המלצות וטיפים על תחזוקת תוספות שיער

המלצות וטיפים לשמירה על תוספות שיער

תוספות שיער המלצות וטיפים לשמירה עליהן לאורך זמן

החלטתן שאתן מעוניינות בתוספות שיער קבועות? אם כן, תוכלנה ליהנות כיום ממגוון של אפשרויות ותוספות שיער בסגנונות ובגוונים שונים. ישנן היום תוספות שיער טבעי וגם כאלו העשויות משיער מלאכותי.

גם האופן שבו הן משולבות בשיער הקיים הוא מגוון מאד וקיימות שיטות שונות וטכניקות המאפשרות ליהנות ממראה של שיער עשיר, מלא וארוך יותר.

אם אתן בוחרות באפשרות של תוספות שיער ההמלצות והטיפים הבאים, יאפשרו לכן לשמור על התוספת לאורך זמן. קחו נייר ועט, ורשמו לפניכן את הטיפים הבאים:

 

שמירה נכונה על תוספות שיער טבעי

מי שבוחרת בתוספות של שיער טבעי, חשוב שתקפיד על כמה כללים שיעזרו לה לשמור על המראה של התוספת לאורך זמן. הנה טיפים מובילים לשמירה על תוספות שיער טבעי:

  • מכיוון שאת תוספות השיער ניתן לצבוע, ניתן לספר וליצור מהן תסרוקות שונות, חשוב לטפח אותן כהלכה ולהתייחס אליהן כחלק בלתי נפרד מהשיער הקיים.
  • חשוב לחפוף את השיער בשמפו מתאים וגם במרכך שיער, חשוב להשתמש בקרם הזנה לשיער, במידה והיה בו שימוש גם קודם לכן, וחשוב לדאוג לניקיונו של השיער וטיפוחו באופן קבוע.
  • כדי שלא לפגוע בתוספות השיער הטבעי, מומלץ להבריש את השיער בעדינות, ולהשתדל שלא לפגוע בו. במידה וישנם קשרים בשיער, יש להתיר אותם בעדינות רבה ככל האפשר ולהיעזר במסרק מיוחד להתרת קשרים.
  • בכל שימוש בחומר שיער כלשהו, מומלץ לבדוק, ולפני השימוש עצמו, מהם החומרים שמהם הוא עשוי והאם ניתן להשתמש בחומר גם כשישנן תוספות שיער.

טיפול נכון בתוספות של שיער מלאכותי

מי שבוחרת באפשרות של תוספת שיער מלאכותי, תוכל גם היא ליהנות ממגוון רחב מאד של אפשרויות וסגנונות. הטכנולוגיה המתקדמת בתחום זה כיום מציעה תוספות מלאכותיות הנראות כמעט זהות לשיער הטבעי ולכן יכולות להתאים לכל אחת, המעוניינת בתוספת עם מראה טבעי, הזהה לשיער הקיים. גם תוספות כאלו מצריכות התייחסות מיוחדת והקפדה רבה על ניקיונן וטיפוחן באופן תדיר. הנה כמה המלצות לשמירה על תוספות מסוג זה:

  • מכיוון שלתוספות השיער המלאכותי נטייה ליצור כמות רבה מאד של קשרים, כדי להימנע מכך מומלץ להשתמש במרכך שיער או בספריי מיוחד, העוזר למנוע זאת.
  • חשוב לזכור שמדובר בפתרון זמני, בדרך כלל. באופן כללי בוחרים באפשרות של תוספות שיער מסוג זה לתקופת זמן קצרה. ולכן, כבר ברגע שתוספת השיער מאבדת מהמראה שלה, מומלץ להפסיק את השימוש בה. היא לא נועדה לשימוש ארוך טווח ולכן אין טעם להשאיר אותה על הראש.
  • כדי בכל זאת ליהנות ממנה ומהמראה שלה, כדאי להמעיט בשימוש בחומרי שיער שונים, העשויים להצטבר על סיב השערה וליצור מראה שאיננו מתאים.

בחירה נכונה של סוג התוספת וטכניקת ההוספה

בין אם בוחרים באפשרות של תוספת שיער טבעי או תוספת של שיער מלאכותי, אחד הפרמטרים החשובים ביותר, וכדי ליהנות מהתוספת שנבחרה לאורך זמן, היא מידת האיכות שלה וטכניקת הוספתה. ככל שמדובר בתוספת איכותית יותר, כך היא תישאר לאורך זמן ותעניק גם את המראה המבוקש. טכניקת הוספה פשוטה, כמו הדבקה למשל, תהיה פחות עדיפה על טכניקה מורכבת יותר כמו הלחמה. אופן הטיפול וטיפוח השיער חשוב שייעשה בהתאם לסוג התוספת כמובן והטכניקה שנבחרה, אך תוך התייעצות עם בעל המקצוע שביצע זאת, שיוכל לתת עצות טובות וגם טיפים כיצד לשמור על התוספת לאורך זמן.


הדפסה   דואל