאפס, וההצלחות נשארות.

אשמח לעמוד לרשותך בכל עניין ושאלה ולייעץ לך ממיטב ניסיוני העשיר בתחום תוספות שיער ופתרונות שיער מתקדמים.

בברכה... אופק אהרוני - מומחה תוספות שיער, הארכת שיער.
כתובתנו: אורי צבי גרינברג 28 שכונת אזורי חן תל אביב טל: 03-6990717 סלולרי:050-4817171

נגישות במספרה:

 • חופש תנועה – חנות מאפשרת תנועה של אדם ופנויה ממכשולים
 • עזרי נגישות וחיות שירות - יש אפשרות להיכנס לחנות עם חיות שירות, ועזרי נגישות
 •  קבלת שירות ללא המתנה - פטור מתור, לזכאים בהתאם לחוק הנגישות
 • סיוע וליווי אישי בתהליך הרכישה
 • סיוע בעת סגירת החשבון ומילוי הטפסים במידת הצורך

מייל: ofekhair.co.il

טלפון: 03-6990717


הדפסה   דואל