אופק אהרוני<br>מומחה תוספות שיער ופתרונות שיער מתקדמים

אופק אהרוני
מומחה תוספות שיער ופתרונות שיער מתקדמים

תוספות שיער - הכרטיס לשינוי שרבות חולמות עליו

תוספות שיער, הארכת שיער, פתרונות שיער מתקדמים למילוי שיער דליל.

הארכה, מילוי ועיבוי שיער טבעי

הארכה, מילוי ועיבוי שיער טבעי

.שינוי מראה השיער בכל אורך רצוי

.שינוי מראה השיער בכל אורך רצוי

.תוספות שיער משמשות למילוי שיער דליל, הארכת שיער ושינוי סגנון תסרוקת ועיצוב השיער.

מילוי שיער דליל<br>תוספת שיער בהתאמה אישית בשיטת מיקרוליינס

מילוי שיער דליל
תוספת שיער בהתאמה אישית בשיטת מיקרוליינס

.פתרון גאוני למילוי שיער דליל או הארכת שיער מהירה ושדרוג מראה השיער

.פתרון גאוני למילוי שיער דליל או הארכת שיער מהירה ושדרוג מראה השיער

תוך ביקור אחד במספרה. הארכת שיער במהירות מקנה לאישה את נוחות הבחירה ללא יותר מדי התערבויות מסובכות

הגיע הזמן לעשות שינוי! יעוץ ללא עלות וללא התחייבות, התקשרי :03-6990717.

תוספות שיער
פרטים נוספים +

תוספות שיער

תוספות שיער טבעי באיכות הגבוהה ביותר. השיער מורכב על שיערך בשיטת הלחמה קרה ובהתאמה מושלמת של סוג וגוון לשיערך שלך. התהליך מתבצע בעזרת יחידת פולימר דקיקה ביותר בעלת מבנה מולקולרי דומה, כמעט לחלוטין, למבנה של שערה אנושית. והתוצאה - מראה טבעי ומושלם, והחשוב מכל השיער שלך לא נפגם!

הארכת שיער
פרטים נוספים +

הארכת שיער

הארכת שיער באמצעות תוספות שיער זהו פתרון גאוני פשוט ומהיר לשינוי ולשדרוג המראה החיצוני. תוספות משולבות בעיצוב השיער מקנות לאישה את נוחות הבחירה במראה חדש ללא יותר מדי התערבויות מסובכות או מסוכנות.

מילוי שיער דליל
פרטים נוספים +

מילוי שיער דליל

מוצרים רבים מבטיחים לעצור את תופעת הידללות השיער ושיפור נפח השיער, עד כה עדיין לא נמצאה תרופה יעילה המחזקת באופן יעיל שיער דק או מצמיחה שיער שאבד. שיטת מילוי ועיבוי שיער דליל של אופק אהרוני, מציעה פתרון יעיל ועמיד לאורך זמן לכל תופעות השיער הדק ודלילות שיער.

גם את יכולה להנות משיער ארוך ושופע ברגע. בואי וגלי כיצד.

תוך זמן קצר תוכלי גם את להנות משיער ארוך ושופע. לא, כבר אין צורך להמתין חודשים או אפילו שנים עד לצמיחתו הטבעית של השיער. תוספות שיער על בסיס פולימר טבעי הן הפתרון המושלם עבור כל אחת אשר מעוניינת להנות ממראה שיער מלא וזוהר, קל במיוחד לעיצוב ובעל תחושה טבעית. מאות נשים מרוצות, כבר עברו תחת ידיו המיומנות. לכל אחת מלקוחות המספרה מותאם פתרון ייחודי, בהתאמה אישית, המבוסס על ניסיון רב שנים והטכניקות המתקדמות ביותר בתחום פתרונות השיער המקצועיים.

