אלופציה אריאטה - תוספת שיער כפתרון

מהי אלופציה ארטה?

אלופציה אראטה היא מחלה שכיחה המתבטאת באובדן שיער בקרקפת כשהבעיה מתחילה בדרך כלל בעיגול שמתפשט לאזורים בקרקפת.

הבעיה מתחילה באזור קטן עגול אחד  בדר"כ באזור הקרקפת שהוא המקום הרגיש והשכיח לביטוי המחלה, המחלה מופיעה בשני המינים בכל גיל.

מה ניתן לעשות?

ראשית לאבחן את הבעיה אצל מומחה רופא עור שמדובר באלופציה, לאחר מכן ניתן לבחור במגוון אפשריות כגון רפואה אלטרנטיבה או רפואה קונבציונלית

 הגורמים העיקריים למחלת אלופצייה הם אירועים טראומתיים,  רגשיים קשים או סטרס ממושך, כל אלו גורמים לשינויים פיזיולוגים העלולים לגרום להופעת המחלה.

למחלת האלופצייה יש השפעה ניכרת נפשית וזאת בשל מראה השיער הבולט שבו קרחות נראות לעין המפריעות אסתטית נפשית ורגשית, לכן אין פלא שהחולה סובל מדימוי עצמי נמוך וכשמדובר לעיתים בילדים בעיית הדימוי העצמי היא חמורה במיוחד.

במשך השנים קיבל אופק אהרוני ילדים שעקב אירועים חברתיים הופיע אצלם מחלת האלופציה. טיפול השלמת השיער והסתרת הקרחות גם אצל ילדים ומבוגרים הוא תוספת שיער הנקראת מיקוליינס, זו תוספת שיער בהתאמה אישית לגוון השיער ומרקם של השיער הטבעי שעשויה משיער אדם 100% טבעי, התוספת משתלבת באון מושלם עם השיער הטבעי ונועדה לתת למטופל אורח חיים בריא ביטחון והרגעה נפשית.

איך מטפלים באלופציה? 

כיום אין ריפוי לאלופציה אראטה אך יש טיפול  יחודי לאופק אהרוני, תוספת משיער טבעי פתרון אסתטי.

כאשר המטופל לא מבחין באלופציה הוא מרגיש טוב יותר,מצב רוח מרומם ואז המטופל מרגיש הטבה במצב האלופציה אראטה. שהגוף רגוע יש הפוגה ואז המטופל מקבל מראה יפה יותר והדימוי העצמי גדל.

 


הדפסה   דואל