בשנים האחרונות עלתה המודעות לספורט ותזונה נכונה ובעקבות כך נשים שומרות ויורדות במשקל בצורה משמעותית.

לפעמים, במקרים מסוימים, עם הירידה במשקל מגיעה גם נשירה בשיער הרבה פעמים בגלל שחסר לגוף ויטמינים.

מהי אלופציה ארטה?

אלופציה אראטה היא מחלה שכיחה המתבטאת באובדן שיער בקרקפת כשהבעיה מתחילה בדרך כלל בעיגול שמתפשט לאזורים בקרקפת. הבעיה מתחילה באזור קטן עגול אחד  בדר"כ באזור הקרקפת שהוא המקום הרגיש והשכיח לביטוי המחלה, המחלה מופיעה בשני המינים בכל גיל.

קצר קצר, אבל יש בו המון

נכון, כשחושבים על תוספות שיער מיד חושבים על שיער ארוך ושופע, התוספות מחוברות בשזירה מקצועית לשיער הקיים מה שיוצר מראה שיער מלא ובריא. אז איך בדיוק נכנס לתמונה עיבוי השיער לשיער קצר?

לא תמיד מטרתן של תוספות השיער היא להפוך את השיער לארוך וגולש. אולי זה מפתיע, אבל תוספות השיער משמשות הרבה לפתרונות גם במקרים של שיער דליל קצר. פתרון אולטימטיבי למי שמעוניינת בתספורת קצרה אך מלאה וסמיכה, לפי צו האופנה.

מילוי ועיבוי שיער בטכניקה ייחודית המקנה תחושת שייכות של השיער לגוף.

שיער קצר ודליל אצל נשים שמתמודדות עם מחלה קשה הוא מצב מתסכל ומדכא שיכול להקשות על ההתמודדות עם המחלה עצמה.

השיער הוא אחד הדברים הכי חשובים, בפרט לנשים, המספק להן ביטחון עצמי, נשיות והרגשה טובה עם עצמן.

מעצב השיער ומומחה לתוספות שיער, אופק אהרוני, מתארח בתוכנית מילון היופי ומסביר על האפשרות להארכת שיער ועיבוי שיער באמצעות תוספות שיער.

כיום ניתן לבצע הארכת שיער בקלות ובמהירות בביקור יחיד במספרה לכל סוגי השיער ובתוצאות משגעות. אופק אהרוני מציג את התוספות שקיבלה נטלי, ששינו לגמרי את החזות החיצונית שלה והגשימו לה את החלום לשיער מלא, ארוך ומעוצב בהתאם לאופי שלה. כל אחת יכולה!

שיער דליל זו בעיה אמיתית אצל נשים רבות, הסיבות לכך הן מגוונות ופעמים רבות הטיפול בסיבות אלו אינו מניב תוצאות במראה השיער והנזק כבר נעשה. הפתרון האולטימטבי למראה שיער דליל הוא תוספת משיער טבעי  של חברת היירדרימס המותאמת אישית ועשויה רק משיער מעולה 100% טבעי העובר מיון ידני ומתאפיין במראה בריא ומגע נעים ורך באופן יוצא דופן.

מראה השיער גוזל את הזמן הרב ביותר בהתעסקות הכללית במראה החיצוני. ישנם נשים שהתברכו בשיער חלק או מעט גלי, שיער כזה הינו קל מאוד לסידור, אין איתו התעסקות רבה מקסימום מעט פן וקצת חומר מעצב וזהו.... מוכנים לצאת ליום החדש.

אך מה עושות נשים עם שיער יבש ושרוף מרוב התעסקות  והתאמצות לתת לו את המראה הרצוי. התסכול הרב בנושא השיער מוכר מאוד לרוב הנשים ובמיוחד לבעלות שיער בעייתי, יבש ומקורזל. אופק אהרוני הינו מעצב שיער כל כך וותיק ומיומן שהוא כבר ראה כל מה שקשור בשיער, אוסף פתרונות השיער שבאמתחתו הינו רחב ותמיד יש לו פתרון יצירתי למראה שיער מושלם.

 

אנחנו מכירים את תחום תוספות השיער כתחום הקשור ביופי ואסתטיקה בלבד. תוספות השיער נתפסות לעיתים קרובות ככלי שמטרתו היחידה היא להאריך שיער קצר או ליצור מראה צעיר וזוהר, תוך התמודדות עם מצבים של שיער דליל והתקרחות. כל אלו נכונים לחלוטין, אבל יש תחום שלם נוסף בעולם תוספות השיער והשימושים שלהן, שאולי עדיין לא נחשפתם אליו. נא להכיר, הערך השיקומי של תוספות השיער.

כשמזכירים את המונח תוספות שיער, הדימויים הראשונים שעולים במוחנו הם תוספות המאריכות את השיער או תוספות שיער בקרחות, אולם אלו אינם המקרים היחידים בהם משתמשים בתוספות שיער. על פי אופק אהרוני, תוספות שיער הן פתרון מצוין למילוי אזורים בקרקפת בהם השיער דליל במיוחד.

אם בעבר הסתכלנו על תוספות שיער כברירת מחדל לא מוצלחת לשיער דליל במיוחד. היום עם טכנולוגיות חדישות וידע רב בתחום, ניתן לעשות כמעט כל דבר עם תוספות שיער. אפילו אומברה!

ישנן נשים וגברים רבים בכל מקום ברחבי העולם אשר סובלים מבעיית דלילת חמורה למדי באזור הכתר. הבעיה הזו גורמת לירידה חדה בביטחון העצמי שלהם ובכך בעצם היא לא נותנת להם להמשיך בחייהם באופן תקין. אם תרצו לתת לבעיה הזו את הפיתרון ההולם ביותר אזי תצטרכו לפנות אל תוספות השיער.

 

תוספות או לא להיות, השיער דליל, מה עושים?

תופעת דלילות השיער באוכלוסייה בשנים האחרונות הופכת לשכיחה יותר ויותר. אצל גברים אנחנו רואים דלילות בגילאים צעירים יותר ואף התקרחות, ואצל נשים מדובר בדלילות וירידה בנפח ומראה השיער המלא.

לנשירת שיער יש מגוון רחב של סיבות, בניהן מחסור בוויטמינים, לחץ כרוני או סיבות גנטיות, וגם בהרבה מקרים הריון ולידה מביאים לנשירת שיער והידללות שלו. בנוסף לכך, לעיתים קרובות גם ניתוחי קיצור קיבה מביאים לירידה בסמיכות השיער, מדובר בטראומה מסוימת לגוף שמערערת את חוזקו של השיער, עד כדי כך שלעיתים הנזק הוא בלתי הפיך. גם בנטילה קפדנית של וויטמינים ותוספי מזון לפעמים קשה לחזור אל מידת הסמיכות של השיער כפי שהיה בעבר.

אם הנך סובלת משיער דליל ולא מרשים במיוחד דעי לך שלא מדובר בסוף העולם. כיום ניתן למצוא פתרונות אשר יהיו אפקטיביים במיוחד בכל הקשור למתן מענה לסוגיה זו. בעזרת פתרונות מילוי שיער מתקדמים תנתן לך האפשרות לעבות ולמלא את השיער שלך כך שיראה עשיר, מלא ועבה מתמיד. לא תצטרכי להתבייש יותר בכך שהשיער שלך אינו כפי שהיית רוצה שיהיה. מראה שיער בריא ומעוצב והביטחון העצמי שלך יעלה פלאים.