הארכת שיער הינה תופעה אשר תופסת תאוצה בארץ בשל השיטה הייחודית שבה משתמשים. הארכת שיער הינו תהליך אשר נמצא בהישג ידה של כל אישה ומאפשר שינוי תדמית ומראה והגשמת כל חלום הקשור לשיערן.

הארכת שיער מאפשרת לנשים רבות לשנות את מראה השיער שלהן ולהתאים כל עיצוב בקלות ובמהירות. מדובר כאן בלא פחות מהגשמת חלום, בזמן מינימלי ובשיטה בטוחה ומהירה במיוחד.

 

הפתרון המושלם לשיער דליל

הארכת שיערמלבד הארכת שיער ושינוי עיצוב השיער והתדמית, הארכת שיער מהווה פתרון למגוון רחב של בעיות אצל נשים ובמיוחד אלו הסובלות מדלילות שיער מסיבות שונות. הארכת שיער בעזרת תוספות שיער קבועות מאפשרות לאותן נשים לקבל שיער מלא ובריא באמצעות הארכת שיער טבעית המשתלבת בשיער בצורה מלאה.

מילוי שיער - הארכת השיער הינה פתרון חדשני המאפשר שינוי ושדרוג מהיר במראה. נשים רבות מעידות כי לאחר הארכת שערן באמצעות תוספות לשיער עלה הביטחון העצמי שלהן והרקיע שחקים. אין כאן עניין של קסמים - מי שנראית טוב, מקבלת מחמאות, מי שמקבלת מחמאות מרגישה טוב והרי כדור שלג שיכול להביא לתוצאות חיוביות במגוון תחומים כגון: מציאת בן זוג, הצלחה בעבודה, חיי חברה שוקקים ועוד.

הארכת שיער -  אל תתפשרי על פחות מהטוב ביותר!

תחום תוספי השיער צמח בארץ בצורה משמעותית והדרישה היא רבה, לכן מטבע הדברים כשיש ביקוש יש גם היצע וניתן בהחלט למצוא סוגי הארכת שיער במגוון אורכים וצבעים. יחד עם זאת לא תמיד באיכות הרצוייה שמאפשרת קבלת מראה טבעי ובריא של השיער.

ישנם סוגי הארכות שיער רבים המוצעים בשוק באיכויות שונות ובשיטות חיבור שונות לשיער. אצלנו רגישים מאוד לחשיבות המראה של הלקוחה. לכן אנו לא מתפשרים ומשתמשים רק בהארכת שיער איכותית מסיבה ברורה. השיער בסוף הטיפול נראה פשוט מדהים, מבריק ומלא חיים וכלל לא מורגש שבוצע שינוי בעזרת הארכת שיער.

התוצאה הסופית של מראה עיצוב השיער הינה חשובה מאוד, אך חשוב יותר הוא לשמור על שיער הקרקפת הקיים ולא לפגוע בו בעת חיבור תוספות השיער. סוג החומר המשמש לחיבור השיער בו אנו משתמשים לחיבור תוספות השיער הינו פולימר טבעי אשר הרכבו הכימי דומה מאוד לחומר ממנו עשוייה השערה הטבעית. התוספת היא בעלת יכולת התנהגות טבעית לגמרי התואם למצב השיער, למשל: כאשר השיער רטוב הוא מתנהג בגמישות כמו השער הטבעי , כאשר השיער עובר פן החומר נשאר צמוד לשערה ואינו מתבלה.

חיבור טבעי למראה חיוני ומלא חיים

חיבור תוספות שיער בשילוב טבעי נעשה אך ורק באמצעות הלחמה קרה שאינה פוגעת בשיער ונחשבת לעמידה והבטוחה ביותר לשימוש על שיער הקרקפת. הארכת שיער איכותית בשילוב חיבור פולימר בהלחמה קרה מאפשרות תוצאה סופית מדהימה בעלת מראה טבעי וזורם ממש כמו שיערך הטבעי.

צרי קשר עוד היום וביחד נגשים את החלום

אופק אהרוני נחשב לחלוץ בתחום הארכת שיער בארץ ומומחה במתן פתרונות תוספות שיער והארכת שיער. בין אם את מעוניינת בשינוי עיצובי כולל של שערך באמצעות שינוי אורך או תוספת נפח לשיער ובין אם הינך סובלת מדלילות שיער מסיבות שונות.

הארכת שיער עם תוספות שיער מאפשרות לך להגשים תוך דקות את החלום של מראה השיער שעליו תמיד חלמת.

בואי עכשיו והגשימי חלום של שיער ארוך וגולש והצטרפי לאלפי נשים בעולם אשר מאריכות ומעבות את שיערן עם הארכות שיער100% טבעי המוסיפות למראה יופי ייחודי ממש כמו לכוכבות הגדולות בהוליווד.

שימוש בהארכת שיער מעניק פתרונות רבים כגון:

 • שינוי מיידי באורך השיער בצורה טבעית לגמרי
 • הוספת נפח נוסף בשיער עדין ושברירי וקבלת מראה זוהר ובריא
 • אפשרות שינוי גווני צבע השיער בהתאם לעיצוב השיער, ללא חומרים כימיים
 • פיתרון מעולה לבעלות שיער דליל וחסר צורה המאפשר עיצוב שיער ותסרוקת מתאימה ומחמיאה.
 • אפשרות יצירת אפקטים אופנתיים מדהימים ושילווי גוונים בשיער

יתרונות השימוש בהארכת שיער:

 • הארכות שיער ידידותיים לשיער ולקרקפת ומשתלבים בצורה מושלמת
 • הארכת שיער מעניקה מראה ומגע מושלמים וטבעיים לגמרי
 • ניתן לעשות הכל ללא שום מגבלה ממש כאילו זה שיערך האמיתי
 • השיער לא עבר מעולם שום טיפול כימי והוא עמיד לאורך זמן
 • ניתן לעצב את הארכות השיער בכל סגנון ובכל צבע
 • הארכת שיער אינם פוגעות בשום צורה בשיערך הטבעי וניתן להסירו בקלות
 • הארכת שיער מעשירה את היופי הטבעי שלך ושומרת על מראה זוהר ורענן

מתלבטת? זקוקה לייעוץ? ... אל דאגה!
אשמח לעמוד לרשותך בכל עניין ושאלה ולייעץ לך ממיטב ניסיוני העשיר בתחןם הארכת שיער ופתרונות שיער מתקדמים.
בברכה...  אופק אהרוני - מומחה הארכת שיער, הארכת שיער. 


הדפסה   דואל