תוספות שיער - מאמרים ומידע

לצפייה בכל המאמרים
 • תוספות שיער לאחר ירידה במשקל
  29 ינואר 2019 by אופק אהרוני, in מאמרים מקצועים
  תוספות שיער לאחר ירידה במשקל
  בשנים האחרונות עלתה המודעות לספורט ותזונה נכונה ובעקבות כך נשים שומרות ויורדות במשקל בצורה משמעותית. לפעמים, במקרים מסוימים, עם הירידה במשקל מגיעה גם נשירה בשיער הרבה פעמים בגלל שחסר לגוף ויטמינים.
  למאמר המלא
 • אלופציה אריאטה - תוספת שיער כפתרון
  07 אוגוסט 2018 by אופק אהרוני, in מאמרים מקצועים
  אלופציה אריאטה - תוספת שיער כפתרון
  מהי אלופציה ארטה? אלופציה אראטה היא מחלה שכיחה המתבטאת באובדן שיער בקרקפת כשהבעיה מתחילה בדרך כלל בעיגול שמתפשט לאזורים בקרקפת. הבעיה מתחילה באזור קטן עגול אחד בדר"כ באזור הקרקפת שהוא המקום הרגיש...
  למאמר המלא
 • תוספות לשיער לאחר התמודדות עם מחלה קשה
  07 אוגוסט 2018 by אופק אהרוני, in מאמרים מקצועים
  תוספות לשיער לאחר התמודדות עם מחלה קשה
  מילוי ועיבוי שיער בטכניקה ייחודית המקנה תחושת שייכות של השיער לגוף. שיער קצר ודליל אצל נשים שמתמודדות עם מחלה קשה הוא מצב מתסכל ומדכא שיכול להקשות על ההתמודדות עם המחלה עצמה. השיער הוא אחד הדברים...
  למאמר המלא

הארכת שיער (2)

הארכת שיער הינם תופעה ההולכת וגדלה בארץ בשל השיטה הייחודית שבה משתמשים לביצוע הארכת שיער או מילוי שיער בעזרת הארכת שיער, התוצאות המתקבלות הינם מעבר לכל דימיון, הארכת שיער הינם בהישג ידן של כל אישה ומאפשרות שינוי תדמית ומראה בזמן קצר ולהגשים כל חלום הנוגע לשיערן בכל צורה צבע ומראה.

מילוי שיער - הארכת השיער באמצעות הארכת שיער הינה פתרון גאוני המאפשר שינוי מהיר במראה השיער ושדרוג המראה החיצוני. הארכת שיער מקנות לאישה את נוחות הבחירה במראה חדש ללא יותר מדי התערבויות מסובכות או מסוכנות.

נשים רבות מעידות כי לאחר מילוי שיער באמצעות תוספות לשיער עלה הביטחון העצמי שלהן והרקיע שחקים. אין כאן עניין של קסמים, מי שנראית טוב, מקבלת מחמאות, מי שמקבלת מחמאות מרגישה טוב והרי גלגל שלג שיכול להביא לתוצאות חיוביות במגוון תחומים כגון: מציאת בן זוג, הצלחה בעבודה, חיי חברה שוקקים ועוד.

הארכת שיער מאפשרות לנשים רבות לשנות את מראה השיער ולהתאים עיצוב שיער בעל מראה שיער מלא ארוך ובריא בכל סגנון.... ממש הגשמת חלום בזמן מינימלי בשיטה בטוחה ומהירה.הארכת שיער בשילוב אפקטים

מלבד הארכת שיער ושינוי עיצוב השיער והתדמית, הארכת שיער מהוות פתרון למגוון רחב של בעיות אצל נשים במיוחד אלו הסובלות מדלילות שיער מסיבות שונות, מילוי שיער בעזרת תוספות שיער קבועות מאפשרות לאותן נשים לקבל תוצאות של שיער מלא ובריא באמצעות הארכת שיער טבעיות המשתלבות בשיער בצורה מלאה.

שוק תוספי השיער צמח בארץ בצורה משמעותית והדרישה היא רבה, לכן מטבע הדברים כשיש ביקוש יש גם היצע רב וסוגי הארכת שיער במגוון אורכים וצבעים אך לא תמיד באיכות הרצוייה המאפשרת קבלת מראה טבעי ובריא של השיער. וישנם סוגי הארכת שיער רבים המוצעים בשוק באיכויות שונות ובשיטות חיבור לשיער שונות. אצלנו רגישים מאוד לחשיבות התדמית והמראה של הלקוחה, לכן אנו לא מתפשרים ומשתמשים רק בהארכת שיער האיכותיים  והטובים ביותר ומסיבה ברורה, השיער בסוף הטיפול נראה פשוט מדהים, מבריק ומלא חיים וכלל לא מורגש שבוצע שינוי בעזרת הארכת שיער. התוצאה הסופית של מראה עיצוב השיער הינה חשובה מאוד,

אך חשוב יותר הוא לשמור על שיער הקרקפת הקיים ולא לפגוע בו בעת חיבור תוספות השיער, סוג החומר המשמש לחיבור השיער בו אנו משתמשים לחיבור תוספות השיער לשם הארכת שיער הינו פולימיר טבעי אשר הרכבו הכימי דומה מאוד לחומר ממנו עשוייה השערה הטבעית ויש לו יכולת התנהגות טבעית לגמרי התאם למצב השיער למשל: כאשר השיער רטוב הוא מתנהג בגמישות כמו השערה , כאשר השיער עובר פן חומר זה נשאר צמוד לשערה ואינו מתבלה. החיבור של הארכת שיער בשילוב פולימיר טבעי נעשה אך ורק באמצעות הלחמה קרה שאינה פוגעת בשיער הקרקפת ונחשבת לעמידה והבטוחה ביותר לשימוש על שיער הקרקפת.  הארכת שיער איכותיות בשילוב חיבור פולימיר בהלחמה קרה מאפשרות תוצאה סופית מדהימה בעלת מראה טבעי וזורם ממש כמו שיערך שלך.

מראה עיצוב השיער הוא חשוב כמובן, אך מה לגבי התחושה הטבעית של הארכת שיער מחוברות לשערך שלך?...  אל דאגה!!!  חיבור הארכת שיער בהלחמה קרה באמצעות הפולימיר כמעט בלתי מורגשים והינם דקים מאוד כך שהחיבורים אלו אינם נראים וזהו יתרון משמעותי בשיטת חיבור זו לעומת שיטות חיבור הארכת שיער אחרות כיוון שהפולימיר הינו אורגני וטבעי לחלוטין הוא אינו פוגע בשיער כמו שיטות הדבקה אחרות וניתן להסירו בקלות בעזרת חומר מנטרל ללא פגיעה בשיער הטבעי של הקרקפת.

אופק אהרוני נחשב לחלוץ בתחום הארכת שיער בארץ ומומחה גדול במתן פתרונות תוספות שיער - הארכת שיער לכל אישה, בין אם את מעוניינת שינוי תדמית עיצובית של שערך באמצעות אורך או נפח נוסף לשיער ובין אם הינך סובלת מדלילות שיער מסיבות שונות.

תוספות שיער

הארכת שיער עם תוספות שיער המאפשרות להגשים תוך דקות חלום של עיצוב ומראה שיער שלא תמיד קל לממשו. הארכות שיער העניקו לאותן נשים את המראה הטבעי של שיער ארוך ומטופח ונשים רבות, ביניהן זמרות , שחקניות, דוגמניות, ומגישות טלוויזיה אשר החליטו לשנות מראה שיערן ולהאריך את השיער מבלי להמתין זמן רב עד לצמיחה הטבעית, פשוט חלום שמתגשם בצורה מהירה ובהשקעה כספית סבירה בהחלט. בואי עכשיו והגשימי חלום של שיער ארוך וגולש והצטרפי לאלפי נשים בעולם המאריכות ומעבות את שיערן עם הארכות שיער 100% טבעי איכותיות המוסיפות למראה שלך זוהר ויופי ממש כמו לכוכבות הגדולות בהוליווד, תוספות שיער הינן חידוש מהפכני בהארכת ומילוי שיער 100% טבעי! יחידות הארכות השיער מיוצרות משיער אמיתי הנגזר, נשמר ונאסף משורש השיער ועד לקצה השיער בכיוון אחיד.

שימוש בהארכת שיער מעניק פתרונות רבים כגון:

 • שינוי מיידי באורך השיער בצורה טבעית לגמרי
 • הוספת נפח נוסף בשיער עדין ושברירי וקבלת זוהר ובריא
 • אפשרות שינויי גווני צבע השיער בהתאם לעיצוב השיער ללא חומרים כימיים
 • פיתרון מעולה לבעלות שיער דליל וחסר צורה המאפשר עיצוב שיער ותסרוקת מתאימה ומחמיאה.
 • אפשרות יצירת אפקטים אופנתיים מדהימים ושילווי גוונים בשיער

יתרונות השימוש בהארכת שיער :

 • הארכות שיער ידידותיים לשיער ולקרקפת ומשתלבים בצורה מושלמת
 • הארכת שיער מעניקה מראה ומגע מושלם וטבעי לגמרי
 • ניתן לעשות הכל ללא שום מגבלה ממש כאילו זה שיערך שלך
 • השיער לא עבר מעולם שום טיפול כימי הוא עמיד לאורך זמן
 • ניתן לעצב את הארכות השיער בכל סגנון ובכל צבע
 • הארכת שיער אינם פוגעות בשום צורה בשיערך הטבעי וניתן להסירו בקלות
 • הארכת שיער מעשירה את היופי הטבעי שלך ושומר על מראה זוהר ורענן

מתלבטת? זקוקה לייעוץ? ... אל דאגה!
אשמח לעמוד לרשותך בכל עניין ושאלה ולייעץ לך ממיטב ניסיוני העשיר בתחןם הארכת שיער ופתרונות שיער מתקדמים.
בברכה...  אופק אהרוני - מומחה הארכת שיער, הארכת שיער

תוספות שיער - הכרטיס לשינוי שרבות חולמות עליו

אופק אהרוני - מומחה תוספות שיער

תוספות שיער, הארכת שיער ופתרונות מילוי והשלמת שיער חדישים ומתקדמים הם תחום המומחיות העיקרי של מעצב השיער המוביל בישראל - אופק אהרוני. באמתחתו מגוון פתרונות הארכת שיער, מילוי שיער דליל ועיבוי שיער.

אופק הינו מעצב שיער וותיק ומיומן אשר משתמש בשיטה היחודית והבטוחה ביותר לביצוע הארכה ומילוי שיער בחיבורי שיער ללא כל שימוש בדבק או חומרים כימיים. ייחודה של השיטה הוא בכך שהיא מבטיחה תוצאות מרשימות ומראה טבעי ובריא במיוחד של השיער.

מתלבטת? זקוקה לייעוץ?... אל דאגה! אשמח לעמוד לרשותך בכל עניין ושאלה ולייעץ לך ממיטב ניסיוני העשיר בעיצוב השיער, שיקום השיער ופתרונות שיער מתקדמים. בברכה... אופק אהרוני - מומחה תוספות שיער, שיקום שיער ופתרונות לשיער דליל.

יתרונות השימוש בתוספות שיער קבועות

תוספות שיער טבעי מעניקות נפח לשיער והסתרת קרחות שנוצרו עם הגיל, כתוצאה מתורשה, מתרופות ומסיבות נוספות.
השלמת שיער טבעי מאפשרת ליהנות ממראה שיער טבעי וחי, לעצב את השיער כרצונך וליהנות מתוספות שנראות, מתנהגות ומרגישות בדיוק כמו השיער הטבעי שעל הראש.
כיוון שהשיער הענו שיער טבעי וחיבורי התוספות הינם דקים וגמישים, הטיפול וההתנהגות עם השיער הינה חופשית ורגילה לגמרי, תוכלי לעסוק בספורט, ים או בריכה , לייבש את השיער במייבש שיער או אפילו ללהשתמש במחליקי שיער.
מילוי שיער טבעי מאפשרות נפח ומראה בריא לשיער ולמעצב השיער להשיג תוצאות טובות הרבה יותר בעיצוב התסרוקת הרצוייה, ולאישה עצמה ליהנות מהמראה שבו היא מעוניינת. התוספת הופכת להיות חלק בלתי נפרד מהשיער הקיים והיא משתלבת באופן מושלם.
תוספות שיער הן מוצר כל כך פופולרי אצל נשים בכל העולם היא פשוט שנשים רבות הבינו שזה אפשרי לקחת את המראה הנוכחי של שיערן ולשנותו בכל סגנון שהן רוצות.
הפולימיר המשמש לחיבור השיער הינו טבעי וניתן להסירו בקלות ללא כל חשש האמצעות ממיס המיועד לכך, השיער אינו נפגע מהתהליך אלה להיפך, שימוש בתוספות מאפשר לשיער הלקוחה לנוח ולהשתקם מכל התהליכים שעבר טרם  הטיפול בתוספות.
נעמי ארנוביץ אני ממליצה
עשיתי תוספות שיער אצל אופק, ואין מה להגיד: שודרגתי בכמה רמות. אני נראית עכשיו פצצה. תודה לאופק המקסים על העבודה הנהדרת, על העוגיות והקפה, ועל כל הפינוקים מסביב.
מיטל אשמח להמליץ, מכל ה ❤️❤️
תודה ענקית על השירות האדיב והטיפול המסור והכי חשוב שהסבת לאמא שלי אושר רב. הגעתי עם אמי אליך כדי שתעשה לה תוספות שיער, בזכות העבודה המקצועית והמראה הטבעי גרמת לה להיראות צעירה ב 20 שנה והגשמת לה חלום.

הגשמת חלום של שיער מלא ב 3 צעדים פשוטים

מאות נשים מרוצות, כבר עברו תחת ידיו המיומנות. לכל אחת מלקוחות המספרה מותאם פתרון תוספות שיער ייחודי, בהתאמה אישית, המבוסס על ניסיון רב שנים והטכניקות המתקדמות ביותר בתחום פתרונות השיער המקצועיים.

תוספות שיער איכותיות – בהתאמה אישית עבורך

ייעוץ ואבחון השיער

ייעוץ ואבחון השיער

בשלב הראשון הינך מוזמנת לשיחת ייעוץ ללא כל התחייבות מצידך, אופק אהרוני מאבחן את השיער, ומתאים עבורך את פתרון תוספות השיער המתאים ביותר בהתאמה אישית לקבלת התסרוקת הרצויה.

תוספת שיער בהתאמה אישית

תוספת שיער בהתאמה אישית

לאחר הייעוץ, בהתאם לסוג הטיפול המומלץ, מתחילים בתהליך. שיערך מקבל פינוק והחייאה בגוון ובטקסטורה ומכינים אותו לשילוב עם תוספות שיער או מילוי שיער דליל בשיטת מיקרוליינס.

התאמת תסרוקת למבנה הפנים

התאמת תסרוקת למבנה הפנים

תוספות שיער הן הגשמת חלום והשיער נראה מלא ובריא, ממש נפלא. כעת אופק אהרוני מעצב את שיערך בתסרוקת מחמיאה ומודרנית, המחמאות ימלאו אותך בכל מקום, וההרגשה הטבעית היא נפלאה.

כשמדובר בשערך אל תתפשרי... תוספות, מילוי והארכת שיער עושים רק אצל מומחה תוספות, הארכה ומילוי שיער